» »

ČŽŠ v Photoshopu in Freehandu

ČŽŠ v Photoshopu in Freehandu

DMouse ::

Kaj bi se dalo narest s tema dvema in z nekaterimi drugimi (grafičnimi) programi, ki nikakor nočejo prikazati šumnikov (š včasih dela, s č so večji problemi).

Kekec ::

Pa ti fonti imajo vse sumnike š se tako in tako pojavla pri večih ostali pa ne??

calidus ::

Če izberem slovenske fonte, mi pokaže ž in š pravilno, namesto č mi pokaže e z naglasom...

Cr00k ::

u teh dveh programih je se najmanj problemov...pac napises Š kopiras strešico in paejstas k C-ju big deal...tito je reku snađi se :))

DMouse ::

To sem delal do sedaj :) (v photoshopu). Vendar pa zadeva več tako preprosta, ko besedilo zajema kakšnih 10 strani. Ti pošljem pa boš popravil? >:D

SpiDEr8 ::

Ja full je smotan ke dela sam š al pa tut to ne!!!! Nared u ofisih kr bo pa bo!!!:D

jetam ::

Če imaš Illustratorja potem to naredi tam in lepo odpri v Photoshopu. Najprej pa dobi Slo fonte. Adobe programi znajo najbolje delati z Type1 fonti tako da najdi te in bo vse delalo. Menda potem tudi Photoshop neha srati.
Aja pa ene par postov nazaj je eden pisal kako zrihtaš pisave v Win2k da pravilno prepoznava slo fonte. Jest sem to naredu in glej ga vraga: Illustrator je našel vse fonte s ČŽŠ in jih spravil v posebno skupino tako da mi ni treba posebej iskat kateri fonti imajo ČŽŠ in kateri ne...
Error on line: Object of type SIGNATURE expected


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CSS3 fonti, dodajanje šumnikov?

Oddelek: Izdelava spletišč
141526 (1438) MrBrdo
»

Photoshop šumnik problem

Oddelek: Loža
72485 (2356) mayhem
»

Lep font, ki podpira čšž

Oddelek: Programska oprema
1514925 (14560) opeter
»

[divXvid] Rimax predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
24123842 (12258) piki64
»

Šumniki in Photoshop 5.5

Oddelek: Izdelava spletišč
101278 (1145) darh

Več podobnih tem