» »

Vzem krvi

Vzem krvi

«
1
2

Janac ::

pozdravljeni

Zanima me kako naj se pripravim za jutri ko imamo sist. pregled, ker en mesec nazaj ni zdravnica dobila nič krvi na obeh rokah(tam ko je komolec). Potem je kri vzela iz prsta. Zakaj je do tega prišlo? Mi bo treba dat kri kljub temu da sem jo dal mesec nazaj?

l.p
  • zaklenil: bluefish ()

martincek1 ::

Valda jo boš mogu dat. Big deal če te mal prešpika, glede na vse trollanje tukej gor bo to tvoja kazen. :)

Zakaj je do tega pršlo? Ker ni našla žile. Včasih se nesramno skrijejo, je pa tudi odvisno od izkušenosti zdravnice/zdravnika. Jaz imam isti problem skroaj vsakič, prej ponavadi omenim in se vidi kako se nekdo matra, kdo pa samo porine noter in že šprica =)

Zgodovina sprememb…

Mipe ::

Nadeni si ogrlico iz česna in mahaj z lesenim križcem.

Odvzem krvi ni nič posebnega, samo ne drogiraj se.

NeMeTko ::

Pred odvzemom prelaufaj stopnice zdravstvenega doma parkrat gor pa dol, da ti bo pumpa začela pošteno delovati, pa ne boš imel problemov.

Robi :P ::

danes pojej surovo jajce in grgraj mleko zjutraj ko ustaneš si pri komlcu namaž z kuhnijskim oljem da ti takoj žilo najde ...

NeMeTko ::

A bo tole ratalo tekmovanje v trollanju?

Janac ::

martincek1 je izjavil:

Valda jo boš mogu dat. Big deal če te mal prešpika, glede na vse trollanje tukej gor bo to tvoja kazen. :)

Zakaj je do tega pršlo? Ker ni našla žile. Včasih se nesramno skrijejo, je pa tudi odvisno od izkušenosti zdravnice/zdravnika. Jaz imam isti problem skroaj vsakič, prej ponavadi omenim in se vidi kako se nekdo matra, kdo pa samo porine noter in že šprica =)


najdla jo je, smao ni nič krvi vn prišlo ;)

amigo_no1 ::

Reče se odvzem krvi.

mihec87 ::

Jo boš pa zdaj tut dal iz prsta oz odvisno od tega za katero preiskavo gre pri nekaterih mora bit iz večje žile ne velja prst potem pa mal brska po komolcu.....

Janac ::

Kam nas bodo pa cepili?

Robi :P ::

Janac je izjavil:

Kam nas bodo pa cepili?

najvrjetneje v zadnjico ( tam ponavadi zahtevajo prfoksi )

mihec87 je izjavil:

Jo boš pa zdaj tut dal iz prsta oz odvisno od tega za katero preiskavo gre pri nekaterih mora bit iz večje žile ne velja prst potem pa mal brska po komolcu.....

ne brska dolgo potem ti prereže del kože in vzam tisti vzorec pa ti flajšter zalima gor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

vorantz ::

Mipe je izjavil:

Odvzem krvi ni nič posebnega, samo ne drogiraj se.


Jaz sem dan pred sistematskim skadil velik joint pa ni blo problemov :D

Mipe ::

Če je travca zate droga, OK... mislil sem na prave droge :P

Janac ::

sem dal kri.

Janac ::

ali lahko iz krvi in urina ugotovijo da kadim?

bdoxx ::

da, če si mladoleten, spročijo tudi stršem

Janac ::

po koliko časa pa se ne opazi več?

St235 ::

hja, vsaj par mesecev, tako da si ga naj... sploh ko tastari zvejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Janac ::

St235 je izjavil:

hja, vsaj par mesecev, tako da si ga naj... sploh ko tastari zvejo.


a resno?

first_line ::

Od travce nemoreš biti odvisen... pa vseeno fantki ne morjo zdržat en mesec brez za odvzem?
Se vidi da znižuje IQ ta kamilca.

DimmniBurek ::

Jap.
There Is No Stronger Drug Than Reality

first_line ::

Janac je izjavil:

St235 je izjavil:

hja, vsaj par mesecev, tako da si ga naj... sploh ko tastari zvejo.


a resno?


Ne, sploh ni pomembno da uživaš prepovedano drogo. Mislim, kaj ti ni jasno, travca preveč možgane popapala?

Janac ::

kaj pa če nisem inhaliral tak ful?

koyotee ::

first_line je izjavil:

Od travce nemoreš biti odvisen... pa vseeno fantki ne morjo zdržat en mesec brez za odvzem?
Se vidi da znižuje IQ ta kamilca.


po šest mesecih, je bila pri kolegu še vedno zaznana prisotnost thc-ja.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

DimmniBurek ::

Janac je izjavil:

kaj pa če nisem inhaliral tak ful?

Če že kadiš, pol se ga vsaj zaprav zakadi.:) THC maš v sebi in konc.
There Is No Stronger Drug Than Reality

Robi :P ::

Janac je izjavil:

kaj pa če nisem inhaliral tak ful?

ni važno kako starše kličejo takoj po analizi ostane ti not 6 mesecev... tut če si čist mal...

Janac ::

Bil sem v sredini septembra pa ni zdravnik nič o tem rekel.

Gladi ::

Itak da ni rekel, ker bi te prestrašil. Samo pošto pošle staršem in to je to, zdej kaj bo pa tvoja mama rekla pa nevem, bi moral ti boljše vedeti.

Janac ::

wtf? Kri so mi vzeli septembra, moj osebni zdravnik mi je pregledal kri in ni nič rekel o THC-ju?

Danes ko sem oddal kri potem tudi nebo nič THC-ja je tako?

Buggy ::

o pa mislim da kar bo...je pa res da so se pred casom take stvari evidentirali tudi na policijski postaji, ko so gradili bazo lokalnih uzivalcev drog.
Zdaj pa ne vem vec, ce se se to prakticira ali gre samo od zdravnice do starsev? jeba!

Smurf ::

Ce je mladoleten potem ga ne bodo dodali v bazo, ampak bo dobil le opomin, je pa res da bodo dobili starsi obvestilo o tem po posti.

Sicer ne vem kaksne starse imas, ampak jaz bi ti priporocal, da jim nekoliko namignes kaj znajo dobiti, da ne bodo potem popolnoma preseneceni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

Janac ::

možno, ampak glede na to da sem se kaj gibal,prepotil in pil precej tekočine ?

a sploh pregledujejo THC prisotnost?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

Smurf ::

Janac je izjavil:

možno, ampak glede na to da sem se kaj gibal,prepotil in pil precej tekočine ?

a sploh pregledujejo THC prisotnost?

Gibanje, potenje in pitje tekocine ne povisa absorbcije (le ta ima neko zgornjo mejo) in tukaj imas to smolo, da se THC abrobira res pocasi, sled ostane tam kar nekaj casa.

In ja zadnjih nekaj let preverjajo (predvsem v zadnjem letu so postali precej striktni).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

first_line ::

Smurf je izjavil:

Janac je izjavil:

možno, ampak glede na to da sem se kaj gibal,prepotil in pil precej tekočine ?

a sploh pregledujejo THC prisotnost?

Gibanje, potenje in pitje tekocine ne povisa absorbcije (le ta ima neko zgornjo mejo) in tukaj imas to smolo, da se THC abrobira res pocasi, sled ostane tam kar nekaj casa.

In ja zadnjih nekaj let preverjajo (predvsem v zadnjem letu so postali precej striktni).


A ni vse od ukinitve obvezne vojske, da to delajo na 'navadnih' pregledih?

Kdaj vem da so jih tam hapsali. Vsaj nam neđankijem ni bilo treba riti brisati penzionistom :P

NeMeTko ::

E moj Janac, počak, da še socialna dobi obvestilo, pa boš moral potem vsak teden na analizo, da boš dokazal, da nisi odvisnik!

Drugače si pa že slišal, da te lahko socialna odvzame staršem, pošlje na zdravjenje odvisnosti, kasneje pa da kakšni rejniški družini v prevzgojo?

Janac ::

NeMeTko je izjavil:

E moj Janac, počak, da še socialna dobi obvestilo, pa boš moral potem vsak teden na analizo, da boš dokazal, da nisi odvisnik!

Drugače si pa že slišal, da te lahko socialna odvzame staršem, pošlje na zdravjenje odvisnosti, kasneje pa da kakšni rejniški družini v prevzgojo?


En sošolec je v soboto kadiu travco, verjetno je na hujšem kot jaz.

St235 ::

odvisno kolk je inhaliral, pa kako pogosto to počne. Ni vse samo v tem kdaj kadiš.

first_line ::

NeMeTko je izjavil:

E moj Janac, počak, da še socialna dobi obvestilo, pa boš moral potem vsak teden na analizo, da boš dokazal, da nisi odvisnik!

Drugače si pa že slišal, da te lahko socialna odvzame staršem, pošlje na zdravjenje odvisnosti, kasneje pa da kakšni rejniški družini v prevzgojo?


Že od začetka krize naprej, se odvisnikov ne daje rejniškim družinam v prevzgojo (pomanjkanje interesa zaradi nerentabilnosti), ampak gre večina v prevzgojne domove.
Sam sicer mislim da je neprimerno dajati kamilčerje med trde đankije, na koncu jih večina pride ven na igli ali pa metadonu. :|

Janac ::

Še vedno nemorem verjet da tega moj osebni zdravnik ni opazil že septembra !

St235 ::

Saj ne veš, če ni. Mogoče sam tebi še niso javili, pa so že v stiku z Centrom za socialno delo. Pač odvisno kaj je zdravnik ugotovil in o kakšnih koncentracijah govorimo.

Janac ::

Sedel sem pred njemu in mi je na monitorju lepo pokazal izvide in sem videl kaj piše, nič o THC-ju

Tilen ::

THC test je drag. Če podjetje / šola eksplicitno ne doplača zanj, ga na sistematskem pregledu ne bodo opravljali.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Janac ::

Ja to vem da stane 11EUR.

Rias Gremory ::

Pa ne vem kdo je omenil, da se lahko zazna THC po 6 mescih. Ne me smejat.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

St235 ::

Tilen, seriously? ena boljši tem v zadnjem času:)

DimmniBurek ::

Tilen noo :))
There Is No Stronger Drug Than Reality

Janac ::

že iz letala se vid da ste me provociral

koyotee ::

ne verjameš?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

NeMeTko ::

Čak mal... v laseh marsikaj dokažejo, odvisno koliko imaš dolge, ti tudi po enem letu še dokažejo, da si koko snifal...

Ampak ne se sekirat - ta problem reši vsak frizer v nekaj minutah....
)pa še pri tistih gelih boš potem prišparal, k jih ne boš rabil)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NeMeTko ()

Rias Gremory ::

@koyotee
Ja verjamem, a ni očitno.

/sarkazem off

Seveda je odvisno o kakšen testu govorimo.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Voznja in THC - Info (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6114311 (9321) solatko
»

Zdravniški pregled pred zaposlitvijo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17285158 (15501) destroyer2k
»

Zdravniški pregled pred zaposlitvijo (THC) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6837254 (31938) St235
»

Krvni test pri prometni nesreči

Oddelek: Na cesti
419787 (6825) ShowDown
»

Zdravniški pregled za prostovoljno služenje

Oddelek: Loža
152663 (2057) koyotee

Več podobnih tem