» »

Komunikacije med igranjem - LAN

Komunikacije med igranjem - LAN

HyperKiller ::

Raabm en program da bi se lahko z svojo ekipo pogovarjal med strelanjem v multiplayerju!!! pa če ve kdo za naslov strani za downloadam al pa mi ga pošle na mihakv@yahoo.com (Pa nej bo tak bl simpl pa nej bo preverjen de dela na LAN - u. Pa še to!!
a kdo ve kako pr igrcah Medal Of Honor AA in pr Soldier Of Fortune double helix izklop kšna pokalica(puška)(bazuka..) k postavlaš server.Hvala!!!:)

gumby ::

"Roger Wilco" ali nekaj takega... poišči po net-u

Jebiveter ::

Na zadnjem LANu ( to soboto) smo z frendi sprobali TeamSpeak (www.teamspeak.org) in dela kar v redu. Je pa en problem (vsaj pri nas je bil): ce dva hkrati govorita potem se slisi vsakega po malo oz. zdaj enega zdaj drugega. A imam obcutek, da je to problem nase mreze (10Mbs HUB!) poleg tega je takrat potekal ze en drug match tako da ne vem.
Je pa program v januarskem BUGu dobil najvisjo oceno -> 9/10.

Aja, ce koga zanima:
Na primorskem imamo ze zadnjih par mesecev navado vsak mesec priredit en (zanekrat) manjsi LAN (nazadnje 18 ljudi). Ponavadi z sobote na nedeljo. Za hrano in pijaco je poskrbljeno (bbq + pive itd.). Stvar se odvija na OS Secovlje. Mreza je zaenkrat 10Mbs, vendar je sponzor sola in se zna zgodit, da bi ob povecanem interesu (30+ folka) nabavla nove 100Mbs switche. :D
Zaenkrat smo koncentrirani na Unreal Tournament (prvi del), ker nam pac tako ustreza. Igra namrec se po nekaj letih posteno preseneca! Igralnost je na visku!
Torej: Ce je v vas se kaj UTjasa in imate cas kaksen vikend proti koncu marca me nujno kontaktirajte!:D
Za vse info in ostalo na MAIL!!!!!!!!!!:D
PS: Ce vas vsaj malo zanima in mislite, da vam bo ratalo prit potem me takoj kontaktirajte na mail, da lahko zatezim za nove switche! >:D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

tomaxxx ::

Probaj s temle

Kaboom ::

jaz tudi priporočam www.teamspeak.org

Jebiveter: meni in kolegu ki sma skupaj preko 10mbit povezave na 100mbitnem utp switchu v mreži in si delima ADSL deluje lepo med nama - in ko se kdo poveže preko neta na najin server se jih dobro sliši. preveri zvočne nastavitve in poglej če ima kdo podobne probleme na forumu od teamspeak

aja pa še to jebiveter, mogoče bi blo bolj prebrano tvoje povabilo na lan če ga boš odprl v svoji temi med igrami. obilo sreče z LANi
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaboom ()

mirage ::

Zadnjič sem odkril ventrilo. Fajn je ker je v programu vgrajen tudi chat. Kvaliteta zvoka je še malo boljša od teamspeaka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mirage ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

akustično komuniciranje preko mreže kako doseči?

Oddelek: Omrežja in internet
6828 (767) PIK@LO
»

Pogovarjanje preko mreže

Oddelek: Programska oprema
152047 (1802) snow
»

Kako povezati "zvok" preko LAN-a?

Oddelek: Pomoč in nasveti
9847 (749) SasoS
»

Voice "hub"

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
91116 (1002) tha_Kalis
»

P2P telefoniranje po Internet

Oddelek: Omrežja in internet
151468 (1099) ferjan

Več podobnih tem