» »

Ekran - Asus

Ekran - Asus

Kristina_M ::

Živijo, imam spet en problem..pri meni se kar vrstijo :) no, najprej bi poudarila to, da sem mogoče preveč pozorna na neke stvari in me potem motijo, ampak vseeno bi nekaj vprašala. Dva dni nazaj sem dobila nov računalnik - Asus http://trgovina.mercator.si/tehnika/rac... in potem sem začela opažati, da se mi neaktivni zavihki obarvajo vijolično..nežno vijolično. Prav tako naprimer ozadje najdi.si, ko odpreš brezplačne sms-e. Opazila sem še, da so črte na ozadju kar vidne. Pa me zanima, če je to normalno ali samo jaz vidim namišljene napake.

Unknown_001 ::

Se ti te težave odvijajo le v spletnem brskalniku?

Kristina_M ::

Ja, pač da je vijolčno. Čeprav mislim, da je vse tako čudnega kontrasta..Črte pa vidim povsod.

Unknown_001 ::

Kater brskalnik pa uporabljaš?

Xserces ::

slab kontakt lcdja?
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Kristina_M ::

Chroma uporabljam..in kaj je fora pri tem slabem kontaktu, se da kaj poštimati?

Unknown_001 ::

Črte praviš?

Pa se izrazito vidijo al bol švoh, ker jst ga glihkar uporabljam in če dobro pogledam jih tudi vidim ampak ne tako zelo dobro, za zavihke pa ne vem kaj bi blo.

Probaj kontrast na nastavitvah v računalniku nastavt pa barve umerit.

Kristina_M ::

Sem že nekaj probavala, ker mi je večina rekla, da sem verjetno kaj takega nastavila ampak nisem..še zmeraj je beden kontrast. Ja črte so pa kar vidne, recimo če grem na en profil na youtubu izgleda kot, da ima oseba črtasto ozadje.

Unknown_001 ::

probaj driverje za grafično posodobit(sam ne vem če bo rešilo problem, ker so OEM računala že z vsemi driverji naložena, vendar se splača probat)

katero grafo pa maš?

Kristina_M ::

Zaslon: 39,6 cm (15,6"), 1366 x 768 LED
Procesor: Intel Pentium B960 (2,2 GHz)
Pomnilnik: 6 GB DDR3
Trdi disk: 500 GB
Grafična kartica: Intel HD Graphics
Operacijski sistem: Microsoft Windows 7 Home Premium SLO
Zvrst baterije: 6 celična
Garancijska doba v letih: 2
Blagovna znamka: ASUS

Unknown_001 ::

Ou.

Na integrirani pa bi moral driverji bit zraven, tak da update driverjev ne pride v poštev. Taki problemi z driverji navadno ratajo, ko je kombinacija integrirane in diskretne grafe.
Mislim da bo najbolš da reklamacijo narediš, sam mi je pa zanimivo, da maš tako nesrečo, da zmeri neki dobite, kar ne dela kot bi moglo (kar malo se mi smiliš:8)).

Janac ::

slikaj ekran.

Kristina_M ::

Ja, očitno mi je usojeno :) ajde ne bi rekla, da bi nekaj zafrknila kot pri mojem prejšnem, ampak tokrat je tak že bil.


Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

Print screen zgleda čist uredu, če ga pa ti vidiš popačeno je pa verjetno težava z zaslonom.

Xserces ::

Vse zgleda normalno :) Krivec je zaslon.
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Kristina_M ::

Ja, tudi v šoli so mi rekli, da vsem zgleda vse normalno :D mogoče je glede te vijolične..toni malo pobrklani, ali sem pa samo jaz taka perfekcionistka :P Hvala za vse odgovore.

Janac ::

daj slikaj no dejanski zaslon.

PromeuZ ::

Predlagam, da pobrišeš ali zamegliš podatke na screenshotih, ker sta iz njih razvidna telefonska številka ter ime in priimek.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

Xserces ::

PromeuZ je izjavil:

Predlagam, da pobrišeš ali zamegliš podatke na screenshotih, ker sta iz njih razvidna telefonska številka ter ime in priimek.


Zdaj slik nemore izbrisat edino če prosi admina... Upa lahko samo da ni kakšen psihopat najdu telih slik XD
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Janac ::

lahko zbriše slike iz tam kjer jih je naložila!

SLO_Matej ::

Janac je izjavil:

lahko zbriše slike iz tam kjer jih je naložila!

Kako pa zbrišeš slike iz Shrani.si?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov ekran - elipse

Oddelek: Pomoč in nasveti
325476 (4874) Opkow
»

toshiba vs asus

Oddelek: Pomoč in nasveti
121466 (1194) lamiss
»

Nov ali rabljen prenosnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
121609 (1333) solatko
»

Prenosnik za do 500eur

Oddelek: Kaj kupiti
61645 (1551) leptop
»

Novice iz Intela

Oddelek: Novice / Procesorji
166470 (4772) Jst

Več podobnih tem