» »

Geforce 3Ti500 za GF4 Ti4200

Geforce 3Ti500 za GF4 Ti4200

dxx ::

Mene pa zanima če se mi splača menjat z enim Leadtek winfast Geforce3 Ti500 64MB za Innovision Geforce 4 Ti4200 128MB.

Predvsem me zanima kera kartica bi bla hitrejša in kolk se da Innota navit, ker vem da je bolj poden firma.
Če ma kdo innota nej mi pove prosim do kolk je spravu rame in procesor. Leadteka Ti500 sem namreč spravil iz
Gpu:240MHz@249MHz
Ram: 500MHz@569MHz


Kaj mi svetujete???

Zheegec ::

Po mojem se ti niti ne splača, sploh pa ne Innovision, ker gor itaq slabe RAMe devajo, tako da se že po defaultu ne bo preveč navijala, samo se bo pa po mojem še vseeno bolje kot tvoj GF3TI500 (še GF2MX se lepo navije za okoli 30Mhz:D ), pa vseeno je škoda dat denar za kartico iste generacije.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

San ::

Joj, ne nori - ta karta je še zmeraj ultra dobra - za tistih 100pik gor in 80% kvalitete dol se ne splača!!!

Dr_M ::

ne ne splaca se ti, sploh pa ne za INNO. itak obe podpirata dx8 pa na dost podobnih frekvencah delata,tko da niti nebi blo velik razlike.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

dxx ::

Ja sam fora je da bova z modelom zamenjala.
Brez doplačila.
Saj tut sam vem da je INNO beden, sam nevem al je hitrejši al počasnejši od Ti500.
Pa še 64MB več ma rama. Samo zato me mika. Modelu pa ne dela ta grafa ker ma prestaro plato, Ti500 mu bi pa delu, zato bi on rad zamenu, sam jaz ne vem če se mi splača.

morphling1 ::

To se pa splača, ne glede da je Inno, jaz sem imel enega doma in je bila tud 2d slika čist cool, tako da definitivno se splača menjat sploh ker je 128MB verzija z malo truda jo pa spraviš na ene 300/550
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

dxx ::

Men se tut zdi da se splača.

BTW, kako mislš z malo truda.
Mislš tu kak voltmod al sam dodatno hlajenje; ker voltmoda ne bom šel delat ker je grafa še v garanciji.

morphling1 ::

Ne brez voltmoda, saj lahko da ti bo že default delalo, dugače pa dol hladilnik ga zbrusiš če je kriv in daš kako kvalitetno termalno pasto
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

San ::

Kolega ima Inno in ima na sredi ekrana zamegljeno in na Mlacomu nočjo menjat, ker kao čist ok slika. Ne vem, za par pik in tistih 64MB. Zakaj bi potem on menjal?

globoko grlo ::

pa nič doplačila, itak jo lahko sproba prej ane

dxx ::

Tnx za nasvete, sevede jo bom pa prej sprobal če je vse OK.
Pol bom kar zamenju. In takoj ko jo notr utaknem jo probam navit in bom poročal, mogoče bo pa ugodno-kar dvomim. (4ns RAM)

PlayTheGame ::

Ti kr probi zamenat. Nevem pa kaj eni "buče prodajate" in govorite, da se te karte ne da navit in da so slabši rami?! ;(( Kolikor vem, se karta navija podobno kot vsi ostali Geforci 4 Ti 4200 (preberte si test v SWP od lanskega septembra se mi zdi), rami so pa Hynix 4 ns in so isti kot pr men na Abit Siluro in iste rame najdete tud na Leadtekovi karti, tko da drugič prosm z argumenti na dan! :\
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katera grafična kartica za max 25.000 sit (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
845183 (3892) mtosev
»

Katerega GeForce Ti 4200 kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
281449 (1163) atekavec
»

Kaj je boljše Gigacube Radeon 9100 ali geforce ATI 4200????

Oddelek: Kaj kupiti
131065 (900) 5pellfire
»

GF4 Ti4200 64MB vs 9100 128MB

Oddelek: Kaj kupiti
91100 (929) Gejmer
»

Graficna kartica - kaj kupiti do 30.000,00 sit

Oddelek: Kaj kupiti
171936 (1502) globoko grlo

Več podobnih tem