» »

Študent star 24 ima rad 16 letno dekle!

Študent star 24 ima rad 16 letno dekle!

1 2 3
4
5

jype ::

D3m> Ti je tvoja izrazila željo po seksu z drugim-i?

O tem ne morem javno govoriti, ker je to njena zasebna stvar, vsekakor pa je fantaziranje o orgijah različnih oblik lastno praktično vsem odraslim ljudem ki jih poznam in s katerimi sem o takih rečeh že govoril (a fantaziranje nikakor ne implicira želje ali celo potrebe - večini ljudi je izjemno nerodno že če se morajo goli pokazat komurkoli).

amigo_no1 ::

večini ljudi je izjemno nerodno že če se morajo goli pokazat komurkoli.

Že dolgo nisi bil v savni očitno.

Phantomeye ::

OP, ce imas pomisleke, kaj bodo ljudje rekli, potem je pa res brezveze da nadaljuješ.

Zato ker se to kmalu eskalira v paranoji podobno razmišlanje. Nezdravo za zvezo.

MIHAc27 ::

FlyingBee je izjavil:

kaj zdaj, je bil oče star 24 let ali 25?

16 letnici je treba pustit, da se do študija še malo "zgoni" in potem izbere pravega, no vsaj misli, da je pravi


Ok, zračunal in oče je bil 24, ko sta se poročila. (Čeprav leto gor ali dol ne igra veze).

Ne vem pa kaj je zdaj tukaj tak offtopic glede "gonjenja". Moja žena nikoli ni imela potrebe, jaz tudi ne (v celem življenju sem imel 5 punc, če štejem tudi osnovnošolske zaljubljenosti kjer niti do poljuba ni prišlo).
Je bila kar prva resna zveza že tista prava. Tko da.. ni nujno da bo pa sedaj ta 16 letnica želela 'se zgonit'.

kr1ženska ::

Mesar je izjavil:

Stojansto, ti že veš a ne? Za drugimi gor ližeš...pardon...pobiraš?

K pa vem. Men je blo vedno všeč, da je človek pripravljen sprejet mnenje drugih. Oziroma, če mu je ideja všeč in se s tem strinja ne vem kaj je s tem narobe.

Rias Gremory ::

333333 je izjavil:

kr1ženska danasnji dan otroci dozorijo dosti prej kot so vcasih, so dosti pametnejsi in tudi zrelejsi mentalno in fizicno ceprav fizicno tukaj niti nima takega pomena. Tako da je zame nekaj cist normalnega 16 letna in 24 letni, od mojega sodelavca hcera ki ima ravno toliko let ima ravno toliko starega fanta oz "prijatelja" in mu je to ql ni problemov, ji pusti prosto pot da sprejema svoje odlocitve zase in da se iz tega kaj nauci, starsi v vecini naredijo napako ko prevec usmerjajo svoje otroke in si mislijo da oni vejo kaj je dobro za njih po tem ko so prepusceni sami sebi pa zajebejo na celi linijo in pol jim ni jasno kako je do tega prislo :D Kar pa se tebe tice pa je bilo to vprasanje mislim da je blo dost jasno definirano... mam prav? :)

Ta je pa dobra in se pač ne strinjam. Če zanjo mulci uporabljati iNaprave in ne vem kakšno elektroniko še ne pomeni da so. Jaz bi rekel, da je zdaj pri otrocih manj logičnega mišlenja.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Ciklamen ::

Tako kot pravi Rias Gremory, jaz bi rekel da smo prav butasta generacija, ne mešati računalnike & ostalo navlako kot dvig intelektualnega nivoja mladine. Morda se motim, a se mi zdi da smo prav zblujena mladina. (čeprav sem star 21 se še štejem v to novo generacijo)

OP, a se je že kaj druga zgodilo v tem času?
- End of the Post ->

Phantomeye ::

Ciklamen je izjavil:

Tako kot pravi Rias Gremory, jaz bi rekel da smo prav butasta generacija, ne mešati računalnike & ostalo navlako kot dvig intelektualnega nivoja mladine. Morda se motim, a se mi zdi da smo prav zblujena mladina. (čeprav sem star 21 se še štejem v to novo generacijo)

OP, a se je že kaj druga zgodilo v tem času?


V celotni zgodovini človeške družbe velja to, s čimer si ti označil zdajšnjo generacijo...

Zakaj? Ker vedno obstaja nekdo from above, ki mu je to v interesu. Nekoč je bila religija, zdaj imaš pa... no prižgi TV.

Vse kar nas danes obkroža je religija modernega časa.

Ali na kratko: KONTROLA

Zgodovina sprememb…

Smurf ::

IQ se skozi cas konstantno povecuje (zato je tudi potrebno normalizirat teste ves cas). Logicno, saj smo ljudje izpostavljeni zmeraj vecjemo znanju, iterakcijam in odlocitvami. Povprecnemu 15 letniku se dandanes v enem dnevu zgodi veliko vec stvari kot pred 100 (ali 20) leti.

ejQ ::

kr1ženska je izjavil:

glede na to, da nam ves čas tupiš eno in isto, se že jaz počutim mal retardirano k to berem.
It's called standing up for what's right.


kr1ženska je izjavil:

in...blackbfm< ti je lepo povedal, da se sekiraš zarad traparij.
Ti maš pa očitno probleme z razumevanjem napisanega.


kr1ženska je izjavil:

Vsi ste se postavl v njegovo vlogo, jaz sem se pač v njeno. Situacija dobi malo boljšo perspektivo.
Vid se, da je punca zainteresirana v našega študenta, ti mu pa praviš, naj jo raj pusti pri miru. Pomoje ti je hvaležna.

FlyingBee ::

mi vidimo, kar nam on hoče pokazat, mogoče pa jo zasleduje in se do njega obnaša lepo samo zaradi strahu pred njim ... kaj veš, 24 letni študentje so marsikaj sposobni narediti ... no verjetno je vse v najlepšem redu in romantika na vrhuncu, ampak nikoli se ne ve kaj on ali ona nosita globoko v sebi

mogoče rabi nekoga, ki ji bo pomagal urediti težave z očetom ... mogoče se gre za nedolžno preizkušanje živčkov ... mogoče je ...

Zgodovina sprememb…

RuffV ::

Hvala za vse komentarje, ki so me navdali s samozavestjo sem zadeve krepko premislil in zbral pogum. Od danes zjutraj sva "uradno" skupaj. Sva se odločila da poskusiva, saj sva še malada :)! In trenutno je seveda romantika na vrhuncu! In nikakor preveč ne pričakujem, bova pač videla kako bodo stvari stekle...

Janac ::

kako pa to da sta kar skupaj? Kaj je rekla na to?

RuffV ::

Janac je izjavil:

kako pa to da sta kar skupaj? Kaj je rekla na to?


Dopoldne sva se dobila in sem ji povedal kaj čutim, tudi ona je čutila isto :)!

ejQ ::

Lepo ;>

kr1ženska ::

ejQ je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

glede na to, da nam ves čas tupiš eno in isto, se že jaz počutim mal retardirano k to berem.
It's called standing up for what's right.


kr1ženska je izjavil:

in...blackbfm< ti je lepo povedal, da se sekiraš zarad traparij.
Ti maš pa očitno probleme z razumevanjem napisanega.

kr1ženska je izjavil:

Vsi ste se postavl v njegovo vlogo, jaz sem se pač v njeno. Situacija dobi malo boljšo perspektivo.
Vid se, da je punca zainteresirana v našega študenta, ti mu pa praviš, naj jo raj pusti pri miru. Pomoje ti je hvaležna.


Sej ne vem, zakva se mi še da s tem ubadat.. mislim da bo krivo vreme.

glede tega standing up for what's right. Jaz recimo to prakticiram, oziroma popizdim, ko me kdo česa po krivem obtoži, obtoži koga drugega, pa sem jaz tista, ki ga lahko zagovarja, ko upravni organi kaj zamutijo (brez ostrih besed itq nikamor ne prideš) ipd.
tuki je samo debata in še vedno ne razumem kako si lahko tako trdno prepričana, da imaš le ti prav? Daj kak dobr url, pa se bom povsem strinjala s tabo. Do takrat pa mislim, da ti bodo vsaj iz moje strani očitno kršene človekove pravice.

Glede razumevanja napisanega bom pristavila še enega :)

Glede zadnjega odstavka, povej mi, kdaj sem trdila, da punca ni zainteresirana za študenta?? Seveda je zainteresirana. But That's Not My Point!

OP, če imaš kj soli v glavi, raje kontaktiraj Nesto, ker je najbrž on edini, ki ti lahko pomaga tole speljat čez. Vprašaj ga o njegovih in njenih takratnih občutkih. (upam, da je kaj od tega res kar pravi)

jype ::

kr1ženska> ker je najbrž on edini, ki ti lahko pomaga tole speljat čez.

Jaz sem šel tudi skozi podobno reč, pa nisem imel težav.

Phantomeye ::

kr1ženska je izjavil:


Sej ne vem, zakva se mi še da s tem ubadat.. mislim da bo krivo vreme.

glede tega standing up for what's right. Jaz recimo to prakticiram, oziroma popizdim, ko me kdo česa po krivem obtoži, obtoži koga drugega, pa sem jaz tista, ki ga lahko zagovarja, ko upravni organi kaj zamutijo (brez ostrih besed itq nikamor ne prideš) ipd.
tuki je samo debata in še vedno ne razumem kako si lahko tako trdno prepričana, da imaš le ti prav? Daj kak dobr url, pa se bom povsem strinjala s tabo. Do takrat pa mislim, da ti bodo vsaj iz moje strani očitno kršene človekove pravice.



Who are you to decide what's right or wrong?

ejQ ::

kr1ženska je izjavil:

tuki je samo debata in še vedno ne razumem kako si lahko tako trdno prepričana, da imaš le ti prav?
Prav? Js samo pravim, da lahko tud zveze z večjo razliko v letih uspejo, oziroma da naj razlika v letih ne bo ovira, če se dva ujameta.


Daj kak dobr url, pa se bom povsem strinjala s tabo.
Url do česa? Poročnih slik ljudi, ki so srečno skupaj navkljub razliki v letih?
 :D

:D


Loh pa zbrskaš sneaky pics od jypeta in njegove punce, kako se mata za 4imi stenami fajn. Al pa mojih staršev, ki sta skoraj 20 let narazen in skupaj od maminega 17. leta.

Glede zadnjega odstavka, povej mi, kdaj sem trdila, da punca ni zainteresirana za študenta?? Seveda je zainteresirana. But That's Not My Point!
Kdaj sem pa js rekla, da si ti to trdila? Raj še enga smejkota prpopi za bralno nerazumevanje.


Phantomeye je izjavil:


Who are you to decide what's right or wrong?
A ni prav, če rečem, da ma vsak pravico, da se zase odloči kaj hoče? In da če se razume z mlajšo žensko, naj ga pri želji, da je z njo, ne ovirajo ljudje, ki trdijo, da je to polom že iz štarta.

kr1ženska ::

Phantomeye je izjavil:

kr1ženska je izjavil:


tuki je samo debata in še vedno ne razumem kako si lahko tako trdno prepričana, da imaš le ti prav? Daj kak dobr url, pa se bom povsem strinjala s tabo. Do takrat pa mislim, da ti bodo vsaj iz moje strani očitno kršene človekove pravice.



Who are you to decide what's right or wrong?


Nisem rekla, da imam jaz prav. V tej debati je težko reči kdo ima prav in kdo ne. Kvečjemu lahko vsak pove svoje mnenje. Pač, ni nekih znanstvenih dokazov, ki bi se nagibali na katero koli stran. Ta debata ti lahko kvečjem odpre vse možnosti, potem je pa na vsakem posamezniku, da se odloči, kaj mu je najbližje.

kr1ženska ::

Sploh pa, če se prav spomnim, je ejQ vedno argumentirala moje trditve, razen proti koncu, in resnično ne vem, od kje njen občutek, da se mora kakor koli postavljat zase?? (Če to spada pod kršenje človeških pravic, odgovarjanje na argumente, im guilty!)

Zgodovina sprememb…

Phantomeye ::

ejQ je izjavil:

A ni prav, če rečem, da ma vsak pravico, da se zase odloči kaj hoče? In da če se razume z mlajšo žensko, naj ga pri želji, da je z njo, ne ovirajo ljudje, ki trdijo, da je to polom že iz štarta.


Seveda je, sj to hocem ze od vsega zacetka povedat :).

kr1ženska ::

Phantomeye je izjavil:

ejQ je izjavil:

A ni prav, če rečem, da ma vsak pravico, da se zase odloči kaj hoče? In da če se razume z mlajšo žensko, naj ga pri želji, da je z njo, ne ovirajo ljudje, ki trdijo, da je to polom že iz štarta.


Seveda je, sj to hocem ze od vsega zacetka povedat :).


Problem je, ker se op ne zna odločit kaj hoče in je vprašal za mnenje. In dobil je precej različnih mnenj. Je pa še vedno on tisit, ki bo naredil zadnjo potezo (se bo odločil zase, kot mu to narekuje njegova pravica) in mu tega ne mere nihče preprečit. Ne vem, al misliš, da ga bo kdo poizkal in ga privezal nekam, da ne bo mogel naredit kar bi rad al kako naj bi ga mi ovirali??

Phantomeye ::

kr1ženska je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

ejQ je izjavil:

A ni prav, če rečem, da ma vsak pravico, da se zase odloči kaj hoče? In da če se razume z mlajšo žensko, naj ga pri želji, da je z njo, ne ovirajo ljudje, ki trdijo, da je to polom že iz štarta.


Seveda je, sj to hocem ze od vsega zacetka povedat :).


Problem je, ker se op ne zna odločit kaj hoče in je vprašal za mnenje. In dobil je precej različnih mnenj. Je pa še vedno on tisit, ki bo naredil zadnjo potezo (se bo odločil zase, kot mu to narekuje njegova pravica) in mu tega ne mere nihče preprečit. Ne vem, al misliš, da ga bo kdo poizkal in ga privezal nekam, da ne bo mogel naredit kar bi rad al kako naj bi ga mi ovirali??


Ne rabis nekoga privezat za drevo, da bi ga oviral pri odločitvah. Nekdo ki vpraša za mnenje je običajno ranljiv sugestijam. kar pa pripelje do odločitev, ki niso zares njegove.

Zgodovina sprememb…

kr1ženska ::

No ja... Če je nekdo zares zaljubljen, bo na koncu vedno poslušal svoje srce. Oziroma, v tem primeru bo kar se le da spregledal negativne argumente in gledal za spodbudnimi. Vsaj taka je moja praksa in praksa mojih prijateljev (kar pa spet ni nujno, da drži za vse. 100 ljudi 200 čudi.)

ejQ ::

kr1ženska je izjavil:

Sploh pa, če se prav spomnim, je ejQ vedno argumentirala moje trditve, razen proti koncu...
In? A ti je že kdo reku, da velikrat pišeš brez repa in glave?

Phantomeye je izjavil:

Seveda je, sj to hocem ze od vsega zacetka povedat :).
Opsi, napačno mislila, da je bilo namenjeno meni.

kr1ženska je izjavil:

No ja... Če je nekdo zares zaljubljen, bo na koncu vedno poslušal svoje srce.
Kar pa ne pomen, da ostali ne smemo bombardirat tistih argumentov, ki se nam zdijo privlečeni za lase.

333333 ::

RuffV je izjavil:

Hvala za vse komentarje, ki so me navdali s samozavestjo sem zadeve krepko premislil in zbral pogum. Od danes zjutraj sva "uradno" skupaj. Sva se odločila da poskusiva, saj sva še malada :)! In trenutno je seveda romantika na vrhuncu! In nikakor preveč ne pričakujem, bova pač videla kako bodo stvari stekle...


Thats Right (TY VoidRay :) ) :) Follow your heart! Vse ostalo pa ko j***, naj se zaletavajo z glavo v steno ce jim kaj ne pase :)
Spiritual

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 333333 ()

VoidRay ::

Right*

branc ::

sej ni panike. Una od Rodeta je bla celo 14, pravjo :)

kr1ženska ::

ejQ je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

Sploh pa, če se prav spomnim, je ejQ vedno argumentirala moje trditve, razen proti koncu...
In? A ti je že kdo reku, da velikrat pišeš brez repa in glave?

Ej ja. Mi je že ful folka rekl, naj malo bolj pazim na kake slovnične napake, citate... Pač, skačem levo desno, zraven še kaj delam in na hitro kaj pokomentiram in ja, sem premalo pazljiva in delam napake. Se z njimi povsem strinjam. :D:D

ejQ je izjavil:

Opsi, napačno mislila, da je bilo namenjeno meni.[

:))Pa to se ti zihr norca delaš! K tole je pa že:)):)) Al?? 8-O

ejQ je izjavil:

It's called standing up for what's right.
[

Wau... Odločna punca, ki se zavzema za pravico...

ejQ je izjavil:

Kar pa ne pomen, da ostali ne smemo bombardirat tistih argumentov, ki se nam zdijo privlečeni za lase.[

Čak, kva?? A sedaj boš pa bombandirala drugače misleče? Še to na podlagi tvojega dozdevanja?
Zdej sem pa malo zmedena. Mi lahko malo obrazložiš kako gre tole skupaj z zgornjo trditvijo?
Se pravi zavzemaš se za pravico hkrati pa bombandiraš ljudi na podlagi tvojega sklepanja? Kake pogoje pa to maš? Na podlagi česa delaš selekcijo?

Zgodovina sprememb…

jype ::

kr1ženska> A sedaj boš pa bombandirala drugače misleče?

Dej preberi še enkrat, no.

kr1ženska ::

jype je izjavil:

kr1ženska> A sedaj boš pa bombandirala drugače misleče?

Dej preberi še enkrat, no.

Wopala... vzamem nazaj zadna dva citata. Sorry ejQ, hvala jype, tut za film Beaking the waves. Pogledala :P

Zgodovina sprememb…

Wox ::

Ježešna. Sami vedeževalci. Edino kar je sigurno je, da bosta tale študent in tale mlada ženska enga dneva umrla. Do prvega od teh dveh dnevov pa nihče ne ve, kako bo se razvijalo njuno razmerje. Tole bezlanje ljudi po letih je brez veze. Poznam ljudi, ki so bezljali v najstniških letih, pa zdaj že nekaj desetletij živijo bogaboječe življenje. Pa poznam ljudi, ki so v najstniških letih živeli bogaboječe življenje, pa so zbezljali pri 40. ali pa 50. letih. In to konkretno. Tak da... ta študent naj lepo uštima to deklino, kajti v vsakem časovnem momentu je pametno izkoristit, kar se lepega ponuja. Se pa seveda treba je zavedat, da je vse minljivo.
Commodore 64

ejQ ::

kr1ženska je izjavil:

ejQ je izjavil:

Opsi, napačno mislila, da je bilo namenjeno meni.
:))Pa to se ti zihr norca delaš! K tole je pa že:)):)) Al?? 8-O
Kaj te je pa tuki tok nasmejal?

kr1ženska ::

ejQ je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

ejQ je izjavil:

Opsi, napačno mislila, da je bilo namenjeno meni.
:))Pa to se ti zihr norca delaš! K tole je pa že:)):)) Al?? 8-O
Kaj te je pa tuki tok nasmejal?

Aja, sorry! lej, ob stran imaš en gumb zasebna sporočila. Če bo kar koli namenjen samo tebi, boš dobila zasebno sporočilo. Oziroma ti stisneš tist gumb in pošleš zasebno sporočilo. Vse ostalo je namenjeno javnosti, zato lahko vsi vse vidimo, vse komentiramo.

Wox je izjavil:

Ježešna. Sami vedeževalci. Edino kar je sigurno je, da bosta tale študent in tale mlada ženska enga dneva umrla. Do prvega od teh dveh dnevov pa nihče ne ve, kako bo se razvijalo njuno razmerje. Tole bezlanje ljudi po letih je brez veze. Poznam ljudi, ki so bezljali v najstniških letih, pa zdaj že nekaj desetletij živijo bogaboječe življenje. Pa poznam ljudi, ki so v najstniških letih živeli bogaboječe življenje, pa so zbezljali pri 40. ali pa 50. letih. In to konkretno. Tak da... ta študent naj lepo uštima to deklino, kajti v vsakem časovnem momentu je pametno izkoristit, kar se lepega ponuja. Se pa seveda treba je zavedat, da je vse minljivo.

Moja mama bi rekla; "Čudna so pota Gospodova..." ;) Itq bo poba delal po svoje tko da so kakršni koli nasveti tle gor BZ! Pač še ena trololo tema. OP, velik sreče ;)

Zgodovina sprememb…

ejQ ::

kr1ženska je izjavil:

lej, ob stran imaš en gumb zasebna sporočila. Če bo kar koli namenjen samo tebi, boš dobila zasebno sporočilo. Oziroma ti stisneš tist gumb in pošleš zasebno sporočilo.

Čudn, ker tole:
:))Pa to se ti zihr norca delaš! K tole je pa že:)):)) Al?? 8-O
je blo namenjen men, pa nism dobila zasebnega sporočila

A taka si ti. Neki nerazumljivega napišeš na forum, za razlago ti mormo pa pošiljat zasebna sporočila. Ti jih pa pokaš, kraljica.

kr1ženska ::

ejQ je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

lej, ob stran imaš en gumb zasebna sporočila. Če bo kar koli namenjen samo tebi, boš dobila zasebno sporočilo. Oziroma ti stisneš tist gumb in pošleš zasebno sporočilo.

Čudn, ker tole:
:))Pa to se ti zihr norca delaš! K tole je pa že:)):)) Al?? 8-O
je blo namenjen men, pa nism dobila zasebnega sporočila

A taka si ti. Neki nerazumljivega napišeš na forum, za razlago ti mormo pa pošiljat zasebna sporočila. Ti jih pa pokaš, kraljica.


Glede na to, da sem jaz komentirala Phantomeye izjavo, ki je bila odgovor na tvoj argument, zatem tvoj post, kjer si mislila, da je bilo nemenjeno tebi, je tole izgledalo kakor ironičen odgovor na moj post.

Štima? Sej, tist moj odgovor s slovničnimi napakami si pa menda razumela kot ironičen odgovor? Vem kaj si mislila pod brez repa in glave.
Jao, jaz moram šibat. In res se mi ne da s tem tle hecat tko da jaz upam da smo si z vsem na jasnem.

ejQ ::

kr1ženska je izjavil:

Glede na to, da sem jaz komentirala Phantomeye izjavo, ki je bila odgovor na tvoj argument, zatem tvoj post, kjer si mislila, da je bilo nemenjeno tebi, je tole izgledalo kakor ironičen odgovor na moj post.
Na Phantomeyevo vprašanje sem odgovorila prva. Ko je reku, da se strinja, sem dojela, da vprašanje ni blo namenjeno meni. Zato "Ups". Nč ironičnega ni blo tuki. (Lahko bi blo kvečjemu sarkastično [če js na vprašanje nikol ne bi odgovorila], pa ni blo.)

kr1ženska je izjavil:

Štima? Sej, tist moj odgovor s slovničnimi napakami si pa menda razumela kot ironičen odgovor? Vem kaj si mislila pod brez repa in glave.
Se mi dozdeva, da ne veš kaj ironičen pomeni.

Štima, štima.
kthxbye

FlyingBee ::

ejQ, go girl, go girl ... oral chick fight, yes we like

tale player, avtor teme, pa nam je sporočil svoj uspeh, torej ima 16 letno punco, samo ne vemo kako izgleda (punca, ne on:-)

zakaj pa mislite, da je šel plesat?

jype ::

Stojansto> yes we like

No we don't. Za dober prepir si je treba vzet čas in pisati sestavke, ki jih je prijetno brati. Skozi tole čorbo enovrstičnic se je prav mučno prebijat.

Stojansto> tale player, avtor teme, pa nam je sporočil svoj uspeh, torej ima 16 letno punco, samo ne vemo kako izgleda (punca, ne on:-)

Tudi kako je on videti ne vemo, ampak mislim, da s tem ne bo težav, ker za temeljno vprašanje o smiselnosti podrejanja družbenim predsodkom v resnici ni pomembno.

FlyingBee ::

družbeni predsodki niso zato tukaj, da bi si z njimi razlagali določene situacije, ampak so se razvijali/nastali skozi dolga leta učenja in naučeno se je prenašalo, tako da normalno razvitemu starejšemu človeku je smiselno prisluhniti, ker ima po vsej verjetnosti prav, da se pri 24 letih raje ne zapletaj z 16 letnico, čeprav zna biti lepo za kratek čas ... predsodki, pravila, odrekanja niso zato, da bi škodovala

vsekakor pa je univerzalno: ravnotežje ... ko enkrat to razumeš ni več tolikšnih težav v razumevanju česarkoli kar te doleti v življenju ... npr. Ruffl ne bo najdel ravnotežja v razmerju z 16 letnico (kar ne pomeni, da ga bo najdel z 24 letnico, vendar izkušeni vedo o čem se gre) ... zdaj ravnotežje verjetno ne boste popolnoma razumeli, ker je to ena beseda s katero sem hotel poenostaviti, problem pa je, da bo to vsak drugače razumel

alexa-lol ::

Ti se boš zdaj spraševal ali bi šel ali ne, vmes si bo pa ona enga najdla... Odloči se, ja ali ne, ne nekaj bi pa ne bi.

Spidi ::

Poznam par, ona 16 let, on pa 35.

Tole se vsaj meni res ne zdi da so prava leta za medsebojno zvezo...

Heavy ::

Nasvet: pojdi v razmerje z njo, vendar ji ne zaupat takoj z začetka. Zaupanje do nje daj gradit skozi LETA in ne se prenaglit z nobeno rečjo. Opazuj malo njene reakcije na tvoja vprašanja in dejanja. Pojdi v izi in ne se preveč sekirat.

Phantomeye ::

Heavy je izjavil:

Nasvet: pojdi v razmerje z njo, vendar ji ne zaupat takoj z začetka. Zaupanje do nje daj gradit skozi LETA in ne se prenaglit z nobeno rečjo. Opazuj malo njene reakcije na tvoja vprašanja in dejanja. Pojdi v izi in ne se preveč sekirat.


smeh

talent za kontradiktornost?

Nasvet: pojdi v razmerje z njo, vendar ji ne zaupat takoj z začetka. Zaupanje do nje daj gradit skozi LETA in ne se prenaglit z nobeno rečjo. Opazuj malo njene reakcije na tvoja vprašanja in dejanja[...]

vs.

[...] Pojdi v izi in ne se preveč sekirat.[...]

energetik ::

Heavy je izjavil:

Nasvet: pojdi v razmerje z njo, vendar ji ne zaupat takoj z začetka. Zaupanje do nje daj gradit skozi LETA in ne se prenaglit z nobeno rečjo. Opazuj malo njene reakcije na tvoja vprašanja in dejanja. Pojdi v izi in ne se preveč sekirat.
Pa kaj vi znate brati? Že zdavnaj je napisal, da sta začela biti skupaj.

Phantomeye ::

FlyingBee je izjavil:

družbeni predsodki niso zato tukaj, da bi si z njimi razlagali določene situacije, ampak so se razvijali/nastali skozi dolga leta učenja in naučeno se je prenašalo, tako da normalno razvitemu starejšemu človeku je smiselno prisluhniti, ker ima po vsej verjetnosti prav, da se pri 24 letih raje ne zapletaj z 16 letnico, čeprav zna biti lepo za kratek čas ... predsodki, pravila, odrekanja niso zato, da bi škodovala

vsekakor pa je univerzalno: ravnotežje ... ko enkrat to razumeš ni več tolikšnih težav v razumevanju česarkoli kar te doleti v življenju ... npr. Ruffl ne bo najdel ravnotežja v razmerju z 16 letnico (kar ne pomeni, da ga bo najdel z 24 letnico, vendar izkušeni vedo o čem se gre) ... zdaj ravnotežje verjetno ne boste popolnoma razumeli, ker je to ena beseda s katero sem hotel poenostaviti, problem pa je, da bo to vsak drugače razumel



Zakaj sumim, da pojma nimaš kaj so predsodki.

Rasizem, homofobija, seksizem, itd.

[...]tako da normalno razvitemu starejšemu človeku je smiselno prisluhniti, ker ima po vsej verjetnosti prav[...]

Zgodovina sprememb…

FlyingBee ::

ok, nekaj pointa imaš, gre pa se predvsem, da je vse zelo relativno, recimo v tem primeru po definiciji to sploh ni predsodek, da 16 letna in 24 letni ne bosta ravno dobro skupaj shajala


tile negativni, ki si jih naštel pa so vsi nastali na nekih preverjenih informacijah, ki so jih potem zlobni ljudje totalno izkrivili in je vse zelo negativno izpadlo in še predem me križate naj pojasnim

- homofobija - negativen predznak, ker smo večina odrasli v družini ob očetu in mami torej je M+M in Ž+Ž nekaj nenaravnega, kar pa ni razlog, da sovražiš te ljudi
- rasizem - totalno nepravični in vseh obsodb vredni začetki suženjstva in nato rasizem - po mojem mnenju večina sovraštva do recimo temnopoltih je nastala, ko so le ti dobivali več pravic in se začeli spolno zapletati z belkami in obratno ... jeza, ljubosumje in še napačna vzgoja včasih, danes na žalost še vedno pri nekaterih
- seksizem - no tukaj pa je velika bedarija, še posebej s strani moških, ker kdo pa nima rad žensk, še posebej tistih ta luštnih

Phantomeye ::

FlyingBee je izjavil:

ok, nekaj pointa imaš, gre pa se predvsem, da je vse zelo relativno, recimo v tem primeru po definiciji to sploh ni predsodek, da 16 letna in 24 letni ne bosta ravno dobro skupaj shajala


tile negativni, ki si jih naštel pa so vsi nastali na nekih preverjenih informacijah, ki so jih potem zlobni ljudje totalno izkrivili in je vse zelo negativno izpadlo in še predem me križate naj pojasnim

- homofobija - negativen predznak, ker smo večina odrasli v družini ob očetu in mami torej je M+M in Ž+Ž nekaj nenaravnega, kar pa ni razlog, da sovražiš te ljudi
- rasizem - totalno nepravični in vseh obsodb vredni začetki suženjstva in nato rasizem - po mojem mnenju večina sovraštva do recimo temnopoltih je nastala, ko so le ti dobivali več pravic in se začeli spolno zapletati z belkami in obratno ... jeza, ljubosumje in še napačna vzgoja včasih, danes na žalost še vedno pri nekaterih
- seksizem - no tukaj pa je velika bedarija, še posebej s strani moških, ker kdo pa nima rad žensk, še posebej tistih ta luštnih


bolj slabo si ti tole pojasnil. sej ne veš kaj govoriš :)

FlyingBee ::

haaahah pa sem naletel na enega, ki bi s pisanjem na forumu hotel vse pojasnjeno, ne gre in počasi moraš to tudi razumeti

poglej si definicijo predsodka

sploh se verjetno ne zavedaš kako so to kompleksne stvari in, da nič ne nastane iz nič, samo odvisno kako si intrepertiraš

on topic: študent je spraševal, ker je dvomil in prva npaka je ta, da mu preko pisanja na forumu težko kdorkoli dobro odgovori, še posebej pa glede 16 letne ženske, ki se hitro chrush-ajo ... upsss to je predsodek upss ne pa ni!?
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mayer (Planet TV) "lovi pedofile" po TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7611017 (8633) vostok_1

Kako ogovoriti punco na facebooku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15539511 (29303) vostok_1

Razlika v letih (fant -punca 10let) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12233897 (23789) dzinks63
»

Bojkotirajmo 24ur.com (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10522836 (19182) imagodei

Več podobnih tem