» »

Kupujem scaner....

Kupujem scaner....

Mr.Joker ::

Rad bi kupil skener pa se ne morem odločit katerega...zato naprošam da mi pomagate.Cena se naj giblje od 20k do 30k

PS.:v mislih mam scaner link
hehe popravleno
  • spremenilo: Mr.Joker ()

Tomi ::

Tako je, da so za normalno delo primerni skoraj vsi čitalci, ki so trenutno na trgu.. Ker verjetno ne boš ponarejal denarja:D..
Ta, ki si ga dal v tako nesrečen "link" ( btw, link dodaš tako, da zgoraj desno klikneš link, vneseš link in ime ), je čisto ok, čeprav bi ti sam priporočal kakšno od Aster.. Jaz imam z njimi dobre izkušnje..
metrodusa.blogspot.com

bastadu ::

Imam Astra 2100U in sem zelo zadovoljen. Veliko softvera (3CDji), USB povezava, visoka ločljivost...
Če ze zanima nakup, mi pošlji mail, ker ga prodajam, ker nucam keš...

AndrejX ::

Raje kot to, kupi Umax Astra 3400 USB. Saj bi ti priporočal Epsona Perfection 1240U, pa je drag.

JeDo ::

khmm jst mam Umax Astra 2200 S/U tako da ima možnost kot scsi tudi USB connection un UTA nastavek za diase, trenutno je na SCSI portu in stvar rula, tako res leti, sem pač umax fan sicer pa za ostale stvore drugih firm sploh nisem testiral in uporabljal. Sicer mi pa UMAX Astra 2200 zadovolji vse potrebe, napaka je samo to, da nima OFF buttona :=).
lp JeDo
----------------------------------------------------------------------------
<br>

classic ::

Umax ASTRA 3400U!!! okoli 24.000,00

600 x 1200 dpi optična ločljivost, 42 bitna barvna globina. Programska oprema: VistaScan, PestoPage Manager, Recognita 3.2 Standard OCR (prepoznava ČŠŽ-je ). Model ima 4 programabilne tipke za enostavno delo.


Mr.Joker ::

Vsem thx for help:)
PS:classic kje pa prodajajo ta scener?

MadMax ::

Vpras pr JAE, Brnciceva - LJ


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win XP + Astra 3400

Oddelek: Pomoč in nasveti
132132 (1941) andrej
»

Umax Astra 3400 in W2K

Oddelek: Strojna oprema
9865 (785) Borci
»

kater skener kupit

Oddelek: Strojna oprema
121125 (985) sirotka
»

SCANNERJI (usb-acsi-paralel)

Oddelek: Kaj kupiti
81068 (972) MadMax
»

Skenr

Oddelek: Kaj kupiti
181658 (1440) PIII850

Več podobnih tem