» »

Računalnik gori 3sek

Računalnik gori 3sek

zantel ::

Pozdravljeni!

Kakšen mesec nazaj sam približno 200 metrov nesel svoj nazizni računalnik do prijatelja... Takoj sem ga prižgal pri njem in normalno je deloval ko sem ga odnesel domov in se ga doma takoj prižgal takrat pa je gorel 3sekunde in se potem ugasnil...Kaj bi lahko bilo to??? 3sekunde gori nato se ugasne!!!

TehDucky ::

Pazi na to, da se ne bo enkrat vnel za več kot 3 sekunde. Maš srečo, da se samo od sebe ugasne. Pa drugič ne TAKOJ prižgat ko ga postaviš v sobo. Počaki, da se mal navadi domačega okolja. /sarc off


Back on topic: poglej, če se ti je kakšen kabel odpel, ko si ga prestavljal ? Mogoče kakšen pomožen, ali pa na matični. Preveri kable, rame, grafično če se je kaj vn staknilo. Procesor bi moral biti kar pri miru saj je namontiran hladilnik gor. Pa delaj lepo na easy, se ti ne mudi, če česa ne veš vprašaj ;)

zantel ::

Hvala za odgovor vse to sem že preizkusil vendar situacija enaka

Samson ::

Verjetno se je napihnil kaksen kondenzator na plati ce je kaksen starejsi racunalnik v vprasanju. Mogoce kaksna slika ni odvec (plate).
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

zantel ::

računalnik je star 6 let

Samson ::

Super. Zdej pa se poslikaj maticno pa prilepi sliko da vidmo. Lahko pa tudi sam pogledas za okvarjenimi kondlci.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

zantel ::



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zantel ()

6151 ::

Kaj si to slikal z nekim kalkulatorjem?
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Brias ::

ene 3 slabe pa vidim ... verjetno bi jih se vec ce bi fotknil eno normalno fotko ....

Samson ::

Slike so res ubitacne...Ampak pri severnem pa juznem mostu se vod kot da je napihnjeno. Ni pa ziher ker so res jojmene slike...
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Siddh ::

tvoj problem je verjetno kondenz, bolj kot kondenzatorji
ko si ga prinesel z hladnega na toplo se je gor nabrala voda in kjer je voda v računalniku se bo naredil kratki stik


Han ::

Jaz iz teh zmazkov ne vidim napihnjencev, zato dajem prednost slabemu (dotrajanemu) napajalniku.

kratos ::

Se strinjam z @Han-om, najprej bi šel preverjat napajalnik... če imaš možnost preizkusi drugega. Kondenzatorjev se pa iz slike ne vidi če so ali niso napihjeni.

eboycina ::

90% da je kondenz, če si ga nesel iz toplega na hladno pa nazaj na toplo pa takoj prižgal... Poskusi menjat napajalnik če kaj pomaga drugače pa res ne prižigaj računalnika takoj ko ga prineseš iz hlanega na toplo ali obratno.

zantel ::

No če je je kondez težava ali je je še kakšna možnost da ga rešim ali ne


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se mi ne zažene (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5215061 (4812) acookook
»

Računalnik je kar naenkrat crknil

Oddelek: Pomoč in nasveti
345876 (4893) solatko
»

nizke temperature škodijo LCD TV?

Oddelek: Zvok in slika
121791 (1503) jklč
»

Razstavljeno: Nadomestne tipke za LCD monitor

Oddelek: Pomoč in nasveti
243676 (3263) SkyEye90
»

računalnik teče, monitor je blank, kakor da ne sprejme signala problem!

Oddelek: Strojna oprema
131451 (1208) pinc

Več podobnih tem