» »

Tablični računalnik XP790

Tablični računalnik XP790

urioss ::

Mam en problem, ko prižgem tablico se mi pojavi samo napis android in tako tudi ostane in sveti dokler ne ugasnem. Če mogoče kdo ve kako bi ga ponovno lahko naložil ali kaj podobnega. Hvala za odgovor.

anej4 ::

jaz imam isti problem.
Si ga mogoče rešil?

tiggx ::

jaz imam xplore tablični že veliko časa in lahko povem, da so slabe kvalitete. pred zamenjavo prvega za novega, ki je deloval samo 2 dni je bilo v redu. na novem pa ni deloval touch pravilno, wifi je prekinjal,... problem je bil v androidu. še vedno ne vem kako lahko xplore tabličnega flashas, da bi naložil nov android, zato ga nesem k serviserju. Dobim nazaj dela nekaj dni OK, nato se spet ponovi wifi začne prekinjat, ekran se samodejno izklaplja, včasih se ugasne, itd. nato ga spet na servis kjer ga na novo naložijo. trenutno deluje ok že 4 mesce.

zanima me ali kdo ve kako xplore tablične flashat?

anej4 ::

samo ga imaš še v garanciji?

zelo slabi tablični računalniki so

tiggx ::

seveda ga imam v garanciji. In tudi vem, da so slabi, škoda, da nisem prej ugotovil. Mi je žal, da nisem k tem 200€ priložil nekaj zraven in vzel kvalitetne robe. Čeprav se mi zdi še samsung zmeraj predrag, pa morem reči, da z njim nikoli nisem imel problemov. Poleg tega lahko vsaj flash sam narediš. pri SONY enako.

ČE GDO VE ALI GRE XPLORE TABLIČNEGA FLASHAT NAJ VSEENO PROSIM NAPIŠE. HVALA!

d4vid ::

tiggx je izjavil:

seveda ga imam v garanciji. In tudi vem, da so slabi, škoda, da nisem prej ugotovil. Mi je žal, da nisem k tem 200€ priložil nekaj zraven in vzel kvalitetne robe. Čeprav se mi zdi še samsung zmeraj predrag, pa morem reči, da z njim nikoli nisem imel problemov. Poleg tega lahko vsaj flash sam narediš. pri SONY enako.

ČE GDO VE ALI GRE XPLORE TABLIČNEGA FLASHAT NAJ VSEENO PROSIM NAPIŠE. HVALA!


Za 250€ dobiš Nexus 7.

Glede flešanja, poskusi najprej priti v recovery (ko ga vžigaš drži tipko za vklop ter glasnost gor/dol, odvisno od modela) in ga resetiraj na tovarniške. Če ne gre, poskusi najdit nekje na netu fajle, jaz sem na enem tabličnem (kitajska firma) moral samo zip fajl naložit na SD kartico in tablico prižgat, pa se je sam uredil.
Če ne obstaja nič, pa razkopli tablico in malo poslikaj, se mogoče najde primeren android.

AMPAK! V primeru da maš garancijo, najprej izkoristi to, ker ko se boš spravil sam flešat bo šla bye-bye, pravtako če ga boš razkopal. Če pa prideš v recovery, boš pa garancijo obdržal (dokler boš samo factory reset naredu, flešanje ti spet uniči garancijo)
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

tiggx ::

Hvala a lahko prosim poves kateri zip file si uporabil. Bilo bi zelo koristno. Kajti v recovery se ne da priti. Niti rootat mi ga ne uspe. Skoda da to samo v slo prodajajo, da komaj kaj na netu najdes. Sicer pa mi je res zal, da nisem vzel nexus-a

d4vid ::

Tisti ZIP, ki sem ga jaz uporabil, ti ne nuca čisto nič, ker je ta tablični čisto druge firme, drug procesor, itd...
Moraš razumet da je vsaka tablica drugačna, niso to x86 računalniki, kjer lahko inštaliraš kar se ti zljubi.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Alkoman ::

urioss je izjavil:

Mam en problem, ko prižgem tablico se mi pojavi samo napis android in tako tudi ostane in sveti dokler ne ugasnem. Če mogoče kdo ve kako bi ga ponovno lahko naložil ali kaj podobnega. Hvala za odgovor.


Tudi pri meni je enako... ima kdo mogoče originalni ali custom rom, da ga flashnem preko, če bo kaj pomagalo.
Ali pa mogoče kakšen link do strani, kjer lahko kaj uporabnega najdem?

lp, Aleš
/// --- I Am What I Am --- \ \ \


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tablica XPLORE XP8103 se splača?

Oddelek: Kaj kupiti
71794 (1586) nikjozo
»

Xpad

Oddelek: Kaj kupiti
298017 (3703) GeroZaver
»

Rootanje tablice Xplore xdroid xp770 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7217237 (15605) markk1
»

IPAD

Oddelek: Loža
235558 (4643) Zheegec
»

Tablični računalnik google android (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5612928 (9592) M-XXXX

Več podobnih tem