» »

[kateri laptop] za profesionalno rabo za starejšega poslovneža, poudarek na kvaliteti

[kateri laptop] za profesionalno rabo za starejšega poslovneža, poudarek na kvaliteti

_XWing__ ::

torej prijatelj me je prosil naj mu pomagam kupiti prenosnik za njegovega očeta, ki je poslovnež, že malo v letih in potrebuje predvsem zelo zanesljiv prenosnik. Cena mu niti ni problem. Ni pa seveda treba iti v ekstreme. Zaslon naj bo vsaj 17", ker ogromno časa preživi za računalnikom in prebira kakšne dokumente. Kaj preveč izbirčen baje ni, saj mu je baje zdel "vredu" tudi HP Compaq 6710s, ki ga ima za svoje študentske potrebe ta moj prijatelj (njegov sin), vendar vseeno raje vprašam folk tukaj, ker gotovo bolj poznate hardwarsko sceno kot jaz. Torej mora biti mašina na nivoju, s poudarkom na zanesljivosti in kvaliteti ... če me lahko vsaj usmerite mal.

tnx
  • spremenil: _XWing__ ()

WamPIRe- ::

Lenovo T400s poleg pa 22 inčni monitor... če je možna takšna kombinacija. Za kaj drugega ti pa naj drugi povedo.

Leks ::

Drugače ima Lenovo tudi 17", ampak pregrešno drago. Izbira Lenovo firme pa je popolnoma na mestu.

_XWing__ ::

tnx obema. Pa se za tele lenovo prenosnike da dokupit docking station? (saj o tem nisva s kolegom nič govorila, ampak vprašam, ker jaz imam na svojem HP-ju dock in na dock priključen večji monitor in mi zelo prav pride, še posebej ker mi ni treba vseh tistih napajalnih kablov okrog vlečt)

zee ::

Se da, ja.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

janezek67 ::

Pri izbiri se ta poslovnež mora vprašati, ali bo s tem laptopom letal okoli ali ne. Če ne bo, mu zadostuje en 17 colar na mizi, pa je. Če pa bo letal, je bolje imeti kakšnega 15 colarja ter doma en docking station + velik ekran. Čeprav slednje ni napačno niti pri 17 colarju.

Drugače HP Elitebook serija ni slaba.

šernk ::

Izbira Lenovo firme pa je popolnoma na mestu.


s povdarkom na seriji thinkpad, ker serija N mislim da je popolnoma zgrešena izbira. znajo pa bit 17" res precej dragi, ker thinkpad serija nizkocenovnih kar vem bolj ne obstaja.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: šernk ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dell XPS 13 ali 15 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6910553 (6813) Mavrik
»

Programerski laptop

Oddelek: Kaj kupiti
416924 (4933) ragezor
»

Alienware predstavlja ojačevalnik za grafiko (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
13835862 (32629) PrimozR
»

Prenosniki za DZ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
44550717 (41621) enadvatri

Več podobnih tem