» »

Prosim za pomoč pri Mp Man MP 720

Prosim za pomoč pri Mp Man MP 720

ttommy ::

Omenjena tablica mi dela probleme- ko ga vklopim, se prikaže napis ANDROID in to je vse. Napis preletava svetloba od leve proti desni in čisto nič ne reagira. Na Googlu nisem našel kaj pametnega. Ve morda kdo kaj mi je storiti?
Gamer

toxius ::

ttommy je izjavil:

Omenjena tablica mi dela probleme- ko ga vklopim, se prikaže napis ANDROID in to je vse. Napis preletava svetloba od leve proti desni in čisto nič ne reagira. Na Googlu nisem našel kaj pametnega. Ve morda kdo kaj mi je storiti?

Poišči kako se naredi hard reset oz. ponastavitev na tovarniške nastavitve... očitno si nekaj naložil oz. se je kakšna aplikacija samodejno posodobila in povzročila, da se OS ne zažene pravilno...

ttommy ::

No- dal mi ga je sodelavec naj pogledam, ker se sam čisto nič ne spozna. Ko pritisnem reset se na novo zažene in obstane pri napisu...
Nič ne najdem na Googlu- bom še iskal, če morda najdem kak boot z micro SD...
Gamer

Samson ::

Oj. In koliko casa si pustil ta napis "laufati"?. Ce mene vprasas je zadeva ostala prizgana na bateriji, in posledicno ostala brez stroma. Isti moment se je sama poresetirala na tovarniske nastaitve in s ezadeva boot-a precej vec casa kot ponavadi. Pusti zadevo 10 ali 15 minut laufat na napajalniku in bos videl ce bos dobil zacetni meni kjer na novo nastavis tablico, kakor da si jo flashnu na novo.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

ttommy ::

Lavfa mi že ves popoldan, vmes sem ga še pa parkrat resetiral. Zdaj imam priklopljenega preko USB na PC, ampak PC mi ga tudi ne zazna. Ga bom čez noč pustil priklopljenega na polnilec.. Pa na support sem tudi pisal za pomoč, bom videl, če bodo kaj odgovorili.
Gamer

d4vid ::

Pa še jaz enkrat: kako se tole zresetira na nulo ali pa vsaj roota? Mogoče imam defekten Android vendar v nastvitvah ne pridem nikamor s ponastavitvijo... Reboot in to je vse.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

ttommy ::

Tule poglej:
mpman MP720 Android firmware
meni noče it.
Gamer

sablac ::

men je pa danes ravno na mojem mp720 crkno displej,ce nisi reso zadeve ga uzamem za dele oziroma ugodno popravim tvojga.lp.m
VsiSoVedeliDaJeToNemogoče.PotemPaJePrišelNegdo,Ki tega ni vedel in uspelo mu je!

Halfdead987 ::

Moj prijatelj ima isti problem. Pravi da ko ga 1 teden ne uporablja se to zgodi..

sablac ::

vprasi ce proda,men je delal cist normalno dokler ni poco displej
VsiSoVedeliDaJeToNemogoče.PotemPaJePrišelNegdo,Ki tega ni vedel in uspelo mu je!

Halfdead987 ::

Proda. Piši ZS.

sablac ::

mas zs

in ni odgovora
VsiSoVedeliDaJeToNemogoče.PotemPaJePrišelNegdo,Ki tega ni vedel in uspelo mu je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sablac ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obupno počasen Android

Oddelek: Mobilne tehnologije
409389 (8069) joze67
»

Tablica Atheros Xplore XP8901

Oddelek: Pomoč in nasveti
73879 (3572) Mare2
»

Windows 8 tablica (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9014768 (9431) matobeli
»

Tablični računalnik XP790

Oddelek: Pomoč in nasveti
82380 (2046) Alkoman
»

Kakšno tablico si lastite?

Oddelek: Kaj kupiti
51174 (921) hellboy123

Več podobnih tem