» »

Podrazitev telefona....

Podrazitev telefona....

billy ::

Hm....ce spada tole v katero koli drugo temo jo naj administratorji premaknejo. drugace pa spodnji naslov pove vse.

http://24ur.com/naslovnica/slovenija/20...

;(

chucki ::

zdej jih mam pa dost!!!!! zakaj se državljani ne upremo! in nehamo plačevati telefon!? V naši državi so sami lopovi! EU,EU za EU mi gre že na k****!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

LojzePek ::

Kaj to pomeni za 0880 klice?

chucki ::

to je siol! 088032320 je telefonska za siol!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

chucki ::

to je siol! 088032320 je vztopna telefonska za internet siol!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

LojzePek ::

Hotel sem vprašat, za kulk se je podražal impulz. In ni samo za SIOL. Jest z to številko "voljam".

Yohan del Sud ::

Mčkano več zanosa. Glej kako se to dela:

PROKLETE PIZDE ZAFUKANE. JEBO JIM PAS OCA MATER I DEDA U DUPE TRIPUT U DVA SATA. KAJ MISLIJO DA GNAR SERJEM. KAJ JIM ŠE NI DOST MONOPOLISTOM ZAJEBANIM. KO BODO ZADNO KITO Z MOJIH KOSTI OBRAL BODO ZADOVOLJNI KRETENI ODFUKANI. JEBEM JIM VSE PO SPISKU VKLJUČNO S FAMILIJAMI V ČETRTEM KOLENU. PROKLETI PRASCI SVINJSKI. JEDITE GOVNO IN GA DOBRO PREŽVEČITE DA SE VAM NE ZALETI. ALI PA TUDI ČE SE...

Wait a minute! A don't even own a phone....

LojzePek ::

Amen.

McNato ::

Ko bodo naslednje volitve temeljito premislite, če boste spet volili te ljudi, ki samo grebejo denar.

Milko ::

zato pa dobim ADSL :D

jetam ::

Ej Jaka a on drugi kdorkoli-že-so, delajo pa na principu človekoljubnih vzgibov? Bodo znižali davke in cedila se bosta med in mleko?

billy ::

Hm...jaz nimam po pravici povedano nic proti podrazitiv, ampak imam pa dosti proti temu da mora nek povprecen slovenski student/dijak/ucenec placevat med 10 in 20 tisocakov za uporabo interneta. Kablski internet in ADSL pa nista dostopna vsepovsod! Ne vem zakaj pri hudicu ne poskrbijo za te navadne uporabnike. Tisto kar stare babice klicejo za 500 sit na mesec me malo briga, velika podjetja pa naj vec placajo, itak vsi sam denar kradejo.

rasta ::

Podražitve pa so rezultat slabega gospodarjenja oz. ker je najlažje pobrat dnar od že sedanji uporabnikov, ki nimajo izbire, kot najt nove, znižat stroške delovanja ipd.

||_^_|| ::

me prou zanima če bo kej drgač ko bo (če sploh bo kdaj) konkurenca

tedybear ::

V napačni državi živimo,res!!!!
VSE CENE GOR - PLAČE STOJIJO ALI PADAJO...
Kot una:
ja gore on dole bog te jebo što me vole...
KABEL RULA!!!

DeLonghi ::

hmmm...kdo se hoce potem stacionarni telefon, ce je njegova narocnina enaka GSM narocnini...zgleda da jim ni po volji da zgubivajo promet zaradi GSMja in malce kompenzirajo z narocninami..ISDN pa kar mirno stoji narocnina-hocejo doseci, da ga bo sedaj pa res vsak kupil, ker je postal ze cenejsi kot analogna linija (za 2 liniji das manj kot za eno analogno)---po mojem jim je to cilj
gradijo, gradijo kot lego kocke...ce nocemo kupiti ISDNja, hja nic, bomo pa stare prikljucke podrazali

Moja prva gesta bi bila (ce ne bi bil v najmeniskem stanovanju) se danes sledeca: klic na njihove informacije in prosim da me se danes izkljucite iz omrezja-in si dozivljenjsko brez skbi zaradi podrazitev! Telekom, adiijo!

ampak pozabljam eno stvar...jaz sem namrec na kabel modemu in mi je to lahko govoriti:\
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

Dami ::

Vzeto iz omenjenega članka:
...Telekom pravi, da je bila cena doslej nenormalno nizka
HAHA, LOL:D Očitno majo dober smisel za humor.

...Po drugi strani pa je isto podjetje konec lanskega leta Mobitelu za koncesijo UMTS 'podarilo' 20 milijard tolarjev.

Ja itak da so jim podaril sej je vse skup isti drek, Telekom, mobitel, siol, vlada.

...Da bi z dvigom cen pokrivali to naložbo, zanikajo.
Ta umts je čist navadno pranje dnarja. Država hoče met keš in telekom ji ga da. Telekom pa pol zviša cene da dobi ta keš nazaj in vlada to odobri. Začaran krog.

2330sit za naročnino (x2 za isdn)!!! Ma to so znoreli. A se da 2 kanalni isdn spremenit sam v eno?? Zdej bom dobil adsl pa ne nucam več dveh linij. Aja, kaj pa naročnina za adsl? Se bo tud podražla?

Vsi ki so proti temu (verjetn tak cela slovenija, razn butalcev v telekomu in vladi) bi se mogl zbrat pred telekomom in protestirat. Ste za to? Jst pridem takoj.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dami ()

cekr ::

Z LSD in ZLSD naprej !

BustA ::

ADSLja ne morjo podražit, ker majo kankurenco :D
Devide Et Impera

tejo ::

O tej podražitvi se je nekaj govorilo tukaj.

ABX ::

Jaz doma nimam stacionarnarnega telefona.

In tudi ko sem ga imel nisem nikoli odgovarjal. Pač GSM in to.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

LojzePek ::

Neki se je govorilo, da se pa bodo cene najetih vodov znižale.

matter ::

Telekom groupja, je res ena zanimiva zadeva. Prvo konkurirajo Simobilu da država da cene umts v oblake. Mobitel jih pa palača s tem, da dvignejo cene fixsni telefoniji, da bo mobitel še zmer konkuriral ( čeprav je že skos v dominantnem položaju) na fixsni je pa itak monopol.
Cene priključkov hočejo povišat na povprečje cen v EU, čeprav sop lače pri nas v povprečju veliko nižje.
Ampak ko že verjamemo da bo povprečje res enako EU, se pokaže, da je cena notranjega fixsnega prometa (ni konkurence, velika uporaba) enaka EU, medtem ko so cene v tujino (konkurenca - IP telefonija, mala uporaba) nižje od EU.
Ne vem kak to lahko fukcinira, ampak očitno se borijo tudi za monopol za klice v tujino. Država podpira telekom, ki je državno podjetje, medtem ko se ne zavedajo da mora država stati na malem gospodarstvu, kjer so pri nas zakoni u pizdi in sploh slaba organizacija.
Primer navedem: V Nemčiji 50% narodnega dohodka prinese malo gospodarstvo.
Ljudje pa veselo volijo ljudi, ki se niso izkazali v svojem dolgoletnem delovanju. Res pa se ne ve, ali bi vlada iz opozicije kaj spremenila.
Očitno smo ljudje zadovoljni !

Tolip ::

Astrolite G: Mix two parts by weight of ammonium nitrate with one part
by weight of anyhydrous hydrazine

Astrolite A-1-5: Add 20% by weight of aluminum powder to the ammonium
nitrate before mixing with anhydrous hydrazine.

Tomi ::

In kaj bi naredil z vso to kemijo? Vrgel Telekom v zrak, kar si tudi zasluži..
Škoda, da ima Mobitel tako drage podatkovne klice in da so tako počasni..
metrodusa.blogspot.com

OldSkul ::

No jaz bi naredu tole!
Šel bi k k taglavnemu v Mobitel in bi mu tist ISDN telefon ki je zanič s tako močjo porinu v RIT da bi v tistem trenutku dobil orgazem pol pa še srat nebi mogu!

Tolip ::

ja ja ja ja ja ja ja ja ja :D:D:D:D:D:D:D:D

The Astrolite A family of exposives. of which A-1-5 has proved to be
the most powerful and adaptable for military use, is totally unrelated to
any existing explosive compounds. Side-by-side field tests in both dirt and
clay cratering and in hard rock blasting have revealed that Astrolite A
outperforms 60% blasting gelatin by 3 to 5 times, and that it is 1.8 to
2 times more powerful than TNT - greater than any other non-nuclear
explosive. Yet the Astrolite A family of explosives is 40 times safer than
nitroglycerin explosives under adiabatic copression and impact shock. In
demolition, Astrolite A produces crater volumes 3 times greater than C-4
plastic explosive, and 1.5 times greater than PBXN-1, an existing high power
military explosive.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tolip ()

billy ::

Baje je razlog za pocenitve telefonije v tem, da hocejo znizat cene najetih vodov in bi s tem izravnali telekomov dobicek. Za ISDN se nebo podrazila narocnina in v teku enega meseca baje obljubjajo pocenitev najetih vodov.

A ima kdo kje podatke koliko bi realno prisel najet vod 64k pri siolu ali volji? Ter koliko je se potrebno placati siolu ce si od centrale oddaljen 300m. Torej koliko pride vse skup za 64k najet vod?

Marjan ::

Yohan - KRICANJE :\

Aja, v izjemnih primerih kot je ta se tolerira >:D:))


ps
A gremo spet jajca metat v Telekom?

Mercier ::

Reklama je sicer prepovedana, slogani pa so v eni drugi temi, ampak: Jata ima na jajcn-pakungi slogan:

debela jajca za zajtrk

Da bomo vedli katera uporabit >:D

tejo ::

Kakšna jajca, raje nekaj podobnega (malo večje, od zunaj podobno ananasu)... :D

A veste kaj bi morali naredit tisti, ki stanujete v blokih? Eden dobi ADSL, potem pa ima cel blok preko mreže internet. Lahko pa mrežo potegnete tudi v sosednje bloke... :D

Santa ::

tejo, a misliš, da bi hotu 512kbps delit še s kom? Nicht möglich.

SkIDiver ::

Sam eno vprašanje. Po kakih cenah surfamo tisti, ki uporabljamo Voljo al pa Arnes?

rasta ::

Nej bi bile 2,5 sit na minuto za številko 0889, siol pa uporablja številko 0880 za katero je 2,02 sit na minuto. To je tista ful poštena konkurenca (glede na ostale plačniške servise).
Ne vem zakaj sploh trpimo to? Sej nimamo nobene koristi od tega? Ali mogoče tu kdo dela pri siol-u ali telekomu?

BustA ::

75 nocna tarifa, 130 pa dnevna, upšam da se ni spremenil
Devide Et Impera

goba ::

Telekom je o svojem poslanstvu zapisal:
"Naše poslanstvo je ostati vodilni ponudnik telekomunikacijskih storitev v Sloveniji. S ponudbo visoko kakovostnih storitev in omrežji za poslovne in zasebne uporabnike bomo ustvarjali dobicek, zadovoljevali narocnike in poslovne partnerje ter Zagotavljali spodbudno delovno okolje za vse zaposlene.">:D

rasta ::

Tako kot je Dami par postov višje rekel, tipi pri Telekomu imajo smisel za humor ... :D>:D
Ampak žal jaz nimam nič kaj dosti od tega :'(

Thomas ::

Ko bom (spet) hotu imet telefon ... bom en Simobil al pa Vego prvezov na ketno.

:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

LPP ::

Sej morda je ze kdo pogruntal, da se za Arnes cena impulza ne spremeni, ostaja 2,52 SIT/min v višji in 1,26 SIT/min v nižji tarifi oz. 151,20 / 75,60 SIT/uro.
Tko da nimate kej paničarit!
Ljubljanski potniški promet

Tr0n ::

Mah to je ze znano. Podrazi se samo fiksna telefonija in narocnina analognih linij. 0880, 0889 etc.. ISDN, ADSL,... narocnina in impulzi ostanejo enaki.

DeLonghi ::

Tocno tako...Telekom je kar naenkrat pocenil ISDN napram navadni liniji...spet capljamo za tem kretenom -najprej ISDN potem ADSL, itd... kar pomislite, danes ze masikatera druzina da vsaj 10% druzinskega prihodka za placevanje telefona in GSMja...smo postali suznji mesecnega odplacevanja komunikacije med ljudmi? se pogovarjamo le se preko zice, in srecni placujemo mastne pare T-prascu, samo da nam ni treba gledati ljudi v obraz?
ufff...po moje so tukaj internet impulzi se najbolj realno ocenjeni...vse ostalo placevanje pogovorov je svinjsko drago, če-le nisi pravna oseba in se ti res amortizira...
v glavnem je tako, da bemtimo cez Telekom in Mobitel, v resnici se pa ne odlocimo in manj klicemo in jih tako udarimo po zepu...ne, zgleda da gledamo prevec reklam za GSM in podpisujemo drage narocnine samo da dobimo en lep telefon...ali pa kupujemo za darilo aparate! in tako naprej in naprej...
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

Dami ::

Jst mam še kr 3 lete staro 5110 in jo bom še neki cajta mel. Bo treba pa zdej sestri mal telefoniranje omejit, kr je res več na telefonu k jst na internetu.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

DarkHand ::

tako je samo se denar pobirajo od nas
kaj pa hocemo

samo jaz sem striktno proti podrazitvi

Spajky ::

LPP, da ne panicarit?
Ja zgleda, da ko so za 20% dvignili ceno impulza, so za 20% podaljsali interval za 0889 cifre /iz 125 na 150 in iz 250 na 300 sekund, tako da je cena interneta ZA ZDAJ ostala ista na minuto /zaradi protestov?/. Ma kot jaz poznam iz zgodovine Telekom, bodo kmalu interval spet skrajsali /skrita podrazitev!/ zaradi tega, ker tega ni treba, da vlada odobri in javnost pompozno zve! To so ze veckrat naredili!!! Ne se prevec hitro veselit!
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cenejši dial-up dostop od 1. marca

Oddelek: Novice / Ostale najave
273192 (3192) GaPe
»

VOLJA.net CENA IMPULZA

Oddelek: Omrežja in internet
162173 (1685) tedybear
»

VOLJA.NET (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
12411873 (7905) swalow
»

je telefoniranje v Sloveniji najdrazje na svetu???

Oddelek: Loža
271458 (1138) ahac
»

Telekom 20% +

Oddelek: Omrežja in internet
311410 (1045) StarY

Več podobnih tem