» »

Služenje na internetu in goljufanje

Služenje na internetu in goljufanje

Dalmatinc ::

V bližnji priodnosti dobim ADSL (ah srečko) in me zanima če se daa naštimat tko dabi men zjutri k sem v šoli oziroma ko spim; no kadarkoli nism za računalniku samo srfalo. Prosotvoljci; povejte mi če obstaja kak program ali te lahko dobijo. Vsem bom zelo hvaležen. Če vam je nadležno pisati v forum mi prosim pišite e-mail

Aja koliko se da zalužit...kablovci veste>:D

Dax ::

Nekateri od teh programov zaznavajo premikanje miške...

... torej izberi take... pol si pa iz legokock sestavi en reduktor, povezan z elektromotorčkom in neenakomerno obtežen, ki ti miško počasi trese, tko da se kao mal premika.

Thomas ::

teleport.exe - ta ti vzame vsebino celega sajta, pa tudi vsebino vsega povezanega z njim .. v poljubno globino - cel internet, če češ!

Maš pa tud še druge podobne programe za avtomatično surfanje.

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Dax ::

Oh well... Thomas je pač en mau bolj napreden kot jst... :))

Dalmatinc ::

Dejte povedat kje se to dobi in ali te lahko dobijo pri podjetjih k pri nij slućiš
:D

Dalmatinc ::

a lahko ugotovijo brskanje......:D

Rott-von-weiler ::

En moj frend si je kr sam naredo da mu miško premika nekako takole vzel je kar dva motorčka od avto brisalcev na njih namestil take malo zavite palčke da miš premikajo levo in desno pojavo pa se je problem da še moreš tu pa tam na te epp-je kliknit zdaj dela še na tem kar pa vrjetno nebo big problem zaenkrat mu vse dela:O

-----------------------------------------
Piši kao što govoriš8-O

Dalmatinc ::

cool:D

Dalmatinc ::

Kej veste kolk se da pokasirat eni pravjo da tud 100.000............ mi da kdo mail k se stem okvarja>:D

MitjaM. ::

Trenutno je stanje s PFS podjetji bl v krizi, tko da ti placajo najvec do 30 centov na uro (spedia), drugi pa okoli 10-15 centov na uro....
Ce hoces ti posljem linke do teh podjetij...

Dalmatinc ::

ne nocem;

se ču da se da zaslužit veliko...
A kdo pozna koga k vleče mstne dnarje:8)

Dalmatinc ::

Prosim dajte malo VEČ informaciji; edino Rottwailer se trudi >:D

Krtek ::

Zakaj pa komplicira hardversko. Miško lahko poljubno premikaš s temle programčkom.

LP

Thomas ::

Dalmatinka

Kdor zna - sam nardi, kdor pa ne pa druge uči.

Prvi del te trditve in posebno za ta primer - gotovo drži.

No, ampak naj ti bo. Najdi Winductor, ki je nekakšen programski jezik ali pa vsaj macro za winse. V njem lahko napišeš program, ki bo spravil tiste firme na kolena. :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Dalmatinc ::

Aha; potem te pa dobijo pa si oplel za 50.000 jurjev.... aja pa še to vsi znamo pisat programe..............ja ja


(mislim da v tem forumu res ne najdeš ničesar več in nikogar ki bi ti pomagal)
:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(

Dalmatinc ::

pogaite>:D

badboy ::

ne se mi jebat z nekimi motorcki in komplicirat !

ko pa gre vse skupaj s programom. Notri nastavis intervale miske, odpiranje novih strani, simulacija pritiska tipke, celo kako geslo ti lahko vpise...

pojdi na download.com ali poisci si program narejen za to... imel sem ga in se imenuje AutoSurfer - kako preprosto, kajne ?

glede tega vsega...

jaz mislim, da se ne splaca.

program mi je lavfal 10 ur dnevno - najmanj. Imel sem vedno aktivnih vsaj 5 programov. Kadar pa me ni bilo za pcjem pa celo do 10. S
Sam vse skupaj se ne splaca. Me je po nekaj mesecih skoraj kap ko sem videl da sem vse skupaj od vseh programov komi zasluzu za mesecno placilo kabelske.

se ne splaca. raj pejt sosedu avtu umit bos vec zasluzu.

pa brez zamere, lahko se tudi motim...NOT !
info@badboy.bihosting.com

Dalmatinc ::

ja

naredil si napako......tvoj program so odkrili:D

Dalmatinc ::

ali drugače;

zavsako ko te programe zaznajo ti zbrišejo zaslužek; tako je...

ker pa mehanično ne morejo odkrit pa potrebujemo takšno rešitev....

ROTTWAILER PROSIM ČE MI PIŠEŠ na MEIL da dobim tvoj mail OZIROMA v forumu pusti mail:D

Loki ::

Thomas sam res pa je tut, da teleport posilja tvoje podatke njegovi bazi, kar tut slucajno ni tist, kar bi hotel.



A kdo ve, kako se ga da pretentat z hosts file?Dalmatinkka, you lucky boy.:)
I left my wallet in El Segundo

Dalmatinc ::

why i'm lucky:D

Macos19 ::

ves dalmatinka ce mas opticno misko jo lahko nastavis na ektan monitorja tako da visi in sama se ti bo premikala poskusi veliko srece neni je uspelo
0:)

Cosmo ::

Glede paid4surf programov je tak: Najbolj se splaca uporabljat Spedio (placa okoli 0.3$ na uro). Res pa je tudi da je tudi zeloooo zascitena proti goljufanju :O ...tak da je treba met stealth programe. Svoj cas je bil soliden Getpaid4, ki je placeval 0.5$ na uro, vendar jim Ad Bar ze 3 mesece ne dela. Zanimiv je tudi Paid4Surf, ki je zacel spet placevat. Aja Greenfield Online pa dela na principu izpolnjevanja anket - torej vec anket izpolnis vecjo moznost mas da zadenes 5,10,50,250 ali 1000 $. Zaenkrat sem tukaj zadel 75$.
Ce kdo rabi se kake dodatne informacije naj me maila..

Do zdaj sem vse skupaj zasluzil cca 200 $ (od Junija '00 ko sem nabavil kabl), tak da ne govorit da se za pir ni . ;)

|TheEdge|

mirsi ::

STARI .. TO SO BILI CASI ZASLUZKA .. AMPAK TI CASI SO MIMO .. jz sem vse skupaj zasluzil ene 150.000 sit .. v pol leta ... RESNO ..

nisem pa dobil placano od paidforsurf .. 4x 100$ ... nimam pojma zakaj niso poslali ceprav me niso skidali ... ;( hm..
getpaid je bil zelo dober .. easy to cheat .. pa placevali so .. ampak tudi tega je konec..
cashfiesta -> bedarija -> zal mi je da sem se spoh prijavil..
spedia -> ja zelo dobra firma ki je pred dvema mesecoma zmanjsala placilo iz 0.48$ na 0.30 -> ampak samo za international userje .. sorry .. kaj ces..
od spedie sem dobil 2 ceka.. potem pa so mi rekli da si sam nabijam tocke.. nekako tako .. -> .. ne ni res.. ampak sem ugotovil kako na lahek nacin goljufati spedio ...
samo moras imeti malo v glavi ... recimo v internet explorer si nastimas naj ti NE nalaga SLIKE,ZVOKE,MACROMEDIO, FLASH .. in Seveda ONEMOGOCIS .. javo, scripte in te frke ... VSE DISABLE -> potem pa je se nekaj stvari ki jih moras narediti da bi delovalo vse skup .. oziroma surfalo SAMO .. med tem ko spimo .. ali kar koli pocnemo ..

cashsurfers -> dokler niso uveljavili max surfanja na dan.. je bilo vredu .. sedaj je brezvze saj dobite le 7$ na mesec .. 4ure na dan max .. 4x30ur .. -> 7$
potrebujete 5 mesecev da bi dobili placano .. in preden posljejo ceke... vrjemite mi .. ene 3,4 mesece nucajo ...
jz se vedno cakam za mesec november .. 43$ ;)) zadnji moj cek ... ;))

bilo je se dosti drugih programov.. ampak .. propadlo je vse

nezanimam se nic vec glede tega..

moj stari web site.. 1mesec ni updatan .. nazalost.. ;))
http://myfreehost.com/mirigo

CAO ... have fun.. cya

Dalmatinc ::

Ok, eni drgač pravijo. Kaj maš proti Cash-Fiesti.

Drugač pa ti verjamem....čist:D

mirsi ::

Proti cashfiesti .. prvo kot prvo so zelo zelo dolgo obljubljali da bodo poslali ceke.. jih nisem videl niti enega ..
potem pa so mi ukinili account .. brez kakrsnega koli opozorilnega emaila.. ma nic.. pa nisem se slisal da je kdo dobil cek od tega podjetja... nevem no .. pa tud placilo je zelo zelo slabo.. uglavnem se ne splaca deklica moja ..

VRJEM MI.. PRVO KOT PRVO MORAS IMETI DOSTI PROSTEGA CASA ... DRUGO -> NAJBOLJSE JE CE IMAS NEOMEJEN DOSTOP .. LE TAKO BOS NEKAJ ZASLUZIL .. TRETJE PA JE TO DA MORAS IMETI NEKAJ V GLAVI .. IN ZNATI GOLJUFATI -> KER NA POSTEN NACIN NEPRIDES DALEC V TEM SVETU ZASLUZKA .. ;(( DESKTOPDOLLARS .... EHM .. DA NITI NEOMENJAM .. -> PLACILO .. 0.07$ na uro .. mislim NOROO .. ceprav sem dobil dva ceka... eh . .se ni splacalo vse skupaj .. fuck_ them all ... pejd pa deli rajs..

Rott-von-weiler ::

Ja jas že vem da obstajajo razni programčki za premikanje miške in klikanje in bog si ga vedi kaj še samo tote reklame so večinoma zaščitene proti tem stvarem jaz pa ta moj kolega pa nismo neki programeri da bi jih na kolena spravli pač pa delamo na mehanski rešitvi ki ne crkne niti če štroma zmanjka ker se vse preklopi na akumulatore samo ta klik miške je še treba dopolnit pol pa naj zgleda kakor hoče samo da dela pa tud če bo 1kvadratni meter velko in trideset kil težko samo da dela edini problem je če ti miš pobegne malo šale pa mora bit

:O

----------------------------------------
Piši kao što govoriš

mirsi ::

Spoh ni res.. ti pa tvoji motorci .. pa si ja nor mal no .. ?? kaj ti pa je ..

autosurfer se imenuje program ki ga nenajde nobena firma.. ker je nemogoce... kajti ta podjetja iscejo programe po tvojem disku med tem ko imas zagnan njihov program za predvajanje reklam .. in isce ti samo *.exe
se pravi ce imajo oni zascito proti programu mousemover.exe in ti slucajno najde ta program na disku .. te seveda dobijo ..ampak ce imas le malo ... res cisto malo v glavi .. bos ta program preimenoval v " ka_pa_jz_vem.exe te 101% nebojo dobili ...

ampak paziti moras tudi na TITLE tega programa.... ker tudi to ti lahko zajebe stvar.. ampak autosurfer itak sam seb spreminja title naslove .. tk da ni panike .. $)%%?$)="*%"#% .. to so naslovi autosurferja..

PREVERJENO 100% ... ze pol leta uporabljam ta autosurfer pa me se nikjer niso dobili ker je NEMOGOCE
>:D>:D>:D

Dalmatinc ::

Jaran; rottwailer ma prav pomoje. Sam me zanima Rottwailer kolk zaslužiš ti al pa tvoj frend>:D

Jaran teb so zaradi goljufanja račune ukinl;((

Rott-von-weiler ::

Zaenkrat še nič bom pa kmalu ker se izdelek dokončuje


Jaran

Samo s tem autosuferjem al kak že ti spedia sigurno ne dela to uporablam jaz pa bi rad vedo kaj ti uporablaš


------------------------
Piši kao štogovoriš


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

cashfiesta

Oddelek: Programska oprema
302197 (1720) elasto_mania
»

''Get paid to surf''

Oddelek: Omrežja in internet
91169 (1027) Sumo
»

Sluzenje $ na internetu

Oddelek: Omrežja in internet
351762 (1034) Loki
»

kes na Internetu

Oddelek: Loža
131224 (1042) Pretorijanec
»

Podjetja, ki plačujejo za biti on-line

Oddelek: Omrežja in internet
161976 (1714) McSpike

Več podobnih tem