» »

McAfee SiteAdvisor blokira prikaz slo-tech

McAfee SiteAdvisor blokira prikaz slo-tech

Primorec ::

Imam inštaliran McAfee protivirusni program z SiteAdvisor dodatkom za IE. Ta siteadvisor mi blokira prikaz https://slo-tech.com. Razlog: An unacceptable security risk is posed by this site.
McAfee Security Rating: Red

Za dostop sedaj uporabljam Firefox. Izgleda da je slo-tech.com pristal na črni listi pri mcafee-ju. Pa naj kak moderator to pogleda ko bo imel cajt..

Primorec ::

Ja najbrž zato ker je https, pa ameri ne vidijo kaj se pošilja sem pa tja..Hmm lahko pa je kak moderator spisal kak vohunski dodatek ali reklamo ki jim ni po volji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primorec ()

zee ::

Pobrisi program.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Primorec ::

Ja veš da.. Če mi ti plačaš licenco za drug antivirus.. Bom kar ostal pri firefoxu (exkluzivno za slo-tech). Sicer bi lahko disablal v ie ta siteadvisor dodatek, sam potem lahko pa od drugod kaj fašem. Že tko je polno teh popupov, migotajočih winner reklam ipd... Bo že, bo že..

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

driver_x ::

Saj če ti blokira s-t, je itak en Q vreden in si denar vrgel stran.

zee ::

Microsoft Security Essentials dela dovolj dobro in spodobno, da na McAffejeve izdelke niti pomislim ne vec.

Ce je HTTPS problematicen, potem
je itak en Q vreden in si denar vrgel stran
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Primorec ::

Sej ni stran slo-tech problematična, McAfee je paranoid..

zee ::

Irelevantno. Kaj pa ce ti blokira dostop do spletne banke ali e-davkov?
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Primorec ::

@zee, ne maram preveč M$ izdelkov imeti hkrati inštaliranih na compu..Sem rahlo alergičen na to firmo..Samo O.S. in nič več...

zee ::

Kilav izgovor za uporabo antivirusnega programa, ki ocitno ne dela tako, kot bi moral.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Primorec ::

Nope, zaenkrat ne blokira drugih zame važnih strani...Črna lista je pač črna lista, ko si enkrat gor, te ne brišejo več..razloga zakaj je slo-tech red security risk pa ne vem, bo kak drug povedal..Se ne mislim kregat zakaj imam nekaj inštalirano, pač tko je..

Gandalfar ::

Daj ti kaj vec povej, ker vsem ostalim ocitno dela. Mi pa tudi ne moremo kar ugibat kaj je. Pohekal nas zagotovo niso.

RejZoR ::

Kontaktiraj McAfee, da preverijo dejansko stanje. Tko kot pri vsem se tud pri blokiranju strani lahko dogajajo napake (FP).
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

JohanP ::

Gandalfar je izjavil:

Daj ti kaj vec povej, ker vsem ostalim ocitno dela. Mi pa tudi ne moremo kar ugibat kaj je. Pohekal nas zagotovo niso.


ti pa si moderatorski biser....

http://www.siteadvisor.com/sites/slo-te...

Gandalfar ::

Tu notri pise samo, da se njim zdi s-t nevaren. Nic pa o tem kaj tocno jim ni vsec, da bi se dalo popravit.

JohanP ::

V linku piše, kam se powned site lahko potoži.
https://community.mcafee.com/thread/341...

Primorec ::

V glavnem lastnik spletne strani se mora pritožit da ga skinejo s črne liste, evo to je...Zaradi mene ni treba nič ukrent, sem že povedal da sem našel pot okoli (firefox ali disable siteadvisor)..Bolj me moti zaradi drugih ubogih duš ki ne morejo zaradi tega na s-t ali ne znajo disablat tega dodatka v brskalnikih..Opazil sem samo problem in ga prijavil, tko da kake vroče debate tle ni treba.., chill..sej najbrž nisem edini v slo z mcafeejem..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primorec ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win 8.1, lokalni racun,tezave z WinUpdate in aplikacijami

Oddelek: Pomoč in nasveti
7880 (747) SmeskoSnezak
»

CES 2014: Znamka McAfee gre na smetišče zgodovine

Oddelek: Novice / Varnost
189293 (6912) opeter
»

The Myths of Security

Oddelek: Informacijska varnost
161355 (931) ABX
»

downloadanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
131460 (1155) drzni86
»

Norton Antivirus se slabša, kakšna je alternativa... (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
648987 (7239) fruti

Več podobnih tem