» »

Belinea 105035

Belinea 105035

bastadu ::

A še ima kdo ta monitor? Kakšne izkušnje? Kakšna slika?
  • spremenilo: bastadu ()

msmiha ::

Jaz ga mam že dve leti. Izkušnje pa so zelo dobre. Pri ločljivosti 1024×768 imam nastavljeno 85Hz osveževalne frekvence. In moram reč, da je slika kar dobra za 15 colarja. Mislim, da od 15 colarjev še najboljša. Poseka ga edin po moje kaka Nokia ali pa Iiyama.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Can ::

Halo???
Gotovo se šalita, Belinea je definitivno najslabši monitor, ki trenutno kotira na slo. trgu. Malo poglejta popačenja slike pri hitrih prehodih iz temne na svetlo sliko in obratno. Poleg tega pa so omenjeni monitorji podvrženi številnim okvaram!

mal dnarja mal muske

MitjaM. ::

Sam Belinee se izogibaj, ker so ful u k***u monitorji. Na firmi kjer delam majo 10 monitorjev pa je na vseh ful slabsa slika kot na kaksnem samsungu al pa phillipsu...
Tko da raje mal vec denarja dej pa kup kej boljsega...

yjj ::

Res niso preveč dobri, če hočeš cenen a dober monitor kupi Hyunday

msmiha ::

Nemore se primerjat z monitorji za 200.000 SIT to je res a za svoj razred je zadovoljiv. Meni že v 3 letih enkrat ni crknu.

P.S.Če kopuješ dober monitor potem kar nabavi Nokio ali pa Sonya, kajti to sta dva najboljša monitorja!
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[kateri laptop] za profesionalno rabo za starejšega poslovneža, poudarek na kvaliteti

Oddelek: Kaj kupiti
6719 (664) šernk
»

Monitor + magnet = težava

Oddelek: Pomoč in nasveti
151580 (1305) rok_p
»

MItsubishi Diamond Plus 200 (22 colar) izkušnje ?

Oddelek: Strojna oprema
321854 (1343) Mercier
»

Pozna kdo koga...

Oddelek: Pomoč in nasveti
9976 (782) Brane2
»

LCD

Oddelek: Kaj kupiti
131024 (850) baghera

Več podobnih tem