» »

PDF dokument in dodajanje besedila

PDF dokument in dodajanje besedila

Bela01 ::

Pozdravljeni!

Imam 13 dokumentov v pdf formatu, kjer morem na točno določeno stran dodat nekaj besedila. Za nekatere dokumente sem dobila že prevedene datoteke v doc, ampak vsebujejo tolko napak, da je nesmiselno it zdaj to popravljat (od prepoznavanja slogov, kazala, čudnih kvak namesto črk, poravnav besedila, ...). Ali poznate kakšen dober converter ki bi mi to pretvoril v doc dokument? So pa to besedila s 50 strani in več tako da mi ti razni on-line converterji ne prevedejo celega dokumenta. Ali obstaja kakšna druga varianta, kjer bi samo temu pdf "prilimala" ta del besedila?

karafeka ::

V adobe readerju X je možno dodajati besedilo preko opcije Edit->Sign. In potem Add Text. Ampak kaj več od tipa pisave in velikosti ni možno izbirat. Nisem pa razbral iz tvojega vprašanja koliko besedila moraš dodat, ker ta rešitev je zgolj za silo.

b3D_950 ::

Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

ToniT ::

Če besedilo ni zaščiteno, uporabi acrobat (ne reader) in ga uredi.
PDF-je zna urejat tudi Word 2013, ki je na voljo na MS strani.
Če pa je besedilo zaščiteno, pa pomaga samo OCR.

ChawaSi ::

jaz uporabljam PDF-XChange Viewer ( http://www.tracker-software.com/product... ) lahko kaj spremeniš pa shraniš v PDF....

Bela01 ::

Hvala za predloge. Nekaj je uporabnega. Težava je še, ker morem vstavit tudi poleg eno slikico. V adobe acrobat ne vidim te možnosti. Vidim, da lahko prilepim tekst, ne pa sliko.

Bela01 ::

Tale Master pdf editor mi je super, ampak vidim da je plačljiv. Torej iščem nekaj free. Potrebujem pa samo zdaj za teh 13 dokumentov.

shadowfax ::

Stvar je sledeča. Imam 2 pfg fajla, v enem imam lihe strani v drguem pa sode. Kako najlažje to združim in uredim v pravo zaporedje? Gre kako drugače razen ročno stran po stran posebej. Hvala

Manu ::

Probaj z pdfcreator in pdfarchitect.
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Adobe acrobat(pro) brezplačne alternative

Oddelek: Programska oprema
112376 (2268) opeter
»

[Adobe Acrobat] Kako pripraviti skenirane strani za tiskanje?

Oddelek: Programska oprema
91972 (1872) opeter
»

PDF Reader & Editor

Oddelek: Programska oprema
205241 (4682) Loki
»

Adobe in Microsoft ter PDF (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Tožbe
10513361 (10234) Jst
»

Pdf convertanje

Oddelek: Programska oprema
141475 (1336) azislo

Več podobnih tem