» »

Želim kupit prenosnik in sam vgradit ssd, garancija?

Želim kupit prenosnik in sam vgradit ssd, garancija?

matija112211 ::

Želim kupit prenosnik in sam vgradit ssd disk, prenosnik ima prostor za 2 diska, zato ne bom vzel prvotnega hdd-ja, kako je z garancijo? Najlepša hhvala. lp

Mipe ::

 Opis ni potreben

Opis ni potreben

solatko ::

V prenosnikih, praviloma lahko menjaš HDD, RAM (če ga lahko menjaš brez razdiranja ohišja), brez izgube garancije. Najbolje, da vprašaš na servis ali prodajalca.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

Mipe ::

Žal je pri večini brand name prenosnikih tako, da so zalepljeni z nalepko, ki strgana izniči garancijo. Diska pa mi še ni uspelo teleportirat not.

darkolord ::

Pri Lenovo ni nikakršnih nalepk.

Nikonja ::

jz tudi na Toshibi nisem imel nobene nalepke tko da če je tudi pri tebi ni kar menjaj !

solatko ::

Pri trdih diskih, sem samo enkrat na nekem ASUS-u videl nalepko, ker je bil disk nalotan. Pri vseh drugih sta dva ali en vijak za odvit.
Delo krepa človeka

draciel ::

Jst mam tud na asusu nalepko.. sam je star že ene 3-4leta.

MIHAc27 ::

Večina prenosnikov (definitivno pa tisti malo boljši in večji) ima dokaj enostavno narejeno, da dodaš 1 ram ali disk. Sem pa že videl modele, ki so spodaj imeli eno samo ploščo, in da si to razdrl je bilo potrebno kar nekaj švica (in skoraj 100% se pozna in je garancija VOID).

Tko da sporoči raje, kater model točno bi želel pa ti bomo povedali. Če se da disk odklopit na lep način, potem ti garancija NE propade, v kolikor ga zamenjaš.
Pa nobene nalepke ne smeš strgati, seveda.

m22 ::

http://www.bolha.com/racunalnistvo/pren...

ali pa kater kol drug prenosnik 17 z hd zaslonom in idealno prostorom za vsaj diska.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xiaomi Mi Notebook Pro

Oddelek: Kaj kupiti
437066 (3794) tomaz-
»

Ponovna namestitev win vista na star prenosnik z novim trdim diskom

Oddelek: Pomoč in nasveti
252229 (1956) Alexius Heristalski
»

prenosnik za igre do 1200E

Oddelek: Kaj kupiti
337187 (6559) hojnikb
»

laptop in hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
172280 (1853) glistovje
»

Barebone prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
141766 (1420) PhotoBlaz

Več podobnih tem