» »

PayPal withdraw z Mastercard

PayPal withdraw z Mastercard

PomagajMi ::

Zanima me če se da dvigniti denar z PayPala preko Master Carda.


Z banko ni mogoče, kartice Visa pa tudi nimam. Obstaja tudi kakšna drugaa možnost, Če nebo druge variante se bom naročil na Viso za teh 20€.

amigo_no1 ::

PomagajMi ::

Žal nebo šlo, ker nemorem pošiljati denarja. Zaprli so mi račun za 180 dni ker sem kao kršil njihova pravila blabla...
Sedaj pa je 180 dni mimo in lahko denar dvignem. Preko banke ne gre Vise pa nimam. okol 300-400eur mam

amigo_no1 ::

Zaprli so mi račun za 180 dni ker sem kao kršil njihova pravila blabla...

Jebiveter odnos kot ga izkazuješ in potem se čudiš da ti začasno zablokirajo ? BV ni verjetno niso ?

Aračun + debetna visa electron
http://www.abanka.si/kartice/debetna-ka...

PomagajMi ::

Problem je da sem z NLB-jem trenutno. Njihova Visa bi verjetno tudi delovala ampak stane 20eur.

Ja zagotovo je bilo zaradi odnosa, glede na to da je vse avtomatizirano.

bluefish ::

Pri Banki Koper dobiš Viso brez odpiranja osebnega računa in brez mesečnih obveznosti.

amigo_no1 ::

Ja, samo si že poskusil narediti withdraw iz PP na njo ?

Hint: na tej B Koper kartici imaš na zadnji strani navedeno številko računa (BIC) SI56 0100 0000 1000 153 ter unikatno referenco/sklic :P.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

bluefish ::

Uh, točno.

amigo_no1 ::

Najceneje prideš skozi pri Abanki.

Tilen ::

Nekaj kupi in tukaj prodaj.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

gazibo ::

Kot receno, gres na banko koper in si zrihtas predplacilno viso electron. stane (se mi zdi) 10€ za izdelavo kartice, ko jo dobis, jo vneses v PayPal, potegnes denar na Viso in cez nekaj dni dvignes denar preko bankomata.

PomagajMi ::

Kupit nemorm ker se denarja neda prodati. Lahko ga le dvignem.

Koliko me stane izdelava Vise pri NLB?

tx-z ::

Je nimajo, take.
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

Mipe ::

Nakaži kakemu kolegu, ki ima Paypal, pa ti da na roko, ti njemu pivo.

PomagajMi ::

Omg... ce nemorm nakazati

denar lahko le dvignem, POSILJATI GA NEMOREM KR SO MI "ZAPRLI" RAČUN

kaj da je nimajo, itak da jo majo
http://www.nlb.si/visa

sj nerabi bit "visa electron". Kakrsnakoli Visa deluje

PomagajMi ::

Jao ta klik.nlb.si mi nedela, odprem pa dobim nek error... Kaksna ideja kaj naj storim? Pa sem dodal tist certifikat

bol boga tale banka

jype ::

Zamenjaj banko.

Looooooka ::

PomagajMi je izjavil:

Jao ta klik.nlb.si mi nedela, odprem pa dobim nek error... Kaksna ideja kaj naj storim? Pa sem dodal tist certifikat

bol boga tale banka

Trenutno ne dela :)

_commandos_ ::

amigo_no1 je izjavil:

Ja, samo si že poskusil narediti withdraw iz PP na njo ?

Hint: na tej B Koper kartici imaš na zadnji strani navedeno številko računa (BIC) SI56 0100 0000 1000 153 ter unikatno referenco/sklic :P.


jaz imam predplačniško viso pri banik koper in mi je PP po končanem disputu sam nakazal polovico zneska na kartico pol ga je pa ostalo na PP.

pri vnosu kartice v PP vneseš samo število kartice na sprednji strani brez bica in sklica.

PomagajMi ::

nevem kaj naj :(

sem se probal online registrat za nekvo viso pa nedela...

Sem razmisljal sicer da bi dal komu moj racun in bi on si nakazal na svojo banko ter poslal meni, ampak je verjetno riskantno.

bluefish ::

Jao, imaš zgoraj napisano, da si na Abanki zrihtaj Viso.

PomagajMi ::

Ja pa nebom zaardi tega spreminjal banke....

amigo_no1 ::

Saj imaš lahko več računov pri več bankah.

bluefish ::

Ti je ni treba spreminjat. Greš tja, odpreš račun, zaprosiš še za kartico in to je to. Če meniš, da po tem nakazilu zadeve ne boš več potreboval, zapreš račun.
NLB pri vsem tem nima veze.

mihec87 ::

Nebi bilo hitreje če pogruntaš zakaj so ti zaprli in rešiš to..

bluefish ::

Po možnosti se je šlo za tisto blokado, ki omeji pošiljanje sredstev,... če račun ni povezan s kartico.

gazibo ::

bluefish je izjavil:

Po možnosti se je šlo za tisto blokado, ki omeji pošiljanje sredstev,... če račun ni povezan s kartico.



180 dnevna blokada pomeni bye bye from paypal and we dont want your business anymore. Tolko denarja kolkor si imel gor v trenutnu blokade, bo vec al manj cakalo 180 dni da ti sprostija ta denar, po tem ko pretece 180 dni te obvestijo da lahko denar prenakazes nazaj na kartico oz. trr in samo to, ne mores porabiti denarja z nakupi, ne mores denarja prenesti na drug PP account itd.

Drugo so pa krajsi, recimo 21 dnevni limiti, ko ti blokirajo account zaradi vseh moznih gluposti ki si jih PP zmisli.


@ PomagajMi

Sem ti ze napisal kaj naresti, Banka Koper nudi predplacilne Visa Electron kartice, NE rabis biti njihov komitent, potrebujes samo osebni dokument in davcno ter 10€ za izdelavo kartice. Potem ko potegnes denar, lahko mirne volje preklices kartico in to je to. Ce ti pa kaj ni jasno lahko tudi na PM kliknes ;-]

amigo_no1 ::

_commandos_ je izjavil:

amigo_no1 je izjavil:

Ja, samo si že poskusil narediti withdraw iz PP na njo ?

Hint: na tej B Koper kartici imaš na zadnji strani navedeno številko računa (BIC) SI56 0100 0000 1000 153 ter unikatno referenco/sklic :P.


jaz imam predplačniško viso pri banik koper in mi je PP po končanem disputu sam nakazal polovico zneska na kartico pol ga je pa ostalo na PP.

pri vnosu kartice v PP vneseš samo število kartice na sprednji strani brez bica in sklica.

Zanimivo, meni recimo pri verifikaciji kartice PP denarja ni vrnil na kartico (od koder ga je vzel), ampak je ostal na PP računu.

dispute =! withdraw
Recimo na Hrveškem še nedavno withdraw na kartico (trr) ni delal, dispute (zaključen v tvojo korist) pa je in je šel denar nazaj na trr.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785737799 (20830) plusdzabaka1
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330109132 (27982) Vetrpiha
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333106881 (33928) PINki
»

Plačilne kartice

Oddelek: Loža
4310508 (6314) ...:TOMI:...
»

PayPal - Moneybookers

Oddelek: Loža
274456 (3439) alless

Več podobnih tem