» »

Star Citizen - Squadron 42

Star Citizen - Squadron 42

««
29 / 37
»»

J3nc ::

Netrunner je izjavil:


Se popolnoma strinjam s tem videom :) ta njihov pledge sistem so tako zakomplicirali da je kar hudo.

Drugače pa kar se tiče 3.1 ... bom počakal raje na beto


Tole je res dober predlog revizije pledge sistema.

3.1 še nisem uspel velik testirat, slabo urco sem se mal igral. FPS mam povprečno višji kot v 3.0 (najvišja grafična nastavitev okol 50 fps) je pa občutno več "stutterja". Kakšen mesec dni da še mal spolirajo pa bi moral bit ok.

mmcmmc ::

Ta star cituzenje še kar v obdelavi?

Kako je kaj s tem, da vem če se splača ob izzidu bodočim vnukum kupit.

J3nc ::

mmcmmc je izjavil:

Ta star cituzenje še kar v obdelavi?

Kako je kaj s tem, da vem če se splača ob izzidu bodočim vnukum kupit.


Napredek je, ne pa pričakovat izida pred 2020.

Netrunner ::

Jaz tudi optimistično računam na izid tam nekje 2020 vendar dokler ne bo prehoda v beto si nima smisla zamišljati datumov :)
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Zgodovina sprememb…

J3nc ::

Jz nimam problema čakat, dejansko uživam že ob spremljanju razvoja ker me navdušuje z dodelano vsebino in s tem vliva upanje da, se bo igračkarska industija razvila v smeri, ki stremi k napredku in inovaciji in ni spet samo en copy paste cash grab. Trenutna alpha pa popraska kadar me srbi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: J3nc ()

techuser ::

Jaz igre nisem igral, bom počakal na kakšno beto ali pa kar finalno verzijo. Zanima me, kako je idejno mišljeno glede SC in SQ42, ali se ti bodo lahko shranili podatki od SQ42, ko končaš igro in jih potem preneseš v Star Citizen? Ali je to povsem ločeno?
Ker najbrž bo nekaj v tej smeri, da boš lahko vedno nekaj dograjeval in izboljševal, zato, da bodo ljudje igrali 10 let.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: techuser ()

Truga ::

Ja seveda, vse to bo, in se vec!

Netrunner ::

techuser je izjavil:

... SQ42, ko končaš igro in jih potem preneseš v Star Citizen? Ali je to povsem ločeno?


Če se ne motim bo SQ42 kot neke vrste vojska in če boš uspešno opravil kampanjo boš imel neke privilegije v Star Citizen-u ... nekaj v stilu da če končaš SQ42 boš lahko legalno kupoval vojaško opremo ipd :) NEvem če je točno določeno vendar neka povezava bo, vendar nič drastičnega.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

techuser ::

Se pravi, taprava igra bo potem Star Citizen, ko boš lahko vedno nekaj dokupoval,buildal ladje in izboljševal stvari?

Netrunner ::

Bistvo je SC kateri bo multiplayer sandbox, kjer boš počel kar te bo volja. SQ42 pa je single player kateri ne bo imel nekega "reply value". Baje boš že končane misije lahko ponovno obrnil s kolegi na coop način.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Tribal ::

SC je ta vikend free za probat :D demo... Če koga zanima, samo opozorilo da je veliko za dolvlek...

J3nc ::

Tribal je izjavil:

SC je ta vikend free za probat :D demo... Če koga zanima, samo opozorilo da je veliko za dolvlek...


Je bil kar zabaven vikend, serverji so bili natrpani do dile! En kup novincov se je spopadalo nad olisarjem v avrorah. Pa reclaimer je res nor za vidt. Sam stuttra pa konkretno FPS dropi iz 50+ na 10ish tko da se mi zdi slabše kot je bilo v 3.1.1 al pa je bila to posledica polnih streznikov.

Phun in teh verse!

Tribal ::

Sem si z 3.0 preveč pokvaril izkušnjo SCja da bi še probaval igrat kaj več kot to da pogledam fps.
Čakam na 3.2 da pogledam svoje plovilo (600i) potem pa čakam na beto. Sem se odločil, da si ne uničujem veselja do igre.

J3nc ::

Tribal je izjavil:

Sem si z 3.0 preveč pokvaril izkušnjo SCja da bi še probaval igrat kaj več kot to da pogledam fps.
Čakam na 3.2 da pogledam svoje plovilo (600i) potem pa čakam na beto. Sem se odločil, da si ne uničujem veselja do igre.


Jaz načeloma počakam vsaj kakšen teden dva po novem patchu, da zlikajo najhujše težave. Tokrat sem bil malo neučakan. Kljub vsemu se vidi napredek.

Netrunner ::

Če koga zanimajo kako zgledajo vse ladje v SC naj si pogleda stran starship42 kjer so naredili lep pregled.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

oo7 ::

Squadron 42: Around the Verse - Bringing Gameplay to Life

oo7 ::

Star Citizen's Legatus Pack Gives You 117 Ships and 163 Extras for $27,000

https://wccftech.com/star-citizen-legat...

sesobebo ::

(((((((((((((((((((((((((((((((((((((:

se iskreno opravicujem za post brez kakrsnekoli vsebine, ampak

(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

a to je for real?

Netrunner ::

Baje da je. Podpiram take zadeve, naj se ovce molzejo kolikor se da. Več nenarja gre v igro, bolje je za nas.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Snegec ::

Netrunner je izjavil:

Baje da je. Podpiram take zadeve, naj se ovce molzejo kolikor se da. Več nenarja gre v igro, bolje je za nas.


Sej denar ne gre v igro ;)
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

Netrunner ::

@Snegec => Kam pa gre?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Ghost007 ::

v njihove žepe logično. To je scam stoletja. BITCONNECT!

Netrunner ::

Kako je zabavno brati o teh fanatikih ki vložijo preveč denarja v igro in potem jokajo za refund.

:))

Da pledge za 4.496$ in zdaj se tožari z CIG da jih dobi nazaj. Pamet bi si raje kupil ne pa ladjo v SC. Nevem kaj manjka osnovnemu paketu za 40$ al kolikor je. Folk meče denar noter in potem pa jokajo. Nisem še zasledil pritožb in refundov od tistih ki so zakupili osnovni paket. :) Če plačaš kolikor si pripravljen izgubiti potem se ne sekiraš.

Ah no ... vsaj poskrbijo za pestro dogajanje na SC sceni.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Truga ::

Ves kaj je se bolj zabavno? Ko je treba branit ubogo 200 milijonsko podjetje pred zlobnimi zlobnimi posamezniki.

lmfao

J3nc ::

Sam ni pa boljše zabave kot branje troll postov. Keep it coming.

BTW 3.2 je na PU.

Tribal ::

pride ta vikend 3.2.1

BigWhale ::

A kdo kupi Saitek X-65F? Force sensing HOTAS, verjetno najboljsi HOTAS ever made? :>

Truga ::

dam 100e, da bom mel rezervo ce mi tale crkne :D

BigWhale ::

Pfff! Na Ebayu so po $300 :D

sesobebo ::

menjam za account z limited-edition costellationom.

BigWhale ::

sesobebo je izjavil:

menjam za account z limited-edition costellationom.


To ni fair menjava, ker flightstick bos lahk ti ze takoj uporabljal, men bo pa un account se ene pet let on hold, pol bodo pa itak zaprl vse skupi. :D

sesobebo ::

ampak screenshot slikco hangarja ti pa lahko posljem ze zdaj!

BigWhale ::

Ma, to jo lahk tud na netu najdem :D

Truga ::



Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

J3nc ::

Truga je izjavil:



68/126

oo7 ::

A judge has mostly denied star citizen studio's motion to dismiss the crytek copyright lawsuit

https://massivelyop.com/2018/08/15/a-ju...

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: BigWhale ()

oo7 ::

Star Citizen Alpha 3.3 is now available on Public Test Server to all Evocati Test Flight members

Star Citizen Alpha 3.3 Release Notes

Feature Updates
Universe

Increased the motion of mineable asteroid chunks after break up.
Missions

Added "Scramble Race" style missions. Scramble races are death races using ships in space, orusing vehicles (Ursa/Cyclone) or Gravlev bikes (Nox/Dragonfly) on moons. Races use a checkpoint system with each player who shoots (ships) or moves over/near (vehicles) a checkpoint accruing a point toward victory. Additionally, players can destroy race leaders to gain their points. Note: This system still has pending tasks to complete and may lack functionality.
Ships and Vehicles

Added the Cyclone TR, AA, and RC variants.
Updated turret control system: Switched mouse control to 1 to 1 motion system, reduced turret sensitivity, set-up joystick controls for turrets, and numerous minor tweaks and polish.
Bug Fixes

Accounts should no longer 15006 disconnect on first login.
Turret power prompts on the Constellations should no longer power on/off the entire ship.
Miles Eckhart should once again be active and working.
OM points around moons should no longer show as obstructed when quantum routing tries to plot a route around the moon.
EVA re-entry for the Mustang Omega should now be in a more accessible location.
Fixed a missing chunk of the rest stop.
Logging out in the bed of a ship on a moon should no longer teleport the player to the middle of nowhere on the next login.
Elevator movement should no longer appear out of sync for some players.
Elevators at Levski should now take their doors with them properly as they move.
Players should no longer be able to spool their quantum drive in Arena Commander game modes.
Transitioning from sprint to walk and back should now play smoothly on the HUD.
Ruto should be working properly.
Technical

Fixed 3 server crashes.
Fixed 2 client crashes.
Fixed a server deadlock.

BigWhale ::

oo7 je izjavil:


Added "Scramble Race" style missions. Scramble races are death races using ships in space, orusing vehicles (Ursa/Cyclone) or Gravlev bikes (Nox/Dragonfly) on moons. Races use a checkpoint system with each player who shoots (ships) or moves over/near (vehicles) a checkpoint accruing a point toward victory. Additionally, players can destroy race leaders to gain their points. Note: This system still has pending tasks to complete and may lack functionality.


Wat?! :D Se mal pa bo: "Added Arcade style game - now you can play like you played in Wing Commander 1"

Drugace pa, a se stvar zdaj ze splaca instalirat in znova priklopit HOTAS? Al je se zmer crashard banger experience? :D

Truga ::

Se vedno bos imel pod 20fps in padal skoz tla, ce to mislis.

Netrunner ::

Pa je spet tukaj citizencon.

Da vidimo kaj so nam letos pripravili namesto releasa igre :)
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Truga ::

Jaz sem kr hyped, letos bo FOIP glavna maskota.

Truga ::

J3nc ::

Sem spremljal livestream in sem kr hyped. Še en let pa bo mejbi Alpha.

Tr0n ::

Ce ste res hyped za tale crap, imate pa nizki standard.

To je vse zalost, kar so pokazali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Netrunner ::

Kar so pokazali je že ok vendar nič extra novega napram lani in predlani. Saj če tako pomisliš zgleda res super in si lahko kar precej fantaziraš kako boš igral ko enkrat izide. Folk si s temi posnetki ustvarja prevelika pričakovanja in dvomim da bo igra prinesla to kar se od nje pričakuje. Je treba stati na realnih tleh, kar pa marsikomu ne uspeva.

Pri meni je SC letel iz diska dol in pred izidom je ne nameravam namestit, pa naj kažejo kar hočejo na teh citizen conih. Če bom dobre volje mogoče bom testiral beto ... ko bo.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

BigWhale ::

Citizen con ... people really got conned. :D

oo7 ::

SQUADRON 42 - Official Cinematic Trailer - CITIZENCON 2018





Kdaj bo možno igrati signle player ?

Truga ::

2016 je baje relis

Netrunner ::

Lep kratek review
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Truga ::


LOLOL
««
29 / 37
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

No Man's Sky (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22538306 (1522) oo7
»

Everspace

Oddelek: Igre
152295 (439) Izi
»

Elite dangerous (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13128705 (7262) jamiroq
»

Star Citizen postal prva AAA igra, financirana izključno s skupnostnim financiranjem (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Novice / Igre
727139705 (104213) Truga
»

Skupnostno financiranje in povratek stare garde

Oddelek: Novice / Igre
2816598 (13265) Tr0n

Več podobnih tem