» »

Nova porocila 24 ur

Nova porocila 24 ur

dnapas ::

Kaj si mislite o prenovljeni dnevno informativni odaji na pop tv 24ur?

Moje mnenje:
Da so brcnili v temo, da kar joj! Od 7 do 8 si nimajo kaj za povedat in ponavljajo prispevke od prejsnih dni. Celo taksne, ki so dobesedno isti! Zraven tega, pa se vrtijo reklame 2x vmes.
Od zdaj naprej dnevnik na SLO 1 :\

Ziga Dolhar ::

Se nekako pridružujem tvojemu mnenju...
https://dolhar.si/

DaNe ::

Ja nekak z reklamam nadoknadjo tistih 15 minut kolikor so podaljšali 24 Ur.
You'll never drink alone!

San ::

Vse kaže, da gre POP Tv zelo zelo slabo - meji že na propad.

||_^_|| ::

SunTrace: lahko svojo trditev kako podkrepiš?

_sas_ ::

a ni blo 1x v medijih da so kao ful davka dolzni?

pa tisto 24ur so itak neka kobajagi porocila.

Alec999 ::

morm rect, da mi je ideja da podaljsajo 24ur bila usec ... sam nevem a se niso navajeni al kaj ... sam nekak majo premal novic :( ubistvu niso nc povecak stevilo novic .. sam mal so use skp razpotegnl .. kar pa sux :( .... upam da se bojo popravl .. pa da bo tko samo na zacetku

ilči ::

Bedno!!!!!!!!!!
U izi...

San ::

||_^_||: Žal ne. Sam tako sklepam (upam) po programu, ki ga imajo.

Tr0n ::

Pa na splosno so 24ur novice naravnane bolj komercialno oz. senzacijsko, da pritegnejo cimvec gledalcev.

Koci ::

poročil pa sem mi res ne da gledat eno uro.
Panta rei!!

bruhanje ::

Hmm.. cisto informativno:
Cena 30sek spota (reklame) se giblje pred, po in med oddajo nekje med 830.000,00 sit. Preštejte reklame, pa pomnožite s to št... Njih briga če gledate oddajo alpa ne, važn jim je samo to, da jo lahko potržijo. Očitn jim ratuje...

Če bi imeli vi tako oddajo, se (pomojem) tega denarja nebi branil;)

Drgac pa mislm, da je sama oddaja čist mim...

tejo ::

Po novem gledam dnevnik na tvs1, ker izvem iste stvari v 20 minutah, pa še butastih reklam ni 8-)

miranpozar ::

Že ko smo pri reklamah... a ste opazili na kakšne so? Vložki, zobne paste, pralni praški, čistilna sredstva, vložki, zobne paste, pralni praški, čistilna sredstva, pa še enkrat vložki, zobne paste, pralni praški, čistilna sredstva, če ste slučajno kaj spregledali.
Halo!!!! Ta POPTV in KanalA sta žalitev za gledalce. O nivoju filmov sem že nekaj povedal v drugem postu, glede na reklame pa se postavlja še vprašanje ali ta dva kanala gledajo res samo nerazgledane gospodinje, ali pa so te nerazgledane gospodinje mogoče celo zaposlene na nekih višjih položajih pri teh TV postajah.
Ali pa je TV-gledajoča populacija v Sloveniji res tako v kvrcu, da rabi takšno "duševno hrano"?
Ah... ta svet gre itak k hudiču... :'(

snow ::

To podaljsano oddajo sem gledal samo enkrat, nekaj so govorili, a ni povedali. Vreme je bilo se kar zabavno, sam je bilo tako zabavno, da sploh nisem sledil podatkom :)
Reklame? Ja no...te morajo biti povsod, da ti morijo zivljenje.

tintorel ::

Veliko oddaj (Studio City, Preverjeno, Tednik,...) nabijajo minutažo z napovedovanjem kaj bo v naslednjih minutah, tako da v isti oddaji vidiš eno in isto vsebino trikrat, samo premontirano je drugače....podn ("pa še prihranila je")!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TV reklame ki vam gredo najbolj na živce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6810215 (7721) energetik
»

RTV zahteva umik "Kmetije slavnih" v poznejši termin (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
696141 (4061) k4vz0024
»

Prihaja tarčno oglaševanje na TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
718602 (6402) kuglvinkl
»

Reklame ki najedajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
758161 (6634) Matev
»

Bedasti "filmi" na Kanal A (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5725845 (24666) fRiK0

Več podobnih tem