» »

Zakaj INNO GF zanič?

Zakaj INNO GF zanič?

morazem ::

Vedno ko berem na forumu kej o grafičnih karticah, vedno piše da je INNO GF4Ti4200 Ti slab. V čem je lahko tako slabši saj ima enak procesor kot druge kartice, ram se mi pa zdi da 4ns ki pa ni tako zelo pomembno.

Tiger ::

Namreč če ti pogledaš grafično kartico kaj vidiš na njej poleg procesorja? No, vse to se od firme do firme razlikuje. In Inno je pač znan po tem, da ima gor kakšne cenene rame ali pa premalo kondezatorjev, slab stik med procesorjem in hladilnikov itd...

morazem ::

Res je da ima malo kondenzatorjev, pa sej ni veliko vloge na kondezatorjih, rame ima od firme neki na hy..., ki se mi zdijo kar znani, le da so 4ns. Glede hladilnika si pa 100% zadel ker je zelo premajhen, na njem pa je pritrjen ventilator ki je majhen in najbolj glasen v računalniku. To sem jaz rešil na svoj način, tako da sem celo stran kjer je procesor obložil z kladilni rebri, tudi na rame sem pritrdil hladilnike, tako da nisem mogel pogledat firme. Navito pa imam na 300Mhz procesor in 600Mhz ram.

Gejmer ::

Morazem: INNO SUXORZZ BIG TIME FOR ALL TIME BIKAZ THA MAN IS NOT GRIN AND SUXORZ IS N OT RULORZX!!!!

Uglavnem fejst se greje ma slabee rame.Leadtek je boljši!!!
Nanda yo?

morphling1 ::

Gejmer, gretje nima veze z samo kartico, pač pa samo s hlajenjem ki ga vedno lahko izboljšaš, rami so gor Hynix 4ns torej čisto enaki kot na večini navadnih 4200 karticah.
Primerek ki sem ga enkrat imel doma da bi nekaj premeril se mi je navil na 300/600 brez težav. Pač overclockabilnost jeder in ramov niha pri vseh karticah, samo s temi Hynixi so večinoma dobre izkušnje, jedra pa so že nekaj časa samo A3 stepping ki skoraj vedno pride do 300 ali več.
Edini problem Innota je kvaliteta RF filtrov, ki so pomembni za kvaliteto slike, primerek ki sem ga imel jaz je bil po sliki enak moji trenutni Leadtek kartici. Innotu na splošno čisto nič ne fali če je slika dobra, sploh pa za ta denar. Pač je narejen po svojem (ne referenčnem designu) na manjšem pcb-ju z nekaj cenejšimi določenimi komponentami.
Tako da pač ne spada v razred kartic za zelo visoka navijanja z voltmodi ter boljšim hlajenjem.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Geforce 3Ti500 za GF4 Ti4200

Oddelek: Kaj kupiti
11818 (747) PlayTheGame
»

kera firma GF4 TI4200 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
523561 (2777) BaRtMaN
»

YESS 13k+ na axp in GF4 4200

Oddelek: Navijanje
442073 (1291) planetparty
»

ATI 9000 PRO ali XY Gf Ti 4200

Oddelek: Kaj kupiti
221557 (1206) SisQ
»

8500 ali 9000

Oddelek: Kaj kupiti
272209 (1280) morphling1

Več podobnih tem