» »

Splošna matura iz 4 predmetvo

Splošna matura iz 4 predmetvo

hmm23 ::

Slišal, da je to možno (gimnazija Šentvid) pod pogojem, da izbereš nemščino, še kdo to slišal?

eric_cartman ::

To bo malo čudno zgledalo... Problem je, ko se nekam vpisuješ s splošno maturo in s štirimi predmeti.. To bo vsaka univerza malo čudno gledala...

Imaš maturo za odrasle, ki sicer zahteva, da si star 21 let in imaš identično maturo rednim dijakom, le da se ti gleda seštevek brez tretjega in četrtega letnika...

black ice ::

Če je to res grem tja osebno pa jih vse lastnoročno prebutam. Zakaj bi nekdo, ki je maturiral s štirimi predmeti bil enakovreden tistemu, ki je splošno maturiral iz petih predmetov? Na maturi sem imel oba tuja jezika + še en izbirni predmet in mi tega ni nihče omenil, zato mi tole še posebej smrdi.

McHusch ::

Ne drži.

eric_cartman ::

@black ice se strinjam.. Nebi blo fer, da je nekdo enakovreden s štirimi predmeti.. Potem bi bil pa to res podn od podna..

hmm23 ::

Telefonska številka šolske svetovalne službe: 01 500 06 71

pokličite pa se prepričajte. Samo neko prošnjo moraš vložit. Če oni tko pravjo bo že držal. Ne vem zakaj bi dajal napačne info...

zee ::

hmm23 je izjavil:

Telefonska številka šolske svetovalne službe: 01 500 06 71

pokličite pa se prepričajte. Samo neko prošnjo moraš vložit. Če oni tko pravjo bo že držal. Ne vem zakaj bi dajal napačne info...


Wait. To tebe zanima, ne pa nas, obenem tudi ne vidim prav nobenega razloga, zakaj bi bil nekdo z maturo iz stirih predmetov enakovreden nekomu z opravljeno maturo iz petih predmetov. Kolikor sem spomnem, so za maturo predpisani: materni jezik (slovenscina, italjanscina, madzarscina), matematika, prvi tuj jezik (anglescina, nemscina, verjetno se kaj) in dva izbirna predmeta. Lahko pa opravljas maturo iz treh izbirnih predmetov (skupaj torej 6).

Nenazadnje: 4 != 5.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tehnik računalništva ali tehniška gimnazija

Oddelek: Šola
194694 (4270) TheKekec
»

Matura (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8111645 (8957) Zajec123
»

matura v 5 dneh ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6017453 (14084) martincek1
»

Izračun točk pri maturi; damn, resn ne vem, kak se to računa!

Oddelek: Šola
206605 (5698) KandazaR
»

Matura 2007

Oddelek: Šola
184425 (3291) t3hn0

Več podobnih tem