» »

Študent star 24 ima rad 16 letno dekle!

Študent star 24 ima rad 16 letno dekle!

1 2
3
4 5

333333 ::

kr1ženska je izjavil:

Če imaš punco zares rad, jo boš pusti pri miru. Počakaj še kaka tri leta. Ker je biti težko ob nekom, ki ga imaš rad, pa čimprej pojdi čimdjle.
Oziroma, ko se človek začne spraševat kaj takega, je v sebi že naredil odločitev za naslednji korak. Šment!

Ko govorimo o letih 20+ nima več veze koliko je kdo star ker sta mentalno že oba vsaj približno na isti valovni.


Ti pa si stara?
Spiritual

Wox ::

Normalen, mentalno zrel človek svojih paritvenih zapletov ne objavlja v javnih medijih. Razen kakšnih Murkov, Danic in podobnih izmečkov družbe. Pa še na računalniškem forumu... Kot da bi se sredi koncentracijskega taborišča, kjer so vsi več ali manj lačni, pogovarjal o gastronomskih užitkih.
Commodore 64

FlyingBee ::

Wox je izjavil:

Normalen, mentalno zrel človek svojih paritvenih zapletov ne objavlja v javnih medijih. Razen kakšnih Murkov, Danic in podobnih izmečkov družbe. Pa še na računalniškem forumu... Kot da bi se sredi koncentracijskega taborišča, kjer so vsi več ali manj lačni, pogovarjal o gastronomskih užitkih.


ko bi ti videl kako slotechovci držimo mobitele in jih glancamo ... in grafične kartice, ko jih vstavljamo v reže, bi si premislil :-)

jest10 ::

RuffV je izjavil:

Uf to ste pa res veliko napisali. In kar nekaj dobrih nasvetov.
Glede situacije je pa takole danes sva zopet plesala in ko sva bila oba tako zagreta, sva se v nekem trenutku spogledala, jaz sem se približal in jo nežno poljubil... Dekle se ni upiralo in ji je učitno ugajalo, jaz sem pa zadevo hitro obrnil na šalo, ker nama je bilo kar malo nerodno. Na srečo nihče ni videl :$. Potem sva se normalno razšla, a je bilo čutiti precej napetosti v zraku, predvsem ker jo je "pobral" oče.
Dejansko ne vem, če sem pripravljen na neko zvezo z toliko mlajšo punco. Saj se kar ne mislim z njo postarati in ne vem še kaj vse tukaj pišete, tudi sam imam občutek, da sem še premlad za take zadeve. Drugače pa še vedno žuram in podobne zadeve. Zmeden sem predvsem, to je kar velika dilema :S.


Na srečo ni nihče videl?
Ok, pozabi na vse skupej. Če se že zaradi poljuba takole skrivaš, ne bo nič iz tega, razen špilanja skrivalnic

kr1ženska ::

Wox je izjavil:

Normalen, mentalno zrel človek svojih paritvenih zapletov ne objavlja v javnih medijih. Razen kakšnih Murkov, Danic in podobnih izmečkov družbe. Pa še na računalniškem forumu... Kot da bi se sredi koncentracijskega taborišča, kjer so vsi več ali manj lačni, pogovarjal o gastronomskih užitkih.

Pač, začetno navdušenje, zaljubljenost. Hoče povedat celemu svetu. Sploh pa, ljubezen, odnosti, ipd je področje s katerim se vsi srečujemo in vsak na to gleda malo drugače. 100 ljudi, 200 čudi.
Itq pa vprašanje, kuk je stvari napisanih tle tudi res. Al vi vrjamete vse kar preberete?? Jst sem brez linkov precej velik skeptik ;)


333333 je izjavil:


Ti pa si stara?


Še dokaj mlada. In jap, imaš prav. Včasih res preveč govorim (če imaš to v mislih).

Zgodovina sprememb…

ejQ ::

RuffV je izjavil:

Na srečo nihče ni videl :$.
A (če) ko bosta skup, te bo tud skoz sram? Je ne boš hotu držat za roko v javnosti, da si ne bo kdo kej mislu? Pol ji raj pršpari trpljenje in razočaranje (pa kakšne manjvrednostne komplekse) in jo pozab.

kr1ženska ::

ejQ je izjavil:

RuffV je izjavil:

Na srečo nihče ni videl :$.
A (če) ko bosta skup, te bo tud skoz sram? Je ne boš hotu držat za roko v javnosti, da si ne bo kdo kej mislu? Pol ji raj pršpari trpljenje in razočaranje (pa kakšne manjvrednostne komplekse) in jo pozab.

Ej, kul je. Je že povedal da mu u bistvu ni tok do tega. Problem rešen. Vsi srečni :)

freesty ::

Ja pomoje mu je do tega sam mu zgorna glava pravi, da naj se ne spusca v to in dokler ne razcisti pri sebi bi bilo res brezveze, da jih kdo vidi in lahko nastane neprijetna scena za brezveze.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Icematxyz ::

Študent star 24 ima rad 16 letno dekle!


Dokler jo imaš samo rad tako ni dileme.

333333 ::

kr1ženska tocno to sn mislo ja :)

Drugace pa je potrebno cloveku pustit veselje ce ga hoce imet ampak njegov problem tukaj je pred vsem strah v smislu like "kaj bodo drugi rekli" "hvala bogu da ni kdo videl" pa take fore in zivi s tem ter mu je prioriteta tukaj kaj drugi mislijo in hocejo ne to kar si on zeli. Zato sem te vprasal kolk si stara da ga tolces dol... Naj si privosci in naj se nauci kaj lahko da mu uspe lahko pa tud da faila zadeva ampak vsaj probal bo to kar si zeli in ni fajn da se mu to zbije dol ze na zacetku. Ker pol bo star kakih 50 let pa bo pomislil nazaj... kak je bilo takrat in takrat in bo vedel da bi moral nardit to kar cuti takrat... ne ob 50 objokovat cesar ni imel jajc da bi naredil. Upam da jib bo dobil tukaj no izkreno iz srca ce pa jih nebo pa jih bo mogoce pr naslednji :)
Spiritual

kr1ženska ::

333333 je izjavil:

kr1ženska tocno to sn mislo ja :)

Drugace pa je potrebno cloveku pustit veselje ce ga hoce imet ampak njegov problem tukaj je pred vsem strah v smislu like "kaj bodo drugi rekli" "hvala bogu da ni kdo videl" pa take fore in zivi s tem ter mu je prioriteta tukaj kaj drugi mislijo in hocejo ne to kar si on zeli. Zato sem te vprasal kolk si stara da ga tolces dol... Naj si privosci in naj se nauci kaj lahko da mu uspe lahko pa tud da faila zadeva ampak vsaj probal bo to kar si zeli in ni fajn da se mu to zbije dol ze na zacetku. Ker pol bo star kakih 50 let pa bo pomislil nazaj... kak je bilo takrat in takrat in bo vedel da bi moral nardit to kar cuti takrat... ne ob 50 objokovat cesar ni imel jajc da bi naredil. Upam da jib bo dobil tukaj no izkreno iz srca ce pa jih nebo pa jih bo mogoce pr naslednji :)


Vem. Sem se pol slišala, ko sem prebrala, kako to zveni. Sem pa tle gledala predvsem iz stališča njegovega dekleta in ne njega. Moram pa reči, da sem danes prvič slišala, za podobno zvezo, ki ima "happy ending".
Vsak dan nekaj novega ;)

panteist ::

Sam povedal bi, da moj kolega je punco spoznal pri 13-14ih letih in sta sedaj pri 25 še vedno zelo srečno skupaj :)

kr1ženska ::

panteist je izjavil:

Sam povedal bi, da moj kolega je punco spoznal pri 13-14ih letih in sta sedaj pri 25 še vedno zelo srečno skupaj :)

kaka pa je starostan razlika?

333333 ::

lej jo lej :) kr1ženska pa se ti ziher ne zanimas za kakega starejsega pa tud isces tu potrditev? :)
Spiritual

panteist ::

kr1ženska je izjavil:

panteist je izjavil:

Sam povedal bi, da moj kolega je punco spoznal pri 13-14ih letih in sta sedaj pri 25 še vedno zelo srečno skupaj :)

kaka pa je starostan razlika?

Maksimalno eno leto - pač paralelka v OŠ, popolnoma drugi SŠ in potem isti kraj študija, a drug faks. :)

globalna80 ::

Rias Gremory je izjavil:

@globalna
Je kje na internetu tudi koledar kjer ti po horoskopih napiše kdaj je primerna sezona parjenja?


Za spolnost danes in jutri. lunin.net
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

kr1ženska ::

333333 je izjavil:

lej jo lej :) kr1ženska pa se ti ziher ne zanimas za kakega starejsega pa tud isces tu potrditev? :)


U bistvu se sam noro zabavam v telih temah. Dej mi mal pomagaj. Sej veš, tale še mal "mlada" je kr zaje.. stvar. Treba še mal žgancev pojest :) kako potrditev misliš da iščem??

panteist< hvala. Takih primerov nekaj poznam. Tale razlika v najstniških letih mi je pa res mal tko tko...

blackbfm ::

Za resno zvezo je bi reku da morata bit oba vsaj 20-22...za kaj drugega pa pa pač kakorkoli samo da se oba strinjata.

Sam da se 24 letnik (intelekutalno) ujame s 16 letnico, to pa je čudno...

333333 ::

kr1ženska danasnji dan otroci dozorijo dosti prej kot so vcasih, so dosti pametnejsi in tudi zrelejsi mentalno in fizicno ceprav fizicno tukaj niti nima takega pomena. Tako da je zame nekaj cist normalnega 16 letna in 24 letni, od mojega sodelavca hcera ki ima ravno toliko let ima ravno toliko starega fanta oz "prijatelja" in mu je to ql ni problemov, ji pusti prosto pot da sprejema svoje odlocitve zase in da se iz tega kaj nauci, starsi v vecini naredijo napako ko prevec usmerjajo svoje otroke in si mislijo da oni vejo kaj je dobro za njih po tem ko so prepusceni sami sebi pa zajebejo na celi linijo in pol jim ni jasno kako je do tega prislo :D Kar pa se tebe tice pa je bilo to vprasanje mislim da je blo dost jasno definirano... mam prav? :)
Spiritual

Rippy ::

Če ti je ta oseba všeč niti ne vidim ovire. Vsaka zveza se lahko slabo konča in nekoga prizadene pa naj bo punca tvojih let ali mlajša. V tem primeru mogoče ne veš kakšno osebnost bo imela, čez nekaj let ampak zakaj ne poskusit? Vsaj si lahko skoraj prepričan, da oseba nima "baggage".

kr1ženska ::

333333 je izjavil:

kr1ženska danasnji dan otroci dozorijo dosti prej kot so vcasih, so dosti pametnejsi in tudi zrelejsi mentalno in fizicno ceprav fizicno tukaj niti nima takega pomena. Tako da je zame nekaj cist normalnega 16 letna in 24 letni, od mojega sodelavca hcera ki ima ravno toliko let ima ravno toliko starega fanta oz "prijatelja" in mu je to ql ni problemov, ji pusti prosto pot da sprejema svoje odlocitve zase in da se iz tega kaj nauci, starsi v vecini naredijo napako ko prevec usmerjajo svoje otroke in si mislijo da oni vejo kaj je dobro za njih po tem ko so prepusceni sami sebi pa zajebejo na celi linijo in pol jim ni jasno kako je do tega prislo :D Kar pa se tebe tice pa je bilo to vprasanje mislim da je blo dost jasno definirano... mam prav? :)

hihi :) kdo sedaj išče potrditev? :) Ja, sej je kul. Smo na isti valovni.

Sicer pa, težko rečem. Vem kako sem takrat jaz razmišljala, kako današnji srednješolci razmišljajo pa ne vem, ker z njimi nimam nobenega stika. Niti nimam svojih otrok, če bi jih pa imela, bi se pa o tem s svojim partnerjem konkretno pogovorila in naredila en skupni zaključek.
Sploh pa, če so, kot pravite, že današnji srednješolci tako zreli, kako zreli bodo takrat, ko se bom jaz s tem vprašanjem ukvarjala ne vem.

Zgodovina sprememb…

333333 ::

Pametnejsi odneha :P Pa da ne bo kaksne pomote so tukaj redke izjeme ki potrjujejo pravilo v vecini jih vozi tak da jim nic ni jasno.
Spiritual

jype ::

RuffV> Zmeden sem predvsem, to je kar velika dilema :S.

Zresni se no, saj nisi otrok! Če ne veš kaj hočeš, potem pač to jasno povej dekletu, da ne bo narobe razumelo tvojih dejanj - lahko pa sam pri sebi temeljito premisliš in se odločiš in se tega držiš (to sem storil jaz in se je obneslo odlično).

RuffV> Dekle se ni upiralo in ji je učitno ugajalo, jaz sem pa zadevo hitro obrnil na šalo, ker nama je bilo kar malo nerodno.

Nima ti bit kaj nerodno. Nerodno ti je lahko, če moraš biti pod vplivom alkohola, da se sploh lahko poljubljaš (kar je zgleda standard pri tej današnji mladini).

333333 ::

Hm sicer pa ko smo ze tak dalec ce se ze cifre ujemajo hm... da ni slucajno kje to to. RuffV si ti mogoce ak ucitelj glasbe kje al pa kaj takega?
Spiritual

jype ::

Ne more kr tkole po gobe pognat anonimnosti, halo.

Sploh dekle bo čist zgroženo, če bo ugotovilo da ima fante take pomisleke in se še išče.

ejQ ::

RuffV je izjavil:

Težava je v tem, da me skrbi kako bi "družba" regairala, če bi se spustila v resno zvezo? Predvsem me skrbijo njeni starši. Velikokrat namreč vidim, da te smatrajo kot nekega pedofila, če je takšna starostna razlika (8 let).
Kokr si vidu, je blo obsojanja v tej temi bolj malo, če sploh. Predvsem le dvom, da zveza lahko obstane. Kje velikokrat vidiš, da nekoga smatrajo za pedofila za 8 let razlike?

RuffV je izjavil:

Problem je le, da mi je resnično prirastla k srcu, sploh ne toliko vizualno kot to, da se krasno ujameva, smejiva, pleševa ...
Potem naj leta ne bodo problem.

RuffV je izjavil:

Dejansko ne vem, če sem pripravljen na neko zvezo z toliko mlajšo punco...
Na kaj moraš bit pripravljen? Babice te ne bojo obmetavale s sadjem, ker take že slabš vidjo.

blackbfm je izjavil:

Sam da se 24 letnik (intelekutalno) ujame s 16 letnico, to pa je čudno...
Zato ker pri 24ih poješ že celo pamet sveta?

kr1ženska ::

ejQ je izjavil:


blackbfm je izjavil:

Sam da se 24 letnik (intelekutalno) ujame s 16 letnico, to pa je čudno...
Zato ker pri 24ih poješ že celo pamet sveta?


333333 je izjavil:

Pametnejsi odneha :P Pa da ne bo kaksne pomote so tukaj redke izjeme ki potrjujejo pravilo v vecini jih vozi tak da jim nic ni jasno.


;)

ejQ ::

Yeah... I don't get it.

blackbfm ::

Zato ker pri 24ih poješ že celo pamet sveta?


Ne, sam mindset je totalno drug. Pri 24ih je mal čudno da se lahko mentalno spustiš na nivo prvega/drugega letnika SŠ.. tam do 20ega so najbolj kritična leta oz. človeka najbolj meče, šele potem se počasi začne umirjat, da bi gradil resen odnos na tem nima smisla.

bajsibajsi ::

@RuffV
Ce ne poskusita, ne bosta nikoli vedela. 8 let gor dol. ;) GL

edit/
Ce se ne obnese, jo pa meni predstavi...

Zgodovina sprememb…

ejQ ::

blackbfm je izjavil:

Ne, sam mindset je totalno drug. Pri 24ih je mal čudno da se lahko mentalno spustiš na nivo prvega/drugega letnika SŠ.. tam do 20ega so najbolj kritična leta oz. človeka najbolj meče, šele potem se počasi začne umirjat, da bi gradil resen odnos na tem nima smisla.
Zdj si povedu kot da so srednješolci retardirani.
Vsak ma drugačen mindset. Dva istih let mata lahko čist različnega.

Recimo da se nekje z neko punco zapleteš v pogovor, ujameta se, nakar zveš, da je stara 16 let. A bi se sekiru kako da si tak mentalni retard, da se lahko ujameš s 16-letnico, al bi si reku 'Lejo njo, ta je pa res odrasla za svoja leta'?

blackbfm ::

sekiru bi se:)

ejQ ::

Po tvoji teoriji si potem še vedno na ravni 16-letnika in je edino kar lahko narediš, da jo pelješ na zmenek, ker punce svojih let zarad nekompatibilnega mindseta ne boš dobu. BAM :>

kr1ženska ::

ejQ je izjavil:

blackbfm je izjavil:

Ne, sam mindset je totalno drug. Pri 24ih je mal čudno da se lahko mentalno spustiš na nivo prvega/drugega letnika SŠ.. tam do 20ega so najbolj kritična leta oz. človeka najbolj meče, šele potem se počasi začne umirjat, da bi gradil resen odnos na tem nima smisla.
Zdj si povedu kot da so srednješolci retardirani.
Vsak ma drugačen mindset. Dva istih let mata lahko čist različnega.

Recimo da se nekje z neko punco zapleteš v pogovor, ujameta se, nakar zveš, da je stara 16 let. A bi se sekiru kako da si tak mentalni retard, da se lahko ujameš s 16-letnico, al bi si reku 'Lejo njo, ta je pa res odrasla za svoja leta'?


ejQ je izjavil:

Yeah... I don't get it.

Eto, delček razlage.

ejQ je izjavil:

OP pravi, da sta že zdaj vsaj približno na isti valovni dolžini.

Tole je tvoj prvi post v tej temi. glede na to, da nam ves čas tupiš eno in isto, se že jaz počutim mal retardirano k to berem. Smo dojel, kva nam hočeš povedat. it's all well ;) Al bi rada dosegla, da se na koncu vsi strinjamo s tabo?

Zgodovina sprememb…

kr1ženska ::

in...
blackbfm< ti je lepo povedal, da se sekiraš zarad traparij.

jest10 ::

kr1ženska je izjavil:


Tole je tvoj prvi post v tej temi. glede na to, da nam ves čas tupiš eno in isto, se že jaz počutim mal retardirano k to berem. Smo dojel, kva nam hočeš povedat. it's all well ;) Al bi rada dosegla, da se na koncu vsi strinjamo s tabo?


Hmmm, pa saj bi ti rada popolnoma enako>:D


OP, komot sta na podobni valovni dolžini, kar se tiče pogovora. Razlike boš hitro opazil kasneje, če bosta imela kaj resnejšega.
Tako da, če se ti "nikamor ne mudi" probej z njo in uživej. Nekaj časa ti bo fajn, potem boš pa že videl>:D Če bi rad imel nekaj trajnejšega, pa raje pozabi na vse skupaj, ker je zelo malo možnosti, da se zadeva obnese na daljši rok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

kr1ženska ::

Vsi ste se postavl v njegovo vlogo, jaz sem se pač v njeno. Situacija dobi malo boljšo perspektivo. In mislim, da se kr da razbrat, kjer se mi ni več dal igrat druge vloge. Pač, vsak ima svoje mnenje, izkušnje. Sicer pa, situacijo bi lahko realno ocenila, če bi oba osebno poznala. Še vedno govorimo o odnosih in tle ni ravno črno in belo.

Mesar ::

Fail, fail, fail! jype ti je lepo napisal... odloči se kaj hočeš kaj bi pa se potem tega drži. Glede na napisano nebi smel bit problem, problem bo če se boš zaradi nizke samozavesti sikiral kako drugi gledajo na tebe ipd. tokrat se ti to dogaja ker je mlajša, drugič bo zaradi česa drugega... res boš moral premislit.

Vedeti pa moreš tako ali drugače, če se boš skoz oziral na druge, kaj ti pravijo, kaj si mislijo o tebi, ... verjetno neboš nikoli srečen in boš vedno suženj.
Your turn to burn!

MIHAc27 ::

Ma moja mama se je pri 18 že poročila. Oče je bil star 24-25. Pa sta nekaj časa tudi hodila.

Je pa res da so bili takrat malce drugačni časi.

FlyingBee ::

kaj zdaj, je bil oče star 24 let ali 25?

16 letnici je treba pustit, da se do študija še malo "zgoni" in potem izbere pravega, no vsaj misli, da je pravi

Mesar ::

Stojansto, ti že veš a ne? Za drugimi gor ližeš...pardon...pobiraš?
Your turn to burn!

jype ::

Stojansto> 16 letnici je treba pustit, da se do študija še malo "zgoni" in potem izbere pravega, no vsaj misli, da je pravi

Kaj pa če hoče takoj pravega?

Mesar ::

Potem jo moreš tišat stran, da se goni okoli.
Your turn to burn!

first_line ::

jype je izjavil:

Stojansto> 16 letnici je treba pustit, da se do študija še malo "zgoni" in potem izbere pravega, no vsaj misli, da je pravi

Kaj pa če hoče takoj pravega?


Saj se lahko goni paralelno zraven svojega princa na belem konju. Samo malo bolj previdna je da konj, ups, princ kaj ne posumi.

jype ::

first_line> Saj se lahko goni paralelno zraven svojega princa na belem konju. Samo malo bolj previdna je da konj, ups, princ kaj ne posumi.

Sliši se kot super recept za katastrofo. Kaj pa če bi princu enostavno razložila svoje potrebe? Normalni ljudje nis(m)o obsedeni z monogamijo. Trajne zveze so stvar zaupanja (in praktično ničesar drugega).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

first_line ::

jype je izjavil:

first_line> Saj se lahko goni paralelno zraven svojega princa na belem konju. Samo malo bolj previdna je da konj, ups, princ kaj ne posumi.

Sliši se kot super recept za katastrofo. Kaj pa če bi princu enostavno razložila svoje potrebe? Normalni ljudje nis(m)o obsedeni z monogamijo. Trajne zveze so stvar zaupanja (in praktično ničesar drugega).


Ja če te ne moti da se ti goni za hrbtom, sploh ni problema. Kaj si sedaj nekaj živčen?

jype ::

first_line> Ja če te ne moti da se ti goni za hrbtom, sploh ni problema.

Zakaj bi se moral partner goniti za hrbtom? Če se mora - potem se lahko tudi pred tabo. Če tega nočeš - zamenjaš partnerja za takšnega, ki te potrebe nima.

first_line ::

jype je izjavil:

first_line> Ja če te ne moti da se ti goni za hrbtom, sploh ni problema.

Zakaj bi se moral partner goniti za hrbtom? Če se mora - potem se lahko tudi pred tabo. Če tega nočeš - zamenjaš partnerja za takšnega, ki te potrebe nima.


Aja, ti rad gledaš ko kak drug tvojo. Tu se nisva razumela, sedaj mi je jasno.

jype ::

first_line> Aja, ti rad gledaš ko kak drug tvojo. Tu se nisva razumela, sedaj mi je jasno.

Vem, da so v spodnji povedi dolge besede, a se s kratkimi tega ne da opisati brez močne vulgarne konotacije, tako da boš moral žal zdržati:

Za intelektualno šibkejše posameznike je značilno, da so sposobni zgolj lastnih projekcij. Čeprav me ne bi motilo, če bi moje dekle uživalo v spolnosti tudi z drugimi ljudmi kljub temu razumem, da so redki taki, ki bi jo bili sposobni zadovoljiti, ker je, podobno kot jaz, oseba z visokimi zahtevami, ki kompromisov ne sprejema impulzivno, temveč premišljeno in z znatno mero dolgoročnega načrtovanja.

Ljudje, ki slabo poznajo svoje telo in svojo zavest seveda živijo v zablodah, ki bi bile komične, če ne bi bile tako tragične, kljub temu pa nikoli ne zapravijo priložnosti, da bi se norčevali iz uspešnejših in veseli me, first_line, da tudi ti ne zaostajaš.

D3m ::

Ti je tvoja izrazila željo po seksu z drugim-i?
|HP EliteBook|R5 6650U|
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mayer (Planet TV) "lovi pedofile" po TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7611017 (8633) vostok_1

Kako ogovoriti punco na facebooku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15539516 (29308) vostok_1

Razlika v letih (fant -punca 10let) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12233897 (23789) dzinks63
»

Bojkotirajmo 24ur.com (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10522839 (19185) imagodei

Več podobnih tem