» »

Je sploh še kdo zvest svojemu partnerju?

Je sploh še kdo zvest svojemu partnerju?

««
10 / 14
»»

D3m ::

Pri meni je bila trenutna želja in potem ponovno iskanje sreče.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Matako ::

figula je izjavil:

Govorili pa smo tudi o vzrokih varanja.
Ali so samo posledica trenutne želje posameznika ali se odnosi dalj časa krhajo in pripeljejo do iskanja nove sreče.
Kar ni nujno povezano zgolj in samo s seksom.


Nujno ne, je pa čisto navadno slepomišenje govorjenje, da fk ni vzrok št. 1.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

figula ::

Nujno ne, je pa čisto navadno slepomišenje govorjenje, da fk ni vzrok št. 1.


Vendar samo pri izletu za 1 noč.

Matako ::

figula je izjavil:

Nujno ne, je pa čisto navadno slepomišenje govorjenje, da fk ni vzrok št. 1.


Vendar samo pri izletu za 1 noč.


Ma kaj pa vem. Standardni tedenski fuk abonma je precej pogosta oblika varanja. Mogoče celo najbolj. Pa ne me loviti na podrobnostih. Samo reče se "tedenski".
/\/\.K.

figula ::

Ti kar verjamem na besedo, tole je sedaj čisto izven mojega poznavanja :)

BigWhale ::

FlyingBee je izjavil:

sem vedel, da ne bi smel vere omenjat, ok, umiri se ... zaveza na splošno, ki jo dandanes poznamo ni naravna, ker nam to ni v naravi, saj veš kako deluje naravno vedenje pri ljudeh, ne da se mi razlagat, preberi si na netu


Nimas prav. Samo se mi ne da razlagat za kaj nimas prav. Preberi si na netu.

FlyingBee ::

kakšna ženska na tem forumu? mogoče boš ti znala bigwhale-u razložiti kaj nam je v naravi, samo mora biti vezano na varanje no.1 - tj. sex

kr1ženska ::

FlyingBee je izjavil:

kakšna ženska na tem forumu? mogoče boš ti znala bigwhale-u razložiti kaj nam je v naravi, samo mora biti vezano na varanje no.1 - tj. sex

Men se ne da neke znanosti iz tega delat. Priporočam knjigo od Richarda Dawkinsa - The selfish gene. Precej dobr biološko razloži tele stveri.

[D]emon ::

Dawkins je nasplosno shithead, in ga ne bi ravno podajal kot kakega zglednega primerka cesarkoli.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

FlyingBee ::

ma kakšna znanost, vse izhaja iz bioloških potreb, bolj "simpl" paketa nam skoraj ne bi moglo biti vgrajenega, vse ostalo je nadgradnja, ki ti jo vcepijo starši, vrstniki, žal tudi verske skupnosti in TV :-)

[D]emon ::

Monogamija se pojavlja pri marsikateri zivalski vrsti. Riddle me that, motherfucker.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Truga ::

Poligamija tud. In?

[D]emon ::

Homoseksualnost tudi. Pri preko 400 vrstah. Zanimivo, homofobija samo pri eni.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Mesar ::

[D]emon je izjavil:

Homoseksualnost tudi. Pri preko 400 vrstah. Zanimivo, homofobija samo pri eni.


Ne sodi, da ti nebo sojeno.
Your turn to burn!

[D]emon ::

Naj prvi vrze kamen tisti, ki je brez greha.


Drugace pa...

Truga je izjavil:

Poligamija tud. In?


Moja replika se je nanasala na sledeci citat:

FlyingBee je izjavil:

ma kakšna znanost, vse izhaja iz bioloških potreb


Majster tukaj argumentira, da monogamija ni naravno stanje. Zakaj se potlej pojavlja pri mnogih zivalskih vrstah? ;)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Mesar ::

No za vse takšne je mogoče čas, da se vprašajo med pripadnike katere živalske vrste se uvrščajo, jaz pa sebe ne vidim tako.
Your turn to burn!

[D]emon ::

Tudi mi vsi smo samo zivali. ;)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Mesar ::

Če se tako vidiš, potem že mora biti nekaj na tem.
Your turn to burn!

[D]emon ::

When you get right down to it, human beings are nothing more than ordinary jungle beasts. Savages. No different from the Cro Magnon people who lived twenty five thousand years ago. No different. Our DNA hasn't changed substantially in a hundred thousand years. We're still operating out of the lower brain. The reptilian brain. Fight or flight. Kill or be killed. We like to think we've evolved and advanced because we can build a computer, fly an airplane, travel underwater, we can write a sonnet, paint a painting, compose an opera. But you know something? We're barely out of the jungle on this planet. Barely out of the fucking jungle. What we are, is semi-civilized beasts, with baseball caps and automatic weapons.


--George Carlin
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

FlyingBee ::

Demon, zakaj taki posti, samo da nasprotuješ? sploh nimaš smisla, ker ljudje ne spadamo med monogamne

[D]emon ::

Morda si zgresil dejstvo, da v cloveski druzbi monogamija obstaja se iz prazgodovinskih casov? Ali si eden zategnjenih, ozkoglednih tepcev, ki je vztrajno preprican v svoj prav, ceprav ima dokaze o nasprotnem takorekoc pred nosom?
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Mesar ::

[D]emon je izjavil:

When you get right down to it, human beings are nothing more than ordinary jungle beasts. Savages. No different from the Cro Magnon people who lived twenty five thousand years ago. No different. Our DNA hasn't changed substantially in a hundred thousand years. We're still operating out of the lower brain. The reptilian brain. Fight or flight. Kill or be killed. We like to think we've evolved and advanced because we can build a computer, fly an airplane, travel underwater, we can write a sonnet, paint a painting, compose an opera. But you know something? We're barely out of the jungle on this planet. Barely out of the fucking jungle. What we are, is semi-civilized beasts, with baseball caps and automatic weapons.


--George Carlin


Georgie... old f***, življenje ni standup komedija.
Your turn to burn!

FlyingBee ::

[D]emon je izjavil:

Morda si zgresil dejstvo, da v cloveski druzbi monogamija obstaja se iz prazgodovinskih casov? Ali si eden zategnjenih, ozkoglednih tepcev, ki je vztrajno preprican v svoj prav, ceprav ima dokaze o nasprotnem takorekoc pred nosom?


no vidiš, tudi da me imenuješ tepec kaže na to, da se bi zravsal z drugim samcem, tudi to obstaja že iz prazogodovine ... že napredujemo z razumevanjem kaj sem hotel z zgornjimi posti sopovedati

še nekrat me popravi, da smo monogamne, pa ti bom napisal kaj si ti za en

[D]emon ::

Ljudem, ki nasprotujejo znanosti tezko recem karkoli drugega kot tepci. Live with it.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

FlyingBee ::

lepo bi prosil za dokaz, da smo monogamni po naravi

Mesar ::

[D]emon je izjavil:

Ljudem, ki nasprotujejo znanosti tezko recem karkoli drugega kot tepci. Live with it.


To pa je težka znanost. Tudi če se je v preteklosti to dogajalo se ni toleriralo, ampak ti zgleda vidiš samo tisto kar hočeš videt... kdo je potem tepec.
Your turn to burn!

[D]emon ::

Zanimivo, praksa, ki se dogaja od prazgodovine se ni tolerirala ... cudno, da se vedno obstaja, kajne?!
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Mesar ::

In zakaj nekaj preneha obstajat če se ne tolerira? Je pa malo več potrebno kot samo to, sploh zato ker obstajajo zagovorniki, ki hočejo opravičevati svoje svinjarije.
Your turn to burn!

FlyingBee ::

dobra zamisel je zvestoba enemu partnerju za celo življenje in tako smo večina tudi vzgojena, kar pa je umetno vsiljeno in zato pride do kurbarij, kar še ne pomeni, da je tako prav, je pa naravno

poglej malo širšo sliko, ne pa samo ozkogledno nasprotovati

zgoraj si napisal: Majster tukaj argumentira, da monogamija ni naravno stanje. Zakaj se potlej pojavlja pri mnogih zivalskih vrstah? ;)

ja, ampak ne pri nas, boužec

Zgodovina sprememb…

[D]emon ::

To trdis ti. Zgodovina kaze drugacno sliko.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Mesar ::

Ne. Dobra zamisel je prevzemanje odgovornosti, komuniciranje in mislit še na kaj druga kot svojo lastno rit. Ne rabiš bit z istim partnerjem od 25 leta pa do smrti, vendar je velika razlika se vmes razideta ali pa soglasno menjujeta partnerje za takšne in drugačne aktivnosti... ali pa sta 30 let "srečno" poročena pa se vmes fu*ata okoli, pa še kaj.

[D]emon je izjavil:

To trdis ti. Zgodovina kaze drugacno sliko.


Kakšno? Nas lahko prosim razsvetliš?
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

FlyingBee ::

Mesar, že to, da si z nekom toliko časa, se razume, da je treba imeti spoštovanje, zaupanje, ... vse pozitivne lastnosti človeka in čim manj negativnih, ker če partner ne ve da se fukljaš naokoli, potem ne more pravilno odločiti ali si ga vreden

Zgodovina sprememb…

GregiB ::

Še enkrat... pri mono- bi- oz. poligamnosti se pač ne "svodi sve na seks"... Pa tisti, ki pravite, da monogamija pri človeku ni naravna malo poglejte v naravo, kaj je lastno monogamnim vrstam in kaj poligamnim. V poligamnih samec zaplodi samico in tu se njegova vloga konča. Je v bistvu rezervoar za DNK, ki ga želi čimbolj, čimvečkrat in čimbolj razpršeno zasejati. Po drugi strani pa se pri vrstah, ki so monogamne kaže tudi socialni aspekt. Skupna skrb za naraščaj, vzajemen lov, skrb za streho nad glavo idr... v bistvu lastnosti, ki so lastne tudi skupnostim dveh (človeških) partnerjev.
Treba pa se je seveda odločiti, v kateri del narave spadamo... Ali je moško telo zgolj obešalnik za rilec med nogami, ali ima pač še kakšno drugo funkcijo?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

[D]emon ::

Hja, zgleda, da je vecina moskih dandanes samo privesek svojim reproduktivnim organom...
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

solatko ::

Monogamnost človeka se je razvijala skozi lastništvo - materializem. Ljudje, ki dajo več na materializem, so po navadi tudi v zvezah izredno zahtevni in ljubosumni, ker enačijo partnerja z drugimi materialnimi dobrinami, ki jih kopičijo. V divjih plemenih Afrike, med Cigani, Nomadskimi plemeni, kjer materialnost bazira na lastnini plemena - skupnosti, monogamnost ni tako sveto zaprisežena, kot pri civiliziranih ljudstvih, kjer preživetje družine ali skupine zavisi od prispevka vsakega člana. Tako se je začelo čisto iz praktičnih razlogov - dedovanje, brez nekih silnih ukazov od zgoraj, razvijati oblika monogamne zveze, s pogojem - dati, pridobiti dediča. To so šele pozneje izkoristile tudi državne in crkvene institucije, da so monogamnost celo uzakonile in je v večini sveta, to predpisana in zaželjena norma.

S človekom pa tako kot pri vsaki stvari, zna priti do naveličanja, dolgčasa ali izkoriščanja danih prilik. Varanje, če ga vzamemo kot sexualno dejanje, je povzročeno večinoma iz zvedavosti ali nezadovoljstva v obstoječi zvezi. Zato vedno trdim, da sta za varanje, več ali manj kriva oba, oziroma nekvalitetna zveza, pomanjkanje razgovora, nezaupanje, nerazumevanje, napačna vzgoja, kot je zaničevanje ali poniževanje ženske, na nivo kuharice, gospodinje in matere, po potrebi pa še kurbe.

Vsak, ki vara nelegalno in hinavsko išče neko sebično zadovoljstvo, če to dela v skriti obliki. Nima toliko osebnega dostojanstva, da bi partnerju povedal, kaj si želi v odnosu, kakšno obnašanje pričakuje od partnerja, temveč lepo tiho, hinavsko nabija rogove svojemu partnerju.
Seveda je mišlenje, kadar to dela moški, večinoma pozitivno - vidi kakšen jebač, ta pa je car....., ko pa dopizdi ženski, je pa takoj prasica, kurba, pokvarjenka, niti trohice razumevanja, za vse tisto, kar je do takrat nudila zanikrnemu, več ali manj nezaintersiranemu, predvsem pa brez želje po zadovoljitvi partnerke, samozadovoljnemu jebaču.

Vedno, ko se srečam s kakšnim razočaranim pobom, ki ga je zapustila partnerka ali je po nekih kanalih zvedel, da ima že kar nekaj časa drugega, ga vprašam - kateri parfum uporablja tvoja boljša polovica.
Zanimivo, da mi niti eden ni znal odgovoriti na to, čisto preprosto vprašanje, saj je parfum edino univerzalno darilo, ki ga pozoren partner lahko kadarkoli podari svoji partnerki. To je ena od osnov zveze, da saj veš, s kakšno vodo se šprica, preden se gre predajat drugemu.

Predvsem fantje, preberite zgornje poste in se zamislite, če imate vedno prav, ko gre za odnose med dvemi ali več partnerji, ali sobivanje v neki družini ali skupini. Vsi ki hodite k maši, verjamete ali molite istega boga, če bi nekdo začel s kakšno drugo molitvijo, bi bila reakcija skupine kakšna?

Selitve iz cveta na cvet, ki jih zagovarjate nekateri, seveda gledate izključno skozi moške oči. Kako pa ocenjujete dekleta, ki se enakomisleče vam, selijo iz klina na klin. So tudi upravičene do tega, boste tako dekle vzeli v zvezo ali mora bit vaša izbranka 120%-no nedotaknjena, kaj celo grešnih misli ne sme imeti v svoji glavici.

Samo ne bodite tako hinavski. Ne zaničujte oseb, ki so že po prvi zvezi, dosegli nirvano, saj v tem primeru niso izgubili čisto nič, temveč so pridobili ogromno, imajo zvezo v kateri uživajo, vzgojio srečne in svobodomiselne otroke in so res žalostni, prvič v življenju, ko eden od partnerjev umre.

Tisti, ki niste na teh področjih razčistili sami s seboj, kaj vam je v življenju, poleg lastne zabave, cilj, boste tudi težko razumeli o čem sploh debatiramo na tem forumu.
Delo krepa človeka

FlyingBee ::

končno, se vidi kdaj piše nekdo z izkušnjami in kdaj eni samo bluzijo

first_line ::

Piše o lastni izkušnji- ednina. Eni smo/so kaj več sprobali in videli. Pa ne pozabi da govori o lastnem doživljanju zveze, kaj dela njegova partnerica za hrbtom ne more vedeti (tako dobro kot sosedi).

solatko, ne trdim da tvoja to počne, blagor ti če sta res v 'popolni' zvezi. Moje izkušnje kažejo da imajo ljudje veliko okostnjakov po omarah, za kar vejo vsi -1.

FlyingBee ::

ja, to razumem in vem, da piše o svoji izkušnji in samo zase je lahko prepričan ... popolne zveze pa itak ni

gre se za to ali se splača prevarati in ne mislim samo materialno in sex, ampak predvsem kaj bo temu sledilo na osebni ravni, čeprav partner ne ve, ali bo to pretežko breme in se izpoveš partnerju ter ga s tem prizadaneš ali pa celo ugotoviš, da mu je odleglo in da on tudi išče drugo osebo, skratka možnosti je veliko

je pa zelo dobro in objektivno napisal glede monogamnosti in glede varanja na splošno

solatko ::

first_line - kadar moja to počne, sem zraven ali pa mi pove in seveda deli dobre in slabe izkušnje z menoj.
Da ne bo pomote, v vode sexa me je razvitega 15 letnika popeljala 10 let starejša soseda, ki je imela rada izredno mlade fante. Ona mi je tudi lepo razložila, kako brezvezno je ljubosumje.
Dokler nisem v 18.-ih srečal zdajšnje ljubezni, sem zamenjal kar nekaj ducatov začasnih in občasnih deklic in deklet (dosti starejše me niso kaj dosti zanimale, razen seveda moje drage sosede - bila je samska, tako da razen ljubimcev, ni varala nikogar). Bil sem udeleženec kar nekaj grupičev ali jat, pa z dvema, pa s kolegom na eni...., tako, da mi izkušenj "kurbirja" niti slučajno ne manjka.
Tukaj lahko povem, da vsi sexsi skupaj, niso vredni toliko, kot predajanje drug drugemu v enem tednu. Ja uživam v tej skupnosti, kjer v glavnem skrbim, za zadovoljstvo svoje partnerke, zato pa dobim nekaj krat povrnjeno.
Pa da ne bo kdo mislil, da prepirov ni. Seveda so, saj so v vsaki skupnosti, ki traja več kot nekaj dni. Zato nič bat, tudi to je, je pa pomiritev in razrešitev nesporazuma, potem, toliko slajša.

Povedal vam bom samo eno zgodbico - ženine sodelavke so v času ženine porodniške, večkrat prišle na obisk (verjetno jim je bilo všeč, kako fino se imamo). Jaz sem, kot dober gostitelj, poskrbel za prigrizek, pijačko, kavico, vmes previl sinčka in pomil posodo od kosila, ženske pa so v dnevni sobi veselo klicale dež.
Po nekaj tednih, ko je šla na delo, so sodelavke omenile, kakšnega prisrčnega copatka, si je vzgojila. Žena je prišla domov malenkost slabe volje in mi vrgla pod nos, da bi se lahko pričel obnašat malo bolj mačistično, kar se tiče raznoraznih gospodinjskih in materinskih dolžnosti.
Seveda sem zelooooo prilagodljiv in žena je dobila povprečno moško, šovinistično, vase zaljubljeno moško svinjo. Cunje so ležale na okoli, ena nogavica sredi sobe, gate pod posteljo, kosilo čakal pri mizi (vmes večkrat omenil, da sem izredno lačen), ko sva pojedla, sem odšel reševati svet k računalniku ali TV, iz vsakodnevnega treninga, sem prišel malo pozneje, kot sicer in tak laif sem zdržal, cel teden.
Seveda se je to takoj poznalo tudi zvečer v postelji. Žena, ki je na tem področju kar zahteven patron, je kar naenkrat, komaj čakala, da nehava, se zavalila na drugo stran in veselo zasmrčala. Dva dni, sva šla spat celo brez kakšnih aktivnosti (je bilo res veliko dela s pospravljanjem). Bila je utrujena, da je komaj prilezla iz kopalnice v posteljo.
V soboto, mi je po jutranji kavici dejala, da se morava pogovorit. Najprej me je lepo pogledala in mi omenila, da bi rada nazaj svoj copatek, da mi ne bo žal in, da je šele v tem tednu spoznala, zakaj so vse njene sodelavke, tako redko srečne in vesele. Zakaj imajo toliko za povedat čez moški svet, saj je do tedaj mislila, da gre za razvajene in zafrustrirane, nezrele deklice.

Seveda je bil to edini teden, v najini 41 let dolgi zvezi, da sem se dejansko obnašal, kot povprečen moški, sem pač večino prostega časa (moram reči, da ga je bilo veliko preveč), posvetil zadovoljevanju moje lene riti. Med brati vam povem, da tako, v neki skupnosti nebi dolgo zdržal, saj je bila tista zastonj zabava, tisti teden, prav bedna (bi si tudi sam omislil neko skrito zvezo, ki bi mi nudila dober sex, od utrujene žene, tega namreč nisem mogel pričakovati, toliko se v vlogo mačo svinje, vseeno nisem mogel vživeti).
Delo krepa človeka

first_line ::

Prdel nisi, začetniška napaka :)

FlyingBee ::

važno, da je vse na visokem nivoju :-)

solatko ::

Stojansto - Lahko z vami delim, eno od mnogih zgodb. Od takrat, ko sem se začel ukvarjat s posteljno telovadbo, so me privlačile črne punce (črnke). Bila mi je velika želja, poskusit vsaj enkrat v življenju. Ko smo se v družbi menili o raznih življenskih izkušnjah, tudi na posteljnem področju, je kolega dejal, da ima v svojem krogu (celo življenje swinger) prijeten par, v katerem je izredno sexi mulatka. Nekako smo se dogovorili, da ta par, pripelje na eno od domačih zabav, pa bomo probal, če je gospa za stvar. Seveda je bila žena ves čas zraven in kar čutil sem, da jo ta zadeva silno zanima. Prišlo je do zabave, nekaj parov, nekaj posameznikov, hišica v prijetnem naravnem okolju, veliko hrane, zadosti pijače, dobra r&b glasba, nekaj počasnih plesov in zadeve so tekle same od sebe. Moram priznat, da je bilo super, poleg tega, pa je bilo dekle bolj bi, tako da nisem samo jaz užival.

Hočem povedati samo to, da pri odprtih ljudeh varanje ni potrebno, varanja ni, se pa da čisto vse uresničit, če zahteve niso ravno izven normalnega.
Dejstvo je, da pri odprtih ljudeh, tabu teme ni, je pa res, da ni potrebno sprobat čisto vsega, kar je v sexu možno, da je človek zadovoljen in zadovoljeen.
Delo krepa človeka

Limit-sky ::

solatko je izjavil:

...

Best part of the fight is making up after...
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

[D]emon ::

In ste spet zreducirali zveze na seks. Cestitam, zverinice iz rezije. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

guest #44 ::

Jaz poznam kr neki tipov žensk...in vse so samo deviacija nečesa kar se skoraj univerzalno želi.

Kaj mi pomaga dat 20 žensk skozi, ko pa že od daleč vidim, da je ženska na napačnem tiru.
Edino mazohisti in podobni ljudje, ki ne delujejo po principu P/P želijo nekaj iztirjenega. Za vse ostal lahko rečem, da želimo the best in all categories. Ker to seveda ni nobeden, iščemo "the next best thing" ali vsaj "the least wrong thing".

Koliko variacij zapuanja recimo vi poznate? Jz samo eno vrsto.

BigWhale ::

[D]emon je izjavil:

Majster tukaj argumentira, da monogamija ni naravno stanje. Zakaj se potlej pojavlja pri mnogih zivalskih vrstah? ;)


Zarad cerkve in krscanstva. ZIHR!

ABX ::

Se in se ne dogaja med živali, če ti paše si pač z eno če ne jih imaš pač več. 100 ljudi 100 čuda. Jaz ne zagovarjam ne eno ne drugo.

Ker ko sem z eno mislim na dosti in ko sem z dosti mislim na eno. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

[D]emon ::

 -

-

Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Kamran ::

Hi,

Vse te raziskave so ali pomankljive ali pa celo neresnične, zato da bi se propad med spoloma še naprej poglobil (in mnogi služili na ta račun). 39kur.com nič ne pomagajo s FWD-iranjem rumenih novic, sicer pa kdo sploh še tam komentira, tisti admin skozi briše, prireja, spreminja argumentirane (!) objave uporabnikov, ki tam komentirajo. :|

Bodo pa pač SPB v porastu in bo farmacevtska industrija služila s svojimi zdravili oz. strupi. To pa več družinskih "trahedij" v medijih.

Zvestoba/potrpljenje pa je demonizirana kot šibkost, pomemben je le užitek, če pa kaj kje od koga stakneš, ti bo pa že zdravnik pomagal, a ne ?

guest #44 ::

Pizdarija je, če hočeš met otroka a ne najdeš pravočasno vredne partnerice.

Veliko žensk se recimo odloči za samohranilstvo, češ...sej noben tip ne ustreza. Prav bi blo, da se zakonsko postori tudi kaj v obratni smeri. Vrjamem, da marsikateri moški bi raje sam fural družino, kot pa iskal osebo vredno zaupanja.
Odgovornih ljudi je iz dneva v dan manj. Razbitje formalnosti in hedonizem je načel še tiste mal bolj močne osebke.
««
10 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Female bodybuilders (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10825738 (22816) first_line

Uravnotežen pogled na vloge spolov (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998138988 (129588) Gandalfar

Več podobnih tem