» »

Windows ME namesto w98 v kombinaciji z w2k?

Windows ME namesto w98 v kombinaciji z w2k?

Maxtor ::

Alo!

Imam tri particije, Windows 98 SE na particiji C:, Windows 2000 na particiji E:. Ker mi je windows 98 zelo pogosto zmrznil med zaganjanjem sistema, sem ga vrgel dol, tako da sem ga izbrisal, pustil pa vse osnovne datoteke na c-ju. Zanima me, če grem sedaj nameščat na C windows ME (brez da formatiram), ali bom mogel popravljati boot sector, ali mi tega ne bo potrebno, ker je ME toliko "pameten" da bo znal to sam uredit?

Vem da so w98 in Win ME zanič, samo jaz bi uporabljal za igre.

Ali pa mi morda lahko kdo pove, zakaj je w98 zmrzoval med zagonom? Vem da se je zmrzovanje pojavilo kakor hitro sem namestil grafično (Geforce 2 MX 400). Ko pa sem gonilnike odstranil, pa ni zmrzoval. Probal sem 3 različne gonilnike, pa pri vseh enako. Pri enakem sistemu le grafični od ATI-ja ni nikoli zmrznil sistem. So lahko krivi IRQ-ji? Okrog 80% zagonov sistema se je ustavilo na sredini. Ko pa sem dal varni zagon in potem še enkrat navadni, pa sem uspel priti v win. Do ponovnega zagona je delovalo vse normalno.

freejack ::

Da razčistimo nastalo zmešnjavo. :D
WinME so najslabši operacijski sistem, kar jih je Microsoft naredil. Še Win98 so boljši, še posebej Second Edition verzija. Zato ti ME odsvetujem, če pa že hočeš dat gor, pa ne bo problema. Za boot; [repair].

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: freejack ()

Maxtor ::

Sem že porihtal. Vem da je winME najslabši, vendar mi w98se sredi zagona skoraj vedno zmrzne. winME bom imel samo za igre.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave z win98SE

Oddelek: Operacijski sistemi
191491 (1196) Donheled
»

Win2000 in Win98 na enem compu

Oddelek: Operacijski sistemi
111139 (979) bastadu
»

win me + win 98 se

Oddelek: Programska oprema
151478 (1336) Spajky
»

Win 98, Win ME ali Win 2k? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
585077 (4219) andrej
»

SESUVANJE!

Oddelek: Programska oprema
251692 (1363) Opkow

Več podobnih tem