» »

win2k problem ..

win2k problem ..

sleby ::

Dal sem si gor win2k in ko zazenem quake3 mi po ene treh minutah zasteka q3 in ruzit po disku .. cez ene 20s me vrze iz igre in napise "quake3.exe has generated error and will be closed by windows. you will need to restart the program." A kdo ve zakaj se to dogaja in kako resit problem ?

Tnx ..

YouR MaMa ::

update-aj najnovejse drivere za graficno .. pa potegni dol zadjni patch za quake 3 ..

sleby ::

Ja sej al pa ce mam ze oboje :>

Cr00k ::

Hmm....zanimivo..jst imam tut win2k+SP1, pa sm nabiju KvejkTM III brez problemov......tko da res ne vem kaj bi blo...mogoce je sp1 :)

YouR MaMa ::

te pa probaj se z novim direct x-om .. :D

ce pa mas se to, pa ne vem .. :D naredi te reinstall quake-a spet ..

sleby ::

Ubistvu mi je ene par dni nazaj delalo .. sam sem neki zaj**** in sm reinstaliral win2k in od takrat mi ne dela .. sem mislu da sm spetk kej zaf*** pa sm dons spet nanovo dal gor winse pa je isto .. probal sem pa ze druge drverje za graficno, reinstall q3 .. sp1 se nism dlju, bom zdele, pa se via 4in1 4.29 bom dal dol .. bom potem napisu ce bo kej pomagalo ..

YouR MaMa ::

sp1 mislim, da ti ne bo nic pomagal .. meni je lepo delal quake 3, ko nisn mel sp1, zaj ko mam pa tudi lepo laufa .. pa neja daj drugih driverov gor, ampak najnovejse :D
in kero graficno mas sploh ??

sleby ::

Sp1 res ni pomagal :> Dal sem dol tui 4in1 4.29 in tui ni pomagalo .. bom se probal nekaj stvari .. imam pa GF2 GTS graficno ..

YouR MaMa ::

Probaj se z Direct X-om 8 ..

MArko ::

jas mam te tezave s q2(isti error) samo z to razliko da to sam tu pa tam ven vrze. drugace dela vredu. zarad cesa pa se to zgodi bi pa jas tut rad vedo

SpiDEr8 ::

Jah druge Win dej gor 98 al pa Me!!:D

Smaug ::

Probej pogledat nastavitve za virtual memory. Jest sem zadnjič povečal velikost virtual memory-ja zaradi enega programa, ki ga je rabil ogromno. Po tem so začeli srat špili . Na primer NFS5 je par minut praskal po disku in se sesul. Ko sem nastavil vrednost memory-ja na default je delalo vredu
True Multitasking = 3 PCs and a chair with wheels!

sleby ::

Emm .. in kje se to nastavi ?

Win98se sem probal dat gor sam mi jih niti ne instalira ne .. nevem zakaj ..

JLP ::

Desni klik na My Computer
Izberi Properties
Pojdi na zavihek Advanced
Klikni gumb Performance Options...
Kliknu gumb Change...

Tukej naštimej pagefile. Dobr je met kašne 2x tkuj kukr je rama. Pa Initial in Maximum Size nej bosta na enako vrednost naštimana da se velikost ne spreminja med delom.
Pa sevede morš to delat k admin an.
Live long and prosper!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PROSIM ZA POMOČ - NIKAKOR NE MOREM INŠTALIRATI DRIVERJEV

Oddelek: Pomoč in nasveti
251436 (1175) MaD_Mavr0
»

Mama plate za AMD procesorje in Vas izkušnje ?!?

Oddelek: Strojna oprema
301499 (1067) gorazd
»

3d MARK 2001

Oddelek: Navijanje
262083 (1701) boko34
»

K7T Turbo in AGP bus speed too high

Oddelek: Navijanje
171159 (970) frudi
»

3D Prophet 2 MX&ColinMrally2

Oddelek: Zvok in slika
242344 (1988) YiMMi

Več podobnih tem