» »

Zajem videa iz interneta?!

Zajem videa iz interneta?!

ALIen23 ::

Spoštovani!!

Zanima me ali bi lahko vsebino videa katera se na internetu predbvaja v Media playeru,kako posnel na disk kot avi file?Se pravi kot naprimer 24ur.com predvaja live Big brother ali bi lahko posnel kak del videa na disk?Ali je to sploh mogoče?

Če ima kdo kak nasvet sem mu hvalažen!!
LP
  • spremenila: ALIen23 ()

Tilen ::

Ali je to sploh legalno?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

ALIen23 ::

Sej nisem mislil ravno Big Brotherja iz 24ur ampak sem dal samo primer, posnel bi naprimer neko oddajo katera se predvaja kot naprimer trailer kakšnega filma?!To me zanima!
LP

BitchezRullz ::

Jah ce je placu da gleda pol bi loh tud snemu....sej tud tv placas da gledas pa ne pride policija dam ce snemas....
Se mi zdi d mi je enkat ratal snemat neki....Z programom Fraps al pa ZD Soft Game Recorder ....sam jst sm snemu na youtube. Sprobi

amigo_no1 ::

ALIen23 ::

Jeje997: Si lahko bolj natančen če hočem posnek nekaj iz youtube naprimer?!?!HVALA TI!!
LP

karafeka ::

Vem, da ne bom veliko pomagal, vendar je bila pred kakšnim dobrim mesecem tema tule na
slo-techu o tem kako si presneti oddajo iz rtvslo in poptv. Pa sem iskal zdaj zadnjih 15 minut,
pa te teme nisem našel. Če se kdo spomni ali jo najde, naj napiše, ker tudi mene zanima.

BitchezRullz ::

zazenes program pa medtem ko gledas prtisnes f9 za zacetek pa f9 za konec....

Zgodovina sprememb…

amigo_no1 ::

JCD ::

Jest za razne filmčke iz youtuba uporabljam
Unplug

Ta program pač predvideva iz katerih virou je filmčk in ti ga pol zloada.
Za uporabo moreš kliknit zdraven filmčka z desno tipko in maš tam opcijo Unplug. Pač klikneš to in če je filmčk že do konca zbuffan ti ga pol povleče v trenutku.

Povleče ti ga kot nek get video in potem rabiš še konverter da ti ga pretvori v kakšen drug format (npr. .avi). Izvornega pa lahko pogledaš če maš VLC ali pa GOM player. Mogoče je mal zakomplicirano sam pr men dela :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JCD ()

gumby ::

ne rabis nic pretvarjat... flv splitter+ffdshow si namesti in ga bo predvajal vsak program
my brain hurts

BitchezRullz ::

Hm....men bi sezmer prov priso konventer kr bi naprimr videospot rad predvajal tudi na dvdju....ce posnamem z game recorderjem je slab zvok....conventer sicer ze mam (aurora media workshop) ampak ne podpera tega formata....

Oldi ::

Je komu uspelo dol potegnit video ali živi strim iz 24ur.com. Če bi to šlo, bi morda celo kupil Big Brother dostop.
Za te reči uporabljam WM Recorder 11.0. V bistvu čepi in čaka da preko nastavljenega HW-ja (ethernet akrtice) pride kaj videu ali audiu podobnega in začne snemat. Torej ni važno s katerim programom kaj gledaš (IE, Opera..). Ponavadi dela, včasih zataji in moraš ponoviti predvajanje, na 24ur pa niti slučajno ne snema.

Oldi ::

Replay Media Catcher 2.10 dela OK, vsaj tako kaže.
Programček poženeš in vklopiš snemanje, nato v brskalniku (v mojem primeru v Operi) izbereš video ali živi prenos recimo Big Brotherja in snemanje se sproži samodejno. Včasih ne začne snemati, zato je treba ponoviti izbor videa ali kanala. Ko začne snemati je najbolje stopirati predvajanje videa (v brskalniku). Če tega ne storimo, se snemanje kmalu ustavi zaradi napake. Posnetek lahko spotoma predvajamo, recimo z GOM Playerjem, ki pri Matrox grafični avtomatično vklopi celozaslonsko predvajanje v DVD MAx načinu, kar se v brskalniku ne zgodi. Na isti način se vklopi TV izhod na Matroxici in flv strim lahko gledamo na TV, sicer z nekaj zamika.

alum ::

Na kak način priti do link-a media streama?

Recimo, da si želim ogledati novice 24ur v full-screenu. Ta flash komponenta, ki jo uporabljajo na 24ur.com, pade iz full-screena, ko brskalnik izgubi fokus. Neuporabno ob gledanju poročil in hkratnem delu na drugem zaslonu.

Z linkom do flash streama bi ga lahko predvajal v kakšnem stand alone playerju.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Download videa iz 24ur.com

Oddelek: Zvok in slika
3916911 (2285) dr.Akula
»

kako film, ki se predvaja v brskalnuki prenesti na disk (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6717317 (10334) SLO_Matej
»

Kako sneti posnetek s strani 24ur.com

Oddelek: Pomoč in nasveti
155145 (4499) aco111
»

video in filmi z interneta

Oddelek: Pomoč in nasveti
384938 (3726) PaX_MaN
»

IE 7 ali FF ne predvaja nekaterih video vsebin (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
538150 (7231) HitriPepe

Več podobnih tem