» »

videorekorder

videorekorder

zero22 ::

In sicer moj problem je kako nastaviti en program na tv kjer se bo potem predvajal film ki ga
bom vstavil v videorekorder.

Videorekorder: Sharp VC-MH710BM
TV: Samsung CRT TV
Doma imamo en kar precej star videorekorder ki bi ga rad spravil malo v zagon po dougem času, zdj povezavo sm naredo
tak ko mi piše v navodilah.
Ampak ni mi jasn ko mi piše nekaj za broadcast system to niam pojma kje sploh to najdeš
(tune the slected channel on your tv until broadcast system screen appears) se pravi tole piše.
Pač po domač povedan zajebava me kak zrihtat nek program na tv če je mogoč kaka lažja varjanta itd..
Prosim za pomoč=).

Gapi ::

Poveži prek scarta in dej na AV. Broadcast system screen je ponavadi kaka slikca z barvnimi ali ČB črtami čez ekran.

Kako pa si povezal VCR z TV? Antenski kabl ali kako drugače?
No person is rich enough,to buy back his past.

zero22 ::

am..tak ko mi kaže. se pravi kabl iz antene v videorekorder, drug kabl iz redorderja v tv uzad. Pol je pa še ta zadeva VCR, zdj kje dobiš tale kabl sploh?..Pol sm se pa spomno da sm enkrat špilo igrce na tvju da mam še tale adapter al kk bi reku temu ko ma iste reže da paše v videorekorder al pa uzad za tv. Pol sm ga pa dau v videor. uzad ta zadeva ma pa 4 izhode(video-rumeno obarvan, s-video, audio(r)-rdeče obarvan, audio(l)-bel obarvan.) sj bi sliko pa trenutn mam zjeban telefon.pol sm pa s kablim mal povezu iz tega vn v tv(ko ma ob strani izhode za video pa audio.) sj tak bog ve ka sm naredu=)..zdj če me razumeš=)

bom posliku z digitalcom na hitr

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zero22 ()

zero22 ::










takole nekak zgleda. kabl z antene niam zle trenutn prikloplen na rekorder zto ko mislim to jutr rihtat naprej mal sm posliku da se vid kk sm VCR neki vezu=)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zero22 ()

Gapi ::

Začel si vredu. Sam namesto kabl za zvok boš moral uzet enga takega ki ima na obeh straneh (cinch). To je tak ki je rumene barve pri tebi. Ker v televiziji je tole izkod za slušalke in tako kot ti to delaš nebo delovalo. Na pretvorniku prestavi na OUTPUT.
No person is rich enough,to buy back his past.

zero22 ::

se pravi rabim tri kable posebi, ubistvu v mojem primeru rabim še 2, rumen je uredu smo rekl, rdeč pa črn še ane. upam da mam kje kak kabl če ne jih morn it prvo kupit

king67 ::

Daj, nabavi navaden scart-scart kabel, pa bo najlaže zate.

lp,
king67

zero22 ::

bom to nabavu ja..ker so mi sam v napoto kabli=)

zero22 ::

evo kabl sm dobu..kk pa pol naprej program najdit??

king67 ::

Pri taki povezavi ne iščeš programa na kanalniku tv-ja. Prek daljinca izbereš vhod, na katerega si priključil vcr. Ti so lahko različno poimenovani (ext, ext1, ext2, video, pri nekaterih starejših si pritisnil 0,...). Včasih pa je tudi tako, da se tv sam preklopi na video vhod, ko zazna signal ob vklopu vcr ali druge ustrezne naprave.

lp,
king67

zero22 ::

aha okey..tok da mal vem zaka se gre..bom poskusu pa javim.

evo sm zrihtu=)..hvala vam=)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zero22 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težava z ikonami

Oddelek: Pomoč in nasveti
141429 (1263) leonček
»

Olympus pen mini in slabe slike v prostorih z manj svetlobe (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
897763 (6279) eric_cartman
»

Povezava Philips LCD - kamera

Oddelek: Zvok in slika
142510 (2413) baltso
»

Popravilo avtomobilski prask, kje?

Oddelek: Na cesti
164706 (4292) kixs
»

navijanje AMD

Oddelek: Navijanje
194221 (3952) klinker

Več podobnih tem