» »

Guma od vrat pralnega stroja

Guma od vrat pralnega stroja

matjash ::

Živjo

Ali je možno da se je guma med vrati in bobnom od pol leta starega pralnega stroja začela topiti oziroma po moji oceni kar razpadati. Pri zadnjem pranju jo imam veliko na eni kratki majci, izgleda kot da bi se ujela v utor gume in jo je s pomočjo centrifuge naneslo po celi majici, to se je zgodilo zdaj že 2x zaporedoma. Na gumi je tudi sedaj po pranju opaziti poškodbe in majhne delce prahu.

Stroj je Indesit.
... bolje pozno kot nikoli.
  • spremenil: matjash ()

RejZoR ::

Če je stroj star samo pol leta se obrni na uradni servis pa naj ti pregledajo stroj. Normalno vsekakor ni.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

milica ::

Možno je da se tesnilni meh razpada, sploh če je stalno v stiku z detergentom. Najbolje da se zamenja. Po zamenjavi pa poskrbite da bo med nedelovanjem pralnega stroja očiščen in posušen.

RejZoR ::

Po pol leta?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

solatko ::

Slab material (guma), pri cenenih strojih pogost pojav.
Meni se je na kombiniranem hladilniku sesula guma v enem letu, v dveh letih pa je bil na spodnjem delu prerjaven, kot da bi ga imel v vlažni kleti, ne pa v centralno ogrevanem, presuhem stanovanju.
Problem je, da naši uvozniki, za majhen denar, kupujejo izdelke, sicer priznanih strank, ki so bili izdelani boh ve kje in jih za drag denar prodajajo, kot vrhunske.

Belo tehniko kupujem izključno Gorenje, saj, če drugega ne, imam rezervne dele in servis, praktično takoj.

Nova vrata za hladilnik sem čakal 3 mesece, ta čas pa je kompresor šibal na polno in poraba elektrike tudi.

Uporabi postopek stvarne napake in zahtevaj nazaj kupnino, pa kupi pralni stroj kake druge znamke!
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

Brane22 ::

Za ostale ne vem, a vsaj za LGja mi je razpoložljivost materiala kar všeč.

Poleg tega bi morala biti zamenjava gume bobna dokaj enostavna stvar.

Dobro, stvar je še v garanciji a če bi bila zunaj, bi brez pomišljanja naročil novo gumo.

ne vem, če lahko na račun stvarne napake zahtevaš kar zamenjavo.


Guma je praktično potrošni material. Čisto komot je lahko recimo tvoj kos slučajno feleričen.

To je tako kot če bi zahteval zamenjavo novega avta, ker se je ena guma prehitro obrabila.

Valjda ti jo bodo zamenjali.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pokvarjen pralni stroj (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5416401 (1539) fulgur
»

Hi-tech vs Lo-tech pralni stroj

Oddelek: Loža
191881 (1188) darkolord
»

So Candy dobri pralni stroji? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5128056 (16286) Hanzi77
»

LG pralni stroj, kje dobiti poceni rezervne dele

Oddelek: Loža
204086 (3444) Brane22
»

Kater pralni stroj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11064805 (49669) brinas

Več podobnih tem