» »

Nakup Majhnega Rottweilerja

Nakup Majhnega Rottweilerja

kriko07 ::

Zdravo,spet jaz.Res da sm že tečem z psom,ampak ta je zadnja tema.
Nameravama z sestro kupiti Rottweilerja majhnega za kakšnih 100€ seveda MLADIČA.
Ampak doma imam že enega rottweilerja ki je star 3 leta.
Sedaj me pa zanima kako bi moj pes odreagiral na tega če že imate izkušnje.
Ali bi ga zgrizil ali zadavil.

mgermo ::

Za 100 eurov ne boš dobil rottija.

Janac ::

mgermo je izjavil:

Za 100 eurov ne boš dobil rottija.

mesancka

Reycis ::

Oba psa med seboj seznaniš na nevtralnem ozemlju potem pa skupaj domov in bo.

blackbfm ::

kako lahko vprašaš kako bi tvoj pes odreagiral lol? če je socializiran ne bo problema, sicer pa

draciel ::

Odvisno kako je vzgojen.. moj vem da ne bi naredil popolnoma nič. Mogoče bi bil edino ljubosumen če bi se preveč ukvarjal z drugim..

btw: zakaj rabiš 2 rottweilerja?

Janac ::

No, ce bos nabil ga pelji v pasjo solo!

pa 100EUR je verjetno rpemalo kajne?

kriko07 ::

Kupil ga bom od prijatelja.
Kupil bi ga pa zato k ma sosed 10 psov,tako da če se znajdema sama proti njim..kjer so sami bulmastifi 2 čivave,in še nemški ovčarji.Tako da so mojega starega psa 13 let starega (neškega ovčarja) zelo poškodovali.Saj so prišli psi k nam na dvorišče in so ga čist ko je bil pa let star.zato je tudi pred 6 meseci umrl.
Rottija so pa že enkrat ugriznili tako da smo dal dost dnarja za neka zdravila oziroma da nebi imel bolezni.Ker pes je bil vsako leto cepljen.Sosedovi psi pa nikoli,enkrat so nekoga napadli in policisti naredili samo zapisnik.Jedo pa serovo meso ker njihov kolega dela v klavnici tako da vlečejo čreve itd po cesti.
Mislim pa nakup tako ker so mi ROTTIJI všeč ni ne zaradi kakšne da bi druge plašil saj bi ta bil v pesjaku.

Nagi Bator ::

Kaj pa ce raje nabavis pistolo, kalasnikov in pa kaksen lazji minometalec?
Odkar smo mi postavili 4 komade lazje artiljerije na dvorisce, nam noben sosed vec ne tezi.
Ne vem sicer zakaj so se nehali pogovarjat z nami, ampak verjetno so samo cudni?! Saj ves kaksni bedaki znajo bit sosedi, ne?

Janac ::

Nagi Bator je izjavil:

Kaj pa ce raje nabavis pistolo, kalasnikov in pa kaksen lazji minometalec?
Odkar smo mi postavili 4 komade lazje artiljerije na dvorisce, nam noben sosed vec ne tezi.
Ne vem sicer zakaj so se nehali pogovarjat z nami, ampak verjetno so samo cudni?! Saj ves kaksni bedaki znajo bit sosedi, ne?


artiljerije? Kaj je to?

kriko07 ::

Kot nekakšen majhen tank.
Sicer ja,so čudni sosedje,predvsem po domače rečeno žlehti...Doma imajo tudi Flobrt,itd.
Policaji so samo zapisnik naredil glede psov in končano...
Psa pa tudi na domačem dvorišču ustrelijo

amigo_no1 ::

Artilerija.

artilerija -e ž (i) vsa močna strelna orožja
kopenske vojske, letalstva in mornarice,
topništvo: križarka ima dobro artilerijo; spopad
med ladijsko in obalno artilerijo; protiletalska
artilerija / lahka, težka artilerija // rod kopenske
vojske, oborožen s takim orožjem: artilerija je
napadala mesto; služiti vojake pri artileriji



Glede tvojega soseda in ostankov iz klavnice:
http://bernski-klub.si/25/prehrana
Hranjenje psa izključno z rastlinsko hrano in maščobo brez živalskih beljakovin povzroča v organizmu motnje v presnovi in različne deficitarne bolezni. Nepravilna in enolična prehrana se kaže tudi v izpadanju dlake, z ekcemi, s kroničnimi driskami, hujšanjem, z dlako brez leska,... Pes lahko uživa tudi surovo meso, če je to higiensko neoporečno in je pes nanj navajen. Je celo bolj naravno, lažje prebavljivo, s kuhanjem ne izgublja snovi, ki jih temperatura uniči, obenem pa krepi dlesni. Seveda pa je potrebno drobovino (pljuča, jetra, vimena,...), ki jo kupimo v klavnicah (to so odpadki, ki so neprimerni za predelavo), obvezno prekuhati. Tako meso je lahko za psa nevaren vir okužbe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

mihec87 ::

Na sploh kupuješ psa iz napačnega razloga-obrambo pred sosedovim tropom...

Vice ::

Brez zamere ampak očitno nisi uravnovešena oseba. ;)

francek1 ::

kriko07 je izjavil:

Zdravo,spet jaz.Res da sm že tečem z psom,ampak ta je zadnja tema.
Nameravama z sestro kupiti Rottweilerja majhnega za kakšnih 100€ seveda MLADIČA.
Ampak doma imam že enega rottweilerja ki je star 3 leta.
Sedaj me pa zanima kako bi moj pes odreagiral na tega če že imate izkušnje.
Ali bi ga zgrizil ali zadavil.

Če ne poznaš odgovora na to vprašanje ti toplo odsvetujem nakup še enega takega psa...Ta pasma zahteva sposobnega lastnika.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Ramon dekers ::

vsak pes potrebuje sposobnega lastnika, najbolj smešno pa je ko reče bo v pesjaku...pes se najbolj socializira med ljudmi torej v hiši in ne kot izoliran piščanec v škatli.

Ljudje so res butasti, ampak nimaš kej tak je svet. Žival,igrača, saj je vseeno samo da je otrok srečen. Mimogrede, si razmišljal kaj da bi si omislil jelena?

kriko07 ::

Omg 1 oziroma 2 ko še malo odrasteta 60 kilogramska psa,divjata po bajti itd po sedežni vse raztrgano.
Sposobnega lastika? pravkar sma z psom hodila 5 ur.
Sosedi ne KUHAJO mesa ampak kr krvavo vržejo,zato so krvoločni.
Tudi mojega brata so napadli in je star 26 let in je močn če že mislite da je drobn.
Vsi ki pišete da naj ne kupujem psa zaradi soseda.
A kaj naj se plašim po cesti ko grem?
naj vozim pištolo?
naj pse pobijem?
psi so spuščeni,vem če k meni pridejo pobijem vse pse.Če pa katerega od domačim napadejo potem bo sosed vidu hudiča pa lahko govorite kar hočte.
Živim v vasi kjer je 14 vasi,niti en se več ne sprehaja po cesti ker se jih bojijo,in tudi poštar več ne vozi ker ga je en napadel in razrgal čevlje,res da so mogli plačat ampak kaj če meni razrga roko...

amigo_no1 ::

Vsakič bo vidiš spuščene pse na tvojem dvorišči pokliči 113 in prijavi zadevo.
Po nekaj časa bodo modelu pse odvzeli.

Da nekdo tako terorizira celo vas ni nikomur podobno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

mihec87 ::

kriko07 je izjavil:

Omg 1 oziroma 2 ko še malo odrasteta 60 kilogramska psa,divjata po bajti itd po sedežni vse raztrgano.
Sposobnega lastika? pravkar sma z psom hodila 5 ur.
Sosedi ne KUHAJO mesa ampak kr krvavo vržejo,zato so krvoločni.
Tudi mojega brata so napadli in je star 26 let in je močn če že mislite da je drobn.
Vsi ki pišete da naj ne kupujem psa zaradi soseda.
A kaj naj se plašim po cesti ko grem?
naj vozim pištolo?
naj pse pobijem?
psi so spuščeni,vem če k meni pridejo pobijem vse pse.Če pa katerega od domačim napadejo potem bo sosed vidu hudiča pa lahko govorite kar hočte.
Živim v vasi kjer je 14 vasi,niti en se več ne sprehaja po cesti ker se jih bojijo,in tudi poštar več ne vozi ker ga je en napadel in razrgal čevlje,res da so mogli plačat ampak kaj če meni razrga roko...


Če psov nisi sposoben obvladat da ti ne razjebejo pol hiše-si nesposoben lastnik, oz sploh ne razmišljat o psih ker če ne obvladaš zadeve v hiši kako boš obvladal zunaj na prostem..
Če si z psom hodil 5ur-še ne pomeni da si sposoben....

Krvavo meso nima take veze kot pa to da so tisti psi prepuščeni samim sebi in so ustvarli kardelo..

Lahko imaš kar nekaj psov okoli sebe srečanje z sosedovim kardelom se ne bo končalo tako kot bi si želel-še manj si želi biti takrat v sredini..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

mgermo ::

In kaj ti bo en mladič pomagal proti tropu psov?
Vzam celo gnezdo.

kriko07 ::

A naj imam kalašnika pri sebi?
kako naj pse obvladujem misliš da samo sedim in gledam?
jaz že vem kakšen lastnik sem.
Conquer mladič kmalu zraste,razn če imam en dobr pendrek pri sebi ali pa teleskopko,ker to če te prime za nogo ti jo sigurn pou odtrga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kriko07 ()

Janac ::

kaj je teleskopka?

mgermo ::

A ni lažje zadevo zguglat kot za besede spraševat?

freesty ::

Zalostno, da avtor teme misli, da obvlada psa, ce ga pelje na sprehod. To sem jaz od kolega psa tudi peljal na sprehod pa to ne pomeni, da ga imam pod kontrolo.

Piggykiller ::

Za dobro vseh pri vaši hiši in sosedih, ne kupuj še enga psa...

kriko07 ::

No če vsi tukaj takšne pišite kaj pa naj naredim?
naj grem kar na dvorišče in se pustim naj me zgrizejo?

kriko07 ::

spet treba prijavit itd,pa še veš če imaš z takim opravka,veze ima z cigani.Flobrt so mu tut prinesl...

kriko07 ::

Ja sej hudič je spet če ti policaji najdejo teleskopko.Res je dobra ker se da v malo večji žep.
Pes naš je enkrat vse domov gnav ker so prišli k nam in so kar cvilil ko so tekli,potem pa lastnik ven prišev pa je samo nož ven prinesu,nevem ali so imeli koline ali kaj...

sss ::

Najprej se nauči pisati približno pravilno.

alexa-lol ::

kriko07 je izjavil:

spet treba prijavit itd,pa še veš če imaš z takim opravka,veze ima z cigani.Flobrt so mu tut prinesl...


Kaj je flobrt?

Ta sosed je vaš (od vaščanov) dogodek v mestu Gogi. Vsakič, ko je kak incident na policiji in je. Ne bo bolje jutri, bo pa bolje dolgoročno. Pragmatičnost se tu še najboj splača.

Namontirajte kamere na dvorišča in vsakič, ko pes stopi na dvorišče policija.

alexa-lol ::

kriko07 ::

Flobrt je nekakšna puška,sej ni problema če pridejo k nam,vzameš kol,sekiro pa je konec,piše POZOR HUD PES,VSTOP NA LASTNO ODGOVORNOST (naša tabla)
Samo je problem če greš zraven njihove hiše,saj mi živimo nad njimi okoli 60 metrov in ne moremo okol...
Ker če te najdejo na cesti te pobijejo takoj.

PINki ::

Za varnost skrbi policija ne pa rottweiler. Tako, da prijavi policiji kadarkoli vidiš spuščenega psa, lastnik bo verjetno dobil globo, po večkratnem ponavljanju pa tudi odvzem psov. To kar psi jejo nima veze in če jedo surovo meso, ne pomeni da bodo tebe napadli zato, da bi te pojedli. Če ima sosed 10 psov brez gospodarja, ki bi bil uravnovešen so prepuščeni sami sebi, so nesocializirani do tujcev in terorizijo sosesko (se vedejo kot krdelo).

Nepravično je, da v boj pošiljaš psa (celo mladiča), ker se ti bojiš, da bi tebe napadli. Za to skrbi policija! Tvoj pes je tvoj najboljši prijatelj in ne moreš ga tako izkoriščati in gledati kako ga koljejo. Če te je res strah vzami kakšen solzivec ali kaj podobnega. Čeprav preden jih 10 našpricaš bo verjetno že po tebi, zato raje prepusti zadevo policiji. Pa kaj te briga za odnose s sosedom. Če je tako neumen in neodgovoren lastnik nimaš drugega kot prijavit ga.

kriko07 ::

PINki,nisem mislil poslati mladiča,in tudi svojega psa sploh ne.
Policaji so samo enkrat prišli naredili zapisnik in KONEC...
tako da bom kar policijo poklicu pa naj kar odi ukrepajo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako se braniti pred psi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9614899 (9205) Vice
»

Zavetišča za živali: Popolnoma zdrave pse, ki jim v 30 dneh ne najdejo lastnika, lahk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10216699 (14011) Invictus

Man vs. dog posledice

Oddelek: Loža
425309 (4503) Gandalfar
»

Odvezani psi

Oddelek: Loža
204656 (3936) mat xxl
»

Pasji teror (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1389360 (5389) Utk

Več podobnih tem