» »

MIŠO KOVAČ NAPADA

MIŠO KOVAČ NAPADA

MbS ::

En moj prijatu je mnenja da je Mišo Kovač največja legenda celega Balkana. Povejte tudi vi svoje mnenje kajti njega zanima kaj menite vi!
Večno bom "Mož brez sipe"

NoUse4AName ::

kdo te sploh je to?

Rott-von-weiler ::

Kirega mišo kovača ti misliš pravega matea al tistega štajerskega k svojo muziko na kramarskem sejmu v mariboru prodaja oba pa pravita da sta zvezdi balkana :O

-----------------------------------
Piši kao što govoriš

MbS ::

moj prjatu je mislu KOVAČA se pravi tapravga !8-O

Rott-von-weiler ::

mogoče je kaj jaz vem za mene je največja zvezda balkana diva srbske narodne muzike DRAGANA MIRKOVIČ ki jo tud ful rad poslušam pa nisn srbin:O

------------------------------------
Piši kao što govoriš

Pepo ::

Tole vprasanje o Kovačevem Miškotu sploh ni tako out. Zadnjič sem poircal z nekimi tipčki iz Portorika (študentje etnologije, pa menedžmenta) in so malo spraševal o rajnki Jugi. Najprej me je presenetilo, kako to kar dobro poznajo, potem pa so me vprašali, če cenim Miškota. Me je skoraj kap. kako daleč se je promoviral ta blefer.8-O

aks ::

Mišo... V bistvu pišem to samo zarad enga frenda, ki je reku da moram napisat nekaj spodbudnih besed o Mišotu. No Mišo je.... (vstavi kar želiš).:|
Fuck it!

whatson ::

mišo je... hmm... nič prveč vzpodbudnega se ne morem spomniti... :D
zakaj le? :P

zetko ::

DRAGANA JE ZAKON! 8-)

||_^_|| ::

Mišo Kovač je rulu douuuuuug cajta, pa še kar ga rad poslušam, čeprou model propada fizično&psihično (tisti k ga poznate veste kaj govorim)
Dragana je pa sam še ena iz Tv Pinka in je ista k vse ostale "pevke" tm, s to razliko da je ona celo kašno melodijo sposobna ukradit.

Rott-von-weiler ::

||_^_||

Kakega pinka ti misliš onega na tv jaz ga ne poznam jas mam samo 3 kanale žalim DRAGANINO muziko pa poznam že dobrih 11let:O

------------------------------
Piši kao što govoriš

zetko ::

A je kdo biu pr jovotu k je biu mirić?

Huey P ::

MIŠO KOVAČ JE BREZ DVOMA ZVEZDA BALKANA.
"Svi pjevaju, a ja nečujem..."

Jeronimo ::

Jaz sem bil na koncertu Mišota, ko je bil v Ljubljani ene 5 let nazaj. Sam je bil samo še ena senca tistega "starega" Mišota, zaradi katerega so ženske padale v trans. Sem pa lansko leto spoznal tudi njegovo bivšo ženo v Vodicah - al pa ena vas zraven. Ma picerijo tam.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Rott-von-weiler ::

anze

jas sn že bil pri jovotu če tistega v lj misliš samo doben ni takrat špilao bio pa sn enkrat 10 let nazaj v beogradu na ceci:O

----------------------------------
piši kao što govoriš

Koci ::

Mišo je zakon

MbS ::

Jeronimo moj prjatu je reku da bi rad čim več podatkov o tem kje kako itd si srečal Mišotovo bivšo ženo

carter ::

MIŠO SUX!!!!

noogy2noogy ::

*** DRAGANA *** je zakon! ;)
lp noogy

Jeronimo ::

MBS: So to kakšni neporavnani računi ?? Ali neuslišana ljubezen ?:D

Ženska je lastnica pizzerije v eni vasi zraven Vodic (to je blizu Šibenika). Se bom pozanimal za bolj natančne informacije.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Huey P ::

Jeronimo kera picerija pa je to (ime). Namreč bil sem v Vodicah pa me zanima... :D:D:D
..::DOOM III: The Legacy::..

MbS ::

Jeronimo sm reku da je za prjatla! Jaz Mišota skorajda ne poslušam razen ko moj prjatu nrdi kakšn žur. BTW poslušam metal


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Jutri se zacne formulasticni vikend !! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1157618 (6640) rookie
»

F18 odvrgel bombo na opazovalce

Oddelek: Loža
291398 (1128) zetko
»

Crna Luknja...

Oddelek: Loža
331972 (1620) KamikazA
»

?? GSM virus ??

Oddelek: Loža
101062 (880) Rott-von-weiler
»

Fotografi

Oddelek: Loža
161187 (1022) AlchemY

Več podobnih tem