» »

Windows 7 se ne zažene, window error recovery

Windows 7 se ne zažene, window error recovery

lilypad ::

Živjo!

Imam en problem :) Do včeraj mi je računalnik brezhibno deloval, ko pa sem ga danes prižgala se window 7 ni hotel zagnat, odprlo mi windows error recovery, ki pa je vsakič ko je prišel do konca začel vse še enkrat znova in se ni premaknil. Poskusla sem že vse start windows normally, safe mode, last working configuration in ostalo pod F8, nič ni delovalo.

Zanima me, če ve kdo kje bi bil problem in kako naj rešim situacijo.

Duhec ::

Bootni sistem z inštalacijskim DVDjem in izvedi "Repair your Computer". Ko prideš do menuja izberi "Startup Repair".
http://pcsupport.about.com/od/toolsofth...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Duhec ()

lilypad ::

Hvala, ampak na žalost nimam inštalacijskega DVD, ker sem prenosnik dobla z naloženimi WIndowsi pa nisem razven nič dobila. Je še kakšna druga opcija?

solatko ::

Če nisi nič spreminjala, imaš na disku recovery opcijo. Ta ti povrne računalnik v stanje po prvi instalaciji. Pazi, ker izgubiš vse, kar imaš disku.

Lahko pa si na drugem računalniku narediš USB ključek z windows programom in poizkusiš repair.
Moraš imeti enak sistem, kot je naložen na računalniku, sicer repair ne bo uspel.

Če teh stvari nisi še nikoli počela, naj ti pomaga kak prijatelj, ki to obvlada - težko je samo prvič.
Delo krepa človeka

crniangeo ::

raj dej enmu da ti zrihta, backup podatkov pol pa dalje :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Gremio ::

Mislim da je kriv windows update..isto se je zgodilo meni.Možna varianta je tudi da je šel trdi disk.
Probaj s Backup-om ce prides v sistem ali re-instal OS..

LP

Yacked2 ::

Uporabi LIVE CD (npr. BackTrack), ter nov trdi disk, vse podatke iz HDDja si prekopiraj na trdi disk, nato pa uporabi tisto recovery patricijo.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SSD vgrajen, kaj pa zdaj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
10621981 (14690) MrStein
»

ASUS Problemi

Oddelek: Pomoč in nasveti
182463 (1927) BorutK-73
»

Windows 8 izbrisal datoteko

Oddelek: Operacijski sistemi
131600 (1241) MrStein
»

Sesutje diska / windowsa 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
243564 (3051) Seljak
»

BOOTMGR in neuspešen recovery

Oddelek: Operacijski sistemi
81095 (905) Spikster

Več podobnih tem