» »

tezava z win7!

tezava z win7!

Mare_BrainD ::

Lep pozdrav ravno sem si nasnel na novoo win7. Ko sem hotel nasneti driver standard vga grafic adapter, se mi je pojavil error "ta računalnik nima minimalnih zahtev za ta programm" kaj lahko storim da to odpravim inn normalnoo instaliram gonilnik. Imam asus x54h.
Mare
BrainD

amigo_no1 ::

Mare_BrainD ::

Ya sej sm iz Asusove strani driverje dobil, ampak VGA driver noče. Napiše točneje "This computer does not meet the minimum requirements for instaling the softwere".
Mare
BrainD

Enron x86 ::

Kaj pa, če gonilnik poskusiš namestiti namesto s Setupom kar preko Device Managerja? Se pravi, greš v Device Manager, izbereš VGA graphic adapter -> Properties -> Driver -> Update Driver -> Browse my computer for driver software -> let me pick ... -> Have Disk ... in potem poiščeš v mapi z gonilniki, ki si jo prenesel z Asusove strani, datoteko s končnico .inf.

lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

bullet321 ::

Če se ne motim, bi lahko bila težava, da si napačne gonilnike dol snel. Za napačen OS ali pa samo 32/64bit

Mare_BrainD ::

Imam prave gonilnike.@Enron x86 - Napiše da že imam nasneto. Ampak če potem zaženem Ati Radeon 6470m gonilnik pa napiše "Your computer does not contain a proper grafic adapter".
Mare
BrainD

Zgodovina sprememb…

Enron x86 ::

@Mare_BrainD: nujno moraš iti točno tako, kot sem ti napisal (do "Have disk ..."), drugače napiše, da že imaš najnovejše nameščene gonilnike.
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

Mare_BrainD ::

Hvala za odgovore, mislim da sem rešil problem.
Mare
BrainD

Enron x86 ::

Napiši, kaj si naredil, da bomo še ostali vedeli, če se kdaj zgodi kaj podobnega :)

lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

Mare_BrainD ::

Hehe ;) hja dokaj enostavno sem to rešil. Nasnel sem windows 8 :D
Drugače pa sem kasneje googlav. Izvedel sem da je problem v driverju. Sepravi najprej najdeš neko starejšo različico driverja, namestiš, kasneje pa updatas. In ni nobenih problemov. Toliko kolikor sem od strica google izvedel. Grafična kartica pri katerih se to zelo velikokrat dogaja pa je ati radeon 6470M ;)
Mare
BrainD


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HP laptop zaslon

Oddelek: Pomoč in nasveti
131735 (1181) Globetrotter
»

zakaj mi ne delajo igre

Oddelek: Pomoč in nasveti
232702 (2182) Sssaga
»

Problem z igranjem iger- Directx

Oddelek: Pomoč in nasveti
211572 (1252) Venta20
»

Windows 7 Installer (64-bit) - težave

Oddelek: Programska oprema
152818 (2208) fr!Xy
»

tezave z detonatorji - rač. zamrzne

Oddelek: Pomoč in nasveti
241522 (1300) mrTwelveTrees

Več podobnih tem