» »

Antistatična vrečka

Antistatična vrečka

bandidosss ::

Na popravilo/zamenjavo moram poslati omrežni disk (NAS) - v tujino. Ker mora biti pravilno zapakiran, me zanima, kje bi lahko dobil/kupil antistatično vrečko? Rabim pa malo večjo, ne tisto od navadnega 3,5 diska...

Buco2 ::


Šimpanz ::

Pejt v eno firmo ki sestavlja PC-je (Acord, E-misija, Avtera itd) pa ti jo bodo rade volje dali, ker jih mečejo v smeti.

Unknown_001 ::

Vrečka od kruha v polivinilasti vrečki. :D

(znajdt se je umetnost)

Invictus ::

Mislim da ne rabi biti v antistatični vrečki. Saj je plastika okoli.

Razen če ga nisi razstavil ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

tony1 ::

Kateri proizvajalec? Ti ne bodo novega poslali že vnaprej (da bi za vračilo potem ponucal že prejeto embalažo)?

bandidosss ::

Saj meni je tudi glupa tale z vrečko, ker je disk v plastiki (nisem razstavljal:)), samo če piše tukaj
http://www.seagate.com/support/service/...

Bom pa mogoče res povprašal na kateri firmi, saj o tem sem že tudi razmišljal... Buco2, ni mi samo zaradi tega vrečke naročat :8)

tony1 ::

Ne sekiraj se in ga daj v navadno plastično vrečko.

Še to: si prepričan, da moraš na popravilo poslati disk z ohišjem vred in ne samo disk?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony1 ()

bandidosss ::

Mislim, da ne smem nič sam razstavljat, ker zgubim garancijo... Disk je Seagate Blackarmor NAS 110. Poslati moram v AUT, bom pa poslal kar iz AUT, ker sem blizu meje (poštnina 4x cenejša).

tony1 ::

V glavnem, dobro si preberi navodila na Segatovi stran o pošiljanju na popravilo, če so kje eksplicitno omenjeni zunanji diski...

darkolord ::

Uradna navodila za pakiranje od Seagate so precej... analna.

bandidosss ::

Poslano v navadni vrečki in dobro zapakirani škatli. Seagate danes prejel, nobene negativne opombe, tako da čakam... :) Hvala vsem za pomoč.

bandidosss ::

In še povratna informacija za bodoče reklamacije: Disk poslal prejšnji ponedeljek, danes mi DHL dostavil zamenjanega. Diska nisem poslal v antistatični vrečki, pač pa samo dobro zapakiranega. Celoten reklamacijski postopek je torej trajal 9 dni, imel sem 3,9eur stroškov s poštnino, zadeva odlično rešena.
Če bi disk pred 2 letoma kupil v Sloveniji, bi že tam pop**** cca. 100eur, sedaj pa bi na zamenjavo v SLO čakal več kot 30dni - preverjeno! (ker bi mi tudi tega tukaj vzeli, ampak o nivoju komunikacije s servisom pa raje kdaj drugič... :) )

Lp

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

seagate garancija

Oddelek: Strojna oprema
171307 (1016) solatko
»

RMA za WD disk

Oddelek: Strojna oprema
164126 (3781) ender
»

Bigbang kranj in trdi disk

Oddelek: Kaj kupiti
232609 (2048) Zheegec
»

Kateri disk z največjo garancijo kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
171601 (1304) cosmos
»

Nepojasnjeno mi je pregorela nova grafična kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
805565 (3902) Pancho

Več podobnih tem