» »

Počen ekran in pokavrjena MP?

Počen ekran in pokavrjena MP?

Paviliondv7 ::

Pozdravljeni.

Pred kratkim mi je počil ekran na Hp računalniku (pustimo stat kaj je bilo, ker je ekran šel ob dokaj nežnem dotiku)..
Seveda je računalnik šel takoj na popravilo in nato so se začele težave... Najprej je bilo rečeno, da je zraven ekrana (ta bi me prišel 150€?) šel tudi povezovalni kabel med matično ploščo in ekranom (ta bi naj prišel 50 - 70€) in nazadnje je bilo rečeno, da je nekaj zanič na matični plošči in da se to samo ne da popravit in da je potrebno menjat tudi celo matično...

Prosim za mnenja ali je to možno ali me nekdo barva...Računalnik priklopljen na zunanji zaslon dela popolnoma normalno.

Lp

#000000 ::

Kabel pride nekje 20 evrov
ekran so ti dokaj pošteno zaračunal sploh če so firma

Plata oz. grafika pa je lahko v okvari, tudi če dela na zunanji monitor OK, to se dogaja kar pogosto.

Šimpanz ::

Nesi na drugi servis pa naj oni povejo.

AngelOfDeath ::

Paviliondv7 je izjavil:

Pozdravljeni.

Pred kratkim mi je počil ekran na Hp računalniku (pustimo stat kaj je bilo, ker je ekran šel ob dokaj nežnem dotiku)..
Seveda je računalnik šel takoj na popravilo in nato so se začele težave... Najprej je bilo rečeno, da je zraven ekrana (ta bi me prišel 150€?) šel tudi povezovalni kabel med matično ploščo in ekranom (ta bi naj prišel 50 - 70€) in nazadnje je bilo rečeno, da je nekaj zanič na matični plošči in da se to samo ne da popravit in da je potrebno menjat tudi celo matično...

Prosim za mnenja ali je to možno ali me nekdo barva...Računalnik priklopljen na zunanji zaslon dela popolnoma normalno.

Lp



No če boš povedal kaj točno se je zgodilo. In dal kakšno sliko bomo lahko dali kakšne komentarje. Ker zdaj lahko samo ugibamo.

Glede na to da si rekel da je poškodovan tudi kabel si moral ekran odtrgati od ostalega dela.
edit: Slovnica

Zvezdica27 ::

lp,

kaj "nekaj" je zanič na MB? Če je BT čip/modul, boš preživel, če je šel, ne vem, north bridge, ne.

zz

#000000 ::

Če bi bila kaka melenkost bi dobil delujočega, ker to je prvo kar naredijo, tako testirajo, pač drug 100% delujoč procesor, ram itd. Me pa zanima kater servis je tako pocarski, da ti menja zaslon brez da se prej prepriča kaj je z ostalim, pa čeprav je bil ekran razbit.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

vertiakla črta čez ekran

Oddelek: Pomoč in nasveti
417407 (2744) KTr1sk
»

Prenosnik - ni slike

Oddelek: Pomoč in nasveti
162816 (2655) solatko
»

Okvara pci-e reže?

Oddelek: Strojna oprema
272116 (1721) amacar
»

Display prenosnik slabo dela

Oddelek: Strojna oprema
151853 (1419) solatko
»

Ali gre ram pc2700 v presario 900?

Oddelek: Strojna oprema
181185 (1060) ant

Več podobnih tem