» »

Skyline optika - Štepanjsko naselje LJ

Skyline optika - Štepanjsko naselje LJ

radiokills ::

Ali ima kdo kaj izkušenj z omenjenim ponudnikom. S punco se seliva v štepanca, pa malo raziskujeva možnosti. Kolikor vidim nudijo internet prek optike v nekakšni navezavi z amisom. Če ima kdo stvar doma, naj prosim pove ali je internet zanesljiv in če deluje pri obljubljenih hitrostih. Malo me skrbi, glede na to da ni 'veliki igralec' da ima bolj slabo infrastrukturo/ekipo.

V sedanjem stanovanju imam t2 in mislim, da v treh letih ni bilo kakšnega popolnega izpada (razen občasnih problemov s tujino). Ni mi problem plačat nekaj evrov več, pa da stvar dela.

ShowDown ::

Tudi Amis ima slabo ekipo pa je "veliki igralec". ;)

Saso_C ::

radiokills je izjavil:

Ali ima kdo kaj izkušenj z omenjenim ponudnikom. S punco se seliva v štepanca, pa malo raziskujeva možnosti. Kolikor vidim nudijo internet prek optike v nekakšni navezavi z amisom. Če ima kdo stvar doma, naj prosim pove ali je internet zanesljiv in če deluje pri obljubljenih hitrostih. Malo me skrbi, glede na to da ni 'veliki igralec' da ima bolj slabo infrastrukturo/ekipo.

V sedanjem stanovanju imam t2 in mislim, da v treh letih ni bilo kakšnega popolnega izpada (razen občasnih problemov s tujino). Ni mi problem plačat nekaj evrov več, pa da stvar dela.

Na Bilečanski imam optiko od T2 in sem zelo zadovoljen. Skyline/Telemach ne prebavljam prav dobro, zato sem jih skenslal. Če veliko gledaš TV in rabiš prav SK Prime je T2 trenutno neuporaben.

radiokills ::

Malo sem te zgubil v zadnjem stavku. Zakaj je t2 neuporaben, zaradi slabe izbire programov, al se slika kocka&zatika? Sicer pa raje vidim da se tv zatika, pa da internet deluje tako kot mora.

Saso_C ::

Na T2 sprejem SK Prime trenutno ni omogočen. Ne kocka mi pa nič, niti se ne zatika, HD je kot se šika, ... :P

radiokills ::

Fino, tile športni kanali me itak ne interesirajo preveč. Bova res kar t2 ubodla. Hvala za info.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekom Austria prevzema Amis

Oddelek: Omrežja in internet
305895 (4803) konspirator
»

Amis vs T2

Oddelek: Omrežja in internet
172281 (1166) Gladi
»

Tuš telekom trojček - počasen internet?

Oddelek: Zvok in slika
213594 (2016) KTr1sk
»

Najbolši internet v sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
559431 (6863) slovenček
»

Amis katastrofalna povezava - prekinitev pogodbe

Oddelek: Omrežja in internet
103394 (3393) DeletedUser

Več podobnih tem