» »

Telekom sux!!!!!!!!

Telekom sux!!!!!!!!

poweroff ::

Uf, tako sem besen da se sploh ne da opisat!
S sodelavcem sva prejsnji mesec pri Telekomu narocila vzorec telefonskih stevilk. Najprej je trajalo par dni da so ga zgenerirali (ker je kao nek poseben postopek).
(V resnici sem bil tam in vem da je treba samo nekaj odtipkat in pade ven datoteka z vzorcem - 5 minut dela.

OK, po več klicih zadevo pošljejo, vendar s starimi omrežnimi številkami, vmes pa je bilo še nekaj 5 mestnih tel. cifer.
No, malce sem se poigral z računalnikom in zadevo porihtal, sodelavec pa je klical tja in zahteval da pošljejo datoteko s pravilnimi ciframi.
Poslali so jo, vendar so bile cifre podvojene. Po telefonskem klicu so jo poslali še enkrat, vendar zamešano. Tretjič jim je uspelo.

OK, mine mesec, in danes zopet dobim nov vzorec iz Telekoma. Sem mislil da me bo kap! isto sra$#je kot zadnjič! Stare omrežne skupine in 5-mestne cifre.

OK, odločim se da bom tistih 9 desetmestnih cifer sam poiskal na its.tekom.si, pa site najprej dela ful pocasi, potem pa pol številk sploh ne najde.

Zdej nej mi pa nekdo pove kaj naj naredim? A naj grem s Telesuxom v prihodnost ali kaj? http://telesux.telekom.si@193.189.160.1...;((

Dalmatinc ::

Ja, naš telekom :D

MRtwister ::

Hehe, itaq da sux.

whatson ::

upajmo da ne bomo šli v prihodnost s takim telekomom, kot smo ga vajeni :D ... verjetno bo konkurenca naredila svoje (upam)...

LojzePek ::

Verjetno se iscejo patch, da ti bo program izpisoval nove stevilke.:D:D

smash_u ::

Borite se z svoje pravice! Zrušimo telekom skupaj!!! POWER TO THR PEOPLE
are u whit me???;((;((
LIVE to overclock
overclock to LIVE!!!

SmaSh

AlchemY ::

kaksne tezave ima s Telekomom nasa firma, boljs da sploh ne govorim,...ne glede na to, da imamo naprimer vsa dovoljenja od ministrstva za telekomunikacije,.....v glavnem strinjam se s trditvijo iz naslova tega topica.;(

DoBri ::

Telekom da sux????? NNNNNNNNN EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEE EEEEE EEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEE, kdo si je pa to zmislu?

[Primoz: dodal nekaj presledkov]
Več nas je, manj nas ni.

Elemen_T ::

Mislim da telekom kot sam ni slab. Meni gre bolj na jetra naš Marjanček direktorček rit lena.

TESKAn ::

Hm, kako veš, da Podobnik nč ne dela?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Arrivo ::

Marjan zagotovo ne dela veliko, saj Telekom še uspešno posluje...

Elemen_T ::

Hmm...lena rit bi lahko kaj postorila. Telekomove cene (in tudi storitve) nikakor niso v skaldu z EU...mednarodni klici so vse predragi. Le direktor bi lahko za to poskrbel. Vendar kaj ko gre telekomu tako dobro in bo še nekaj ostalo na monopolnih cenah.

lp

AlchemY ::

LDS ni neumen, Podobnika so pustili gor, ker so v Telekomu sedaj kar veliki problemi, imajo zaposlenih skoraj 50 % prevec delavcev, so v izgubah zaradi velikih investicij, prej ali slej bodo povecali narocnino za telefon,....glave bodo padale,...iz vsega tega lahko sklepate zakaj je Podobnik se zmeraj sef.
PS.: Vse informacije so iz precej zanesljivih virov.

Thomas ::

Ma tud Dojče telekom je v težavah.

Pred mnogimi leti je bil v težavah AT&T - ameriški telekom.

Zanj (za Telekom) ni rešitve. Rešitev je demonopolizaciji in novih tehnologijah. Rešitev za potrošnike. In priložnost za nova podjetja.

Telekomu je pa odklenkalo.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Dr.Miha ::

Pusti telekom...mi pridejo ISDN inštalat, pa model ne upa tipkat ker se boji da bo kej SKURU....sam tolk o učenem kadru...:|
Za domovino z Nintendom naprej!

Dalmatinc ::

ljubim TELEKOM IN SIOL IN ADSL:D:D:D

DoBri ::

dalmatinka teb bom pa pršu kabl prerezat, da boš otale brez ljubezni. Ne daji obljub, za katere veš, da jih NE boš izpolnila. isto velja za tvojga brata.
Več nas je, manj nas ni.

whatson ::

eh.. zdaj ste (smo) pa malo zbluzili zadevo... kajne Gnoj? :D

DoBri ::

madona, pa sej sm gnoj, a ne? ne ne, tist je blo neki bl internega. moje mnenje je malce višje.
Več nas je, manj nas ni.

whatson ::

aja? hehe... |O

McHregec ::

Tole je že dobro znano dejstvo. ;((

zetko ::

Deja vu? >:D

AlchemY ::

no, glavno da smo v tem postu pametno ugotovili, da Telekom SUX......>:D

tempo ::

Telekom je BANDA,še dobr, da to lahko povem prek njihovega ničvrednega priključka !
domastius

zetko ::

Heeh najbol je biu u mladini telemarjanček >:D

whatson ::

heh... po novem bomo itak plačeveli 20% več telekomu.. .

Dalmatinc ::

:)

AlchemY ::

ne samo 20% vec, 20% se bodo podrazil impulzi 15% pa narocnina,.........1 aprila in 1 junija...........;((;((

whatson ::

aalchemy torej dejstvo da bomo plačevali telekomu skoraj 20% več ostaja, ali ? :D

JLP ::

Mater so smotani.
Res nam manka konkurence na telekomunikacijskmu trgu.
Tale Gantar pa namest da sam gofla nej raj tud kej nardi.
Live long and prosper!

AlchemY ::

dokler ne bo sprejet nov zakon o telekomunikacijah, ne bo nic, pa se potem bo trajao,.....

whatson: 20 + 15 = 35 :D

Thomas ::

Mobilna telefonija je Telekomova počasna a gotova smrt. Niti ne tako počasna.

Kdo žaluje? Jest gotove ne. Uživam v tehnološki revoluciji - in ko odnaša kakšne "dinozavre" - triumfiram.

Saj oni niso bili niti pionirji telefonije. Bili so samo uzurpatorski monopolisti. Zdaj so spet potegnili eno monopolistično potezo - eno zadnjih v svojem slogu.

Preden pa joka kdo za tam zaposlenimi, pa tole: Če bo gospodarstvo šlo navzgor (kot gre) - jih bo zlahka absorbiralo.


Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ahac ::

Razpis za UMTS licence: Vlada je nabila tako visoko ceno, da ne bo nobenega zanimanja in dovoljuje enega operaterja (kar je v nasprotju z zakoni EU). Tako bo samo Mobitel dobil licenco (iz enega državnega žepa v drugega). Ko bo imel že dovolj prednosti (nekaj let) bodo pa naredili še en razpis in bo isto kot z GSM.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Thomas ::

Bi, Ahac, bi. Če ne bi bilo EU. Ki jo včasih kličejo tudi "grožnja naši suverenosti".

Vrag poberi našo suverenost tipa Noli tangere monopolis meos.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

AlchemY ::

Westeren Wireless je prisel v Slo predvsem zaradi UMTS-a, tako da mislim da licence ne do dobil le Mobitel.

ahac ::

Ampak je pričakoval, da bo cena licence veliko nižja.
Zaradi takih cen bodo pa tudi pogovori veliko dražji -> manj uporabnikov -> manj denarja od davkov za državo.
Ampak vlada ne misli tako daleč.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podrazitev telefona....

Oddelek: Loža
431875 (1126) Spajky
»

Vlada razrešila Podobnika!

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
402817 (2817) Boeing
»

je telefoniranje v Sloveniji najdrazje na svetu???

Oddelek: Loža
271468 (1148) ahac
»

TELEKOM ZAČEL TRŽIT <b>ADSL</b> (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
595554 (4004) Opkow
»

ADSL? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
816559 (4952) wind

Več podobnih tem