» »

Čakanje na gps

Čakanje na gps

kojot31 ::

Pozdrav!

Imam nokio C5-00 in na pomnilniški kartici micro sd naložene karte za navigacijo. Lokacijo mi poišče, ko pa hočem določiti ulico pot, mi pa piše"ČAKAM NA GPS". Imam izklopljeno, da se ne povezuje z internetom. V telefonu imam sim kartico.
Gledal sem nastavitve in je vse nastavljeno, kot mora biti.

Kaj mi svetrujete in kaj je vzrok?

Hvala

darkolord ::

Si na prostem? Koliko časa si čakal?

kojot31 ::

V stanovanju sem bil. Živim v podsrešnem stanovanju. Prej mi je delalo normalno, ker sem imel drugo kartico in druga oseba mi je naložila karte. Nato sem izgubil sd kartico in sedaj mi je en drug na novo naložil. Mojo lokacijo je našel v sekundi. ostalo pa ne. Sem dal roko ven čez oken in čakal par minut in nič. Iščem, kje se nastavi gps ali A-gps?

amigo_no1 ::

Pri "nokia ovi maps" traja malo dalj časa da najde satelite brez agps, kot če imaš gor garmina xt.

amigo_no1 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

listje123 ::

Jaz imam nokijo c5-03 na prostem rabi približno 20 minut kmalu za tem moder zaslon in se telefon resetira.
Novi telefoni od nokije so poden od podna.

kojot31 ::

Jaz z prostim očesom ne vidim brat na gsm. Zato lahko samo v stanovanju z pripomočki gledam na gsm. Pred parimi minutami sem poizkusu in je spet na stari poziciji kot je bil včeraj. Ob 19. sem se igral z navigacijo in nekako je le našel po večjem probavanju našel mojo lokacijo in tako je ostalo, vedno kot sem kliknil na moj položaj. Sedaj če kliknem na moj položaj, mi kaže položaj, ki je v LJubljani pri osebi, ki mi je naložila karte in probal navigacijo v njegovem kraju.

Prosu bi, če mi lahko nekdo pove pot do nastavitve te funkcije GPS/A-GPS. Jaz v nastavitvah pod navigacijo, tega ne najdem.

Mare2 ::

To moraš biti zunaj. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia E52 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
37482052 (40067) mailer
»

Nokia 5800 XpressMusic (strani: 1 2 3 478 79 80 81 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4041358881 (99537) WaterBoy
»

Gps na mobitelih

Oddelek: Mobilne tehnologije
235224 (4575) St235
»

Navigacija za Nokio 5230

Oddelek: Mobilne tehnologije
324550 (4340) Mehmed
»

[fork] GPS v telefonu ali Garmin - kaj je bolje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7111677 (10918) bond007

Več podobnih tem