» »

Prostor za piknik

Prostor za piknik

bsslo ::

Živjo!

Kje je kakšen prostor ob vodi, kjer je dovoljeno tudi zakurit za kak piknik? Rad bi videl, da je to nekje v Ljubljani, pa da ni za plačat...

r0b3rt ::

kje ob savi? če se zapelješ malo izven ljubljane (vsaj iz centra) se hitro najde kakšen prostor...hm dovoljeno, če ne boš požigal gozda ti v prelepem sončnem popoldnevu zaradi enega piknika folk ne bo ravno moril...

Matev ::

sotočje save in ljubljanice
tam ti nihče ne bo težil, ker je skrajno težko najti pot do tam

mihec87 ::

Upam da boste pospravili za sabo smeti pa to, ker v večji meri se pikniki prepovedujejo ter lastniki preganjajo piknikerje ravno zaradi tega k folk pride se naje popije smeti odmetava vse naokoli, pol se vsede v avto ter odpelee

slowie ::

@Matev:
sotočje save in ljubljanice
tam ti nihče ne bo težil, ker je skrajno težko najti pot do tam


Pa je tam dovoljeno?
Slowie
"... So let's give our children a chance, okay?" [Douglas Adams]

Mr_Globus ::

Vzami plinski roštilj pa ne bo problema :DKot vem je prepovedan samo odprti ogenj.

gzibret ::

Odprt ogenj je prepovedan le takrat, ko je suša. Povejo pri vremenu po poročilih. In pa seveda tam, kjer je to izrecno prepovedano s tablo (v Tivoliju npr., Triglavski narodni park itd..).
Vse je za neki dobr!

Matev ::

Pa je tam dovoljeno?


seveda da ni

bsslo ::

Odprt ogenj je prepovedan le takrat, ko je suša. Povejo pri vremenu po poročilih. In pa seveda tam, kjer je to izrecno prepovedano s tablo (v Tivoliju npr., Triglavski narodni park itd..).


Potem je načeloma dovoljeno tudi ob Ljubljanici v Fužinah piknikovat s plinskim ognjem? :)

KruceFix ::

Zdravo!

Zanima me, kje bi lahko staknil - dobil kakšno kočo v najem v okolici Ljubljane, Domžal, itd ... Po možnosti, da stoji na samem, da čimmanj motimo ostale ljudi. Gre se za obletnico mature.

Da poenostavim:

- cenovno ugoden piknik prostor (20 - 30 ljudi)
- kamin oz. žar
- na odmaknjenem prostoru
- okolica Ljubljane
- po možnosti, kakšen prostor za "boge"


Najlepša hvala za predloge!
"Bomo videli" so rekli slepi gluhim ...

KernelPanic ::

KruceFix ::

Pozabil sem dodati, da bi imeli najeto do jutra. Sem malo brskal po spletu, pa imajo nekje določene ure te piknik "placi"! Skratka, rad bi se nekako dokopal do neke koče, ki jo lahko najememo brez prisotnosti lastnikov na "zabavi"!
"Bomo videli" so rekli slepi gluhim ...

Bezukhoff ::

Ni Ljubljana, niti okolica, a mi tu večkrat svaljkamo čevape :)

Je kul, remote and cheap.

http://www.piknikgrabe.si/

KruceFix ::

Wou, zgleda res kul! Sem si dal na seznam, če bo kdo vedel za kakšen plac v Ljubjani in njeni okolici. Hvala tebi @bosky25 in tebi @KernelPanic!
"Bomo videli" so rekli slepi gluhim ...

Bezukhoff ::

Kein problem. Just have fun :)

Bi pa tudi mene zanimalo, če je kje kakšen fajn in remote plac (like ovi piknik grabe) za čevapčičarjenje in drinkarjenje v okolici Ljubljane?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam silvestrovat - brez pokanja?

Oddelek: Loža
476757 (4408) scipascapa
»

Piknik prostor v bliznji okolici ljublane

Oddelek: Loža
158230 (6118) KruceFix
»

Pajek - odvoz vozila

Oddelek: Loža
265725 (4932) bajsibajsi
»

Požari (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
686853 (5497) Thomas
»

Kako Bohinjci privabljajo turiste (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
524710 (3456) darh

Več podobnih tem