» »

Nekaj melje po disku

Nekaj melje po disku

dynr la ::

Pozdrav,
ko prižgem računalnik, in se prijavim v Windows mi nekaj časa, par minutk, nenehno nekaj meljel po disku? Je to dobro, kaj bi to bilo?

rsroki ::

..nekaj sem ti dolgo zaganja...malo preveri kateri procesi ti se zaganjajo od zagonu računalnika in izbriši tiste, ki jih sistem ne rabi.. CCleaner ti bom pri tem fejs pomagal..
rsroki

dynr la ::

Tole je vse, kar se mi zažene.
 slika

slika

Cold1 ::

Poglej si z kakšnim Process Explorerjem, (če v njem klikneš na mini graf, se ti odpre okno z grafi; poglej v zavihek I/O, kjer te zanima graf poimenovan Disk, če greš čezenj z miško se ti bo za vsak del grafa pokazalo kateri program je pisal/bral z diska v tistem trenutku).

Process Explorer
http://technet.microsoft.com/en-us/sysi...

------------------------------------

dynr la je izjavil:

Tole je vse, kar se mi zažene.
 slika

slika



Ta slika je žal neuporabna, poglej si polji "Startup item" in "Command," ali opaziš da sta prekratki in ne pokažeta vsebine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cold1 ()

matonson ::

Lahko je samo indeksiranje. Še bolj verjetno pa je, da ti NOD32 skenira datoteke vsakič, ko se prijaviš.

dynr la ::

matonson je izjavil:

Lahko je samo indeksiranje. Še bolj verjetno pa je, da ti NOD32 skenira datoteke vsakič, ko se prijaviš.

Povsem verjetno, ker imam nod-a naloženega. :D Grme pogledatv nastavitve, če mam slučajno nastavljen, d vsakiš skenira.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Noče "varno odstranit" zunanjega diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
323546 (2832) mare4444
»

problem z virusi

Oddelek: Pomoč in nasveti
284666 (4371) solatko
»

Disk "MELJE"

Oddelek: Strojna oprema
202870 (2273) energetik
»

Pocasen internet - vzrok svchost.exe??

Oddelek: Omrežja in internet
294396 (3427) residual
»

Kako naj ponovno naložim xp-je? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
685562 (4797) pilotgirl84

Več podobnih tem