» »

Delo prevajalca - predobro da bi bilo res?

Delo prevajalca - predobro da bi bilo res?

shadeX ::

Že nekajkrat sem zasledil takšno reklamo:



vendar ji nisem posvečal posebne pozornosti. Vendar najbrž bi poskusil če nebi bla to kakšna fora. A mislite da je to res kar tam piše? Je že kdo to poskusil?
  • spremenil: shadeX ()

francek1 ::

Bistven element te ponudbe je beseda up to.....kar pomeni, da je povprečje dosti nižje.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

shadeX ::

Ma ja ni problem. Tudi če dobiš 30$ za nevem uro prevajanja. Men bi blo ql. Sam bojim se da je to kak scam. Ker enkrat sem se mi zdi da celo vpisal mail tja noter in potem mi je odprlo neko stran, da moram jaz prvo plačati in šele potem da bom lahko prevajal lol. Zakaj bi nekomu ki me rabi za prevajat moral plačati? To sem se vprašal nato pa zaprl .. stran.

Isotropic ::

ja sprobaj saj nimas veliko za izgubit ane
nebi bila prva taka stran tbh. isto kot freelancer.com, sam da pac za drugo podrocje.

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

ja sej bi sprobal sam se mi zdi sumljivo. ne razumem zakaj moram jaz plačati prvo da delo dobim. lol ;D ok dej nima veze. Če ima kdo izkušnje pač nej pove , če je delal kaj v tej smeri ( prevajal ). Zato sem pa tudi odprl temo.

fosil ::

Kje pa piše da moraš kaj plačat?
Verjetno gre sicer za zbiranje email naslovov za pošiljanje spama.
Tako je!

shadeX ::

Sicer za to reklamo nevem vendar sem skoraj prepričan da je ista ki sem jo videl kakšne 2 meseca nazaj. Ko sem se registriral mi je pisalo samo še da moram nakazati 30$ na račun in potem da bom lahko prevajal. Ne vem.. sej pravim zato sem pa tukaj vprašal če kdo ve =) da se človek ne nategne.

Okapi ::

Tudi če dobiš 30$ za nevem uro prevajanja.
:)):)):)) Če dobiš 5$ si lahko srečen. Če moraš še kaj plačati, je pa klasičen nateg. Nateg je po vsej verjetnosti tudi, če ti bodo poslali kakšno daljše testno besedilo za prevesti.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Isotropic ::

ni nujno
freelancer.com ipd. cist dobro funkcionirajo

Ziga Dolhar ::

Scam.

Če vržeš v gugl, je en od zadetkov tale stran: REAL TRANSLATOR JOBS REVIEW - Is It Totally SCAM ?. Ko si malo bolje pogledaš tale "blog", ugotoviš da je ustvarjen zgolj za "SEO" Real Translator Jobs. Potem ugotoviš, da imajo prav vsi "jobi", ki jih propagira, praktično enak stil oblikovanja.

Poglej tudi ostale zadetke, pogovore na forumih. Pač scam, in prozoren do kraja.

-- edit: no, pa še ena "dobra": http://realtranslatorjobshonestreview.b.... Yeah right.
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

Jah sej se mi je zdelo. Too good to be true. Tnx žiga.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Freelancer in Paypal

Oddelek: Pomoč in nasveti
5723 (565) gendale2018
»

Freelance, samozaposlitev, s.p.

Oddelek: Loža
296245 (4851) Elsanna
»

Ce se odlocite postati freelancer

Oddelek: Izdelava spletišč
4914532 (8497) Isotropic
»

Kaj se najbolj splača naučiti?

Oddelek: Programiranje
265019 (3969) mrsmoke
»

Freelance programiranje - prihodki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7124810 (20359) krofeta

Več podobnih tem