» »

Popravilo avtomobilski prask, kje?

Popravilo avtomobilski prask, kje?

Mati ::

Ker se je tudi meni, kot mnogim drugim zgodilo, da mi je nekdio s ključem potegnil po čisto novem avtomobilu in so mi na zavarovalnici rekli, da je to treba pobarvat vas sprašujem, če pozna kdo kako varianto, da bi se stvar barvno spolirala. Je imel kdo že takšne izkušnje in ali barvno poliranje zadevo spravi v prvotno stanje.

Ris ni globok, je pa precej dolg. Je tako globok, da se ravno malo bela barva ven vidi in ga je možno malo s nohti začutiti.

profii ::

Se ti da vseskupaj poslikat da se pove če se da spolirat?

Mati ::

Evo za 15 minut pošljem link, samo da se mi baterija na fotoaparatu malo napolni.

Mati ::









Žal se zelo blešči in vprašanje, če boš lahko kaj videl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mati ()

Tilen ::

Tole je (imo) samo poškodovan lak.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

profii ::

Se oproščam za pozen odgovor, vendar mislim da gre vse ven samo s poliranjem....

blackbfm ::

poliraš lahko površinske praske, ne pa take da jo čutiš s prstom/nohtom

Gray_Warden ::

vseeno je praska videti dokaj površinska. Vredno je poizkusiti spolirati zadevo...Sicer ni nujno da ti jo bo uspelo popolnoma odstraniti vendar ti mogoče vseeno uspe toliko odstraniti, da se je ne bo več videlo ampak le še občutilo.

Poizkusi in poročaj kako ti je uspelo.
Why so serious?

Invictus ::

Če je malo globja praska, se da dobit kak deci barve pri zastopniku.

Potem prebarvaš prasko in spoliraš. Boljše kot nič.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

kixs ::

Ti mas to kasko zavarovano? Kaj bi se zgodilo, ce bi sel to popravit iz kasko zavarovanja?

Sicer pa naredi tako kot je Invictus napisal. Verjetno se ne bo nic videlo.

lp

profii ::

To je za 20min dela s polirko, kakšno barvanje pa zavarovalnica lepo vas prosim....
Po sliki sodeč gre samo za površinsko prasko, katero se pa da sanirat.

TOP ::

Čisz enostavno,kot je že nekdo omenil.Probaj z nohtom,će ne čutiš robov potle samo s poliranjem gre vse stran,lahko tudi če je mjhen robček apak res majhen,drugače avtoličar.Če vidiš da s poliranjem ne gre stran,greš avto zavarješ za parking in čez ene 4 mesece ga pelješ na zavarovalnico.

profii ::

Če se avto zmoči in se praske ne vidi oz se jo vidi zelo slabo, potem gre to vse s poliranjem stran.

kixs ::

Top:

predno avto dodatno zavarujes, ga poslikajo! Razen, ce imas kaksne veze. Ampak to je potem goljufanje (aja, to je itak slovenski nacionalni sport) :))

M-XXXX ::

predno avto dodatno zavarujes, ga poslikajo! Razen, ce imas kaksne veze. Ampak to je potem goljufanje (aja, to je itak slovenski nacionalni sport)

Men ga še nikoli niso, pa je bilo najmanjše popravilo parkinga čez ene 600€:P

Tilen ::

Tole s parkingom ne bi šlo skozi, ker bi takoj padel v kategorijo vandalizem.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

kixs ::

M-XXXX je izjavil:

predno avto dodatno zavarujes, ga poslikajo! Razen, ce imas kaksne veze. Ampak to je potem goljufanje (aja, to je itak slovenski nacionalni sport)

Men ga še nikoli niso, pa je bilo najmanjše popravilo parkinga čez ene 600€:P


Zanimivo. Meni so ga poslikali, ko sem vzel dodatno opcijo proti toci. To je bilo pri Triglavu leta 2005.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 8

Oddelek: Pomoč in nasveti
111763 (1282) mikimali
»

videorekorder

Oddelek: Zvok in slika
10844 (703) zero22
»

Olympus pen mini in slabe slike v prostorih z manj svetlobe (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
897761 (6277) eric_cartman
»

Povezava Philips LCD - kamera

Oddelek: Zvok in slika
142509 (2412) baltso
»

navijanje AMD

Oddelek: Navijanje
194219 (3950) klinker

Več podobnih tem