» »

Tiskalni-napaka: ne zazna papirja

Tiskalni-napaka: ne zazna papirja

miraldi ::

Zdravo. Imam tiskalnik HP 3070A. Z njim pa imam en problem. Kakšen mesec ga nisem uporabljal in vmes tudi odstranil gonilnike.
Danes sem nanovo naložil vse gonilnike in potem, ko sem hotel nekaj naprintat(navadno besedilo iz Open Office) je tiskalnik nekaj časa mlel in mlel nakoncu pa mi je ven vrglo HPjevo obvestilo, da naj vstavim papir na pladenj.
Ok grem jaz po nov papir(mislil, da je z trenutnim kaj narobe) ga vstavim v pladenj in večkrat ponovim postopek vendar vedno ista pesem ni hotelo zaznalo papirja(error report). Parkrat pa mi je tisti valjče spodaj papir celo malo potegnil naprej vendar mi je potem vrglo error report o zagozdenem papiru. Valjček, ki vleče papir v tiskalni se vedno vrti tako, da ni pokvarjen valjček.
Torej, kaj bi lahko zajebavalo tiskalnik? Ali ne zazna papirja ali pa se zagozdiv notranjosti in ga moram ročno ven vlečt.
Skener dela brez problemov. Aja pa tiskalnik je star 8mesecev. Razmišljam, da jim ga odnesem nazaj, ker je še pod garancijo.

Če mi kdo zna kaj pomagt naj se kar razpiše :)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

miraldi ::

Se nobenmu ne sanja, zakaj noče normalno potegnit lista čez?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

ameba ::

Poklič na kak uradni HP servis jim omeni težavo in morda ti bodo povedali iz prve kaj bi lahko bilo narobe.

miraldi ::

Evo zrihtan. Sem dal tiskalnik na servis pod garancijo v Birotechno in po enem tednu dobil čisto novega+nove kartuše+še eno letno garancijo. Hahaha zakon so 8-)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri tiskalnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17038698 (22412) gazer
»

Rožljanje v HP LaserJet P3015DN

Oddelek: Strojna oprema
15773 (527) Han
»

servis tiskalnikov

Oddelek: Strojna oprema
111920 (1509) franckranc
»

Tiskalnik vzame več listov hkrati

Oddelek: Pomoč in nasveti
172294 (1836) tony1
»

prigode računalničarjev :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
897637 (5026) TERORRIST

Več podobnih tem