» »

premikajoče se črte na ekranu ko film v full screen

premikajoče se črte na ekranu ko film v full screen

lacnapehta ::

Zdravo, ne glede na to kjer predvajalnik uporabm, so se mi začele pojavlat premikajoče se črte po ekranu kadar gledam film v full screen. Če pa sam gledam v pomanjšanem privzetem formatu pa ni tega. A bi blo možn da je kej z matično narobe? Računalnik je namreč lih s servisa izpred dveh tednov tko da se mi zdi da mal čudn. :S

amigo_no1 ::

Grafična kartica prej.

OmegaBlue ::

Odvisno kakšne črte in kako imaš priklopljeno. Lahko je monitor kaj f00 ali kabel, sploh če imaš priklopljeno čez VGA. Če ti uspe ujeti na kak video bi bilo lažje določit.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Mipe ::

Kabel nima veze, če mu normalno predvaja v oknu. Samo celozaslonsko predvajanje mu dela težave, to pa je domena grafične kartice. Najbrž bo treba posodobit gonilnike.

vorantz ::

Najbrž bi pomagalo, če poveš kaj so delali na servisu

OmegaBlue ::

Mipe je izjavil:

Kabel nima veze, če mu normalno predvaja v oknu. Samo celozaslonsko predvajanje mu dela težave, to pa je domena grafične kartice. Najbrž bo treba posodobit gonilnike.


Ni nujno, imam zraven sebe en tak monitor ;) Slika na monitorju valovi pri fullscreen beli barvi, samo na delu zaslona pa ne.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

kupim9 ::

Kako pa zgleda to valovanje ?

pviran3 ::

Kaka rezlika med strojnim in software dekodiranjem? Kaj pa igre full screen?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pviran3 ()

lacnapehta ::

monitor ni, sm preveru, more bit neki s kompom (drgač pa ja prek vga)
igre full screen delajo lepo
un "računalničar" je pa reku da so kondenzatorji napihnjeni, karkol že to pomen, pol pa da je dou matično (ne grafično) popravt nekam v trzin za 20 eur :D
zgleda tko ena al dve al pa tri naenkrat bele črte vodoravne, utripajo, pol pa kšni dve sekundi nč, pa spet..

lacnapehta ::

aja pa to se mi očitno dogaja sam pr filmih z 720p+ resolucijo, sploh pa zdej mi pr takih filmih še v ne-full-screen to dela po celm ekranu..pr slabših kvalitetah pa ni, edin če pomaknm kjer deu filma bi gledu pa nastavm, se mi ob spremebi frejma na hitr pokažejo kšne tri.. mislm pomojm to pomen da je res neki z grafično al kaj? ah ja komi sm ga nazaj dubu.. :(

kupim9 ::

Mah ne se ti sekerat, boš ga dal nazaj in reklamacija, pa bodo zrihtal in bo spet ene tri dni OK

A so črte vedno na istem mestu ?

Assass1n ::

Amd overdrive izklopi ce imaš radeon kartico.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

lacnapehta ::

ne, zmer so na različnih mestih. eh še tri dni ne bo delal predn bo spet kej
amd overdrive nimam, čeprou mam radeon, sm pa posodobu neke gonilnike, sam je isti k še zmer, mah sej brezveze. hvala vseen :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov Lenovo laptop zelo slaba grafika pri filmih

Oddelek: Pomoč in nasveti
242727 (2097) fr1c
»

ASROCK -ION 330 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11218104 (9279) OK.d
»

XFX prekinja sodelovanje z nVidio

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
298315 (7414) xyxyxyxy
»

Zajem videa iz interneta?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
144347 (3938) alum
»

temna slika!!???

Oddelek: Zvok in slika
81158 (1000) matevzm

Več podobnih tem