» »

Zimske gume - katere so dovoljene? 2

Zimske gume - katere so dovoljene? 2

Stay Puft ::

Očitno se nismo dobro razumeli, ker ste zaprli mojo temo ampak vam garantiram, da so moje gume 26×18", ker je GMC predelan in mu gume kar lepo ven štrlijo ob straneh zaradi širine ;) Imam pa GMC Sierr-o. Prvič mi je gume zrihtal kolega, ki je gradbinec in upravlja z velikimi gradbenimi stroji in vozi večje tovornjake in buldožerje, zdaj pa od njega ne morem dobiti in me zanima, kje bi zdaj lahko še dobil take gume?

Hvala, lp
  • zaklenil: bluefish ()

St235 ::

Očitno je nekaj narobe z informacijami, ki jih pišeš. Namreč 26x18 dimenzija neki ne štima. Sploh če govoriš o širini. Širina je kakor je meni znano vedno trimestna številka.

Tako, da neki ne bo štimalo.

dzinks63 ::

Te dimenzije gum so bolj za gradbeno in kmetijsko mehanizacijo. Tako da boš moral iskati takšne gume pri vulaknizerjih kateri se s tem ukvarjajo.



Tudi če boš kje našel nove, bodo drage kot žafran, kakšne rabljene boš pa težko dobil v še dobrem stanju, tako da bo tole kar težka reč.
Kako se boš vozil z takšnimi gumami v rednem prometu pozimi je pa drugo, po kakšnih peskokopih ali kje drugje če ti lastniki dovolijo bi še šlo. Na avtomobil zmontiraj normalne felge in gume katere ti ustrezajo homologaciji avtomobila in ne boš imel problemov.

bluefish ::

Prejšnja tema ni zaklenjena, le premaknjena v ustrezen oddelek.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kormoran zimske gume (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12226507 (11699) starfotr
»

Poškodba pnevmatike. Se da popraviti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
577392 (5431) val46
»

Koliko imamo pojma o avtomobilskih pnevmatikah?

Oddelek: Na cesti
193454 (2620) krneki0001
»

letne gume - kombinacija (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15149599 (39398) theBill

Zimske gume - katere so dovoljene?

Oddelek: Na cesti
192444 (2017) M-XXXX

Več podobnih tem