» »

Kateri ROM za Xperia Mini?

Kateri ROM za Xperia Mini?

SmeskoSnezak ::

Kolega mi je dal njegovo malo Xperio za to, da mu jo nadgradim. S tem da jaz sploh nimam več veselja do tega android hajpa se obračam na vas po nasvet. Človek bi rad funkcionalnost, zelo zdržljivo baterijo in stabilen ROM.

Sam pravi da odkar je namestil uradni 4.0.3 od Sonyja je baterija še kar dobro zdržljiva, odzivnost oz. hitrost sistema pa peša. Ni več dobrega odzivanja, slike imajo nek blur, LED lučka ne utripa, igre se ne igrajo več dobro, sploh kakšne hitre, ma neko skijanje pa bowlanje gor in mu res šteka včasih. Sprašuje če bi blo bolše it nazaj na 2.3.7 al kero drugo verzijo ali ROM, ki je narejen da izbolša odzivnost, stabilnost in zdržljivost baterije? Aja, pa noče SONY-jevih dodatnih aplikacij oz. nobenih nekih extra bedarij.

V vsej poplavi ROM-ov, sploh ko začnem brat XDA teme me začne glava bolet.

Našel sem tole:
http://theunlockr.com/category/roms-2/a...
Sicer pa sta mi ta dva po hitrem pregledu skočila pred oči:
http://forum.xda-developers.com/showthr...
http://forum.xda-developers.com/showthr...

Zanima me, če ma kdo katerega od teh dveh, kako se obnese. Vse funkcionira? Kolko zdrži baterija? Ali kaj svetujete?
@ Pusti soncu v srce... @

GeForce ::

Počakaj na da pride zadnji 4.0.4 update. Danes je prišel za arc, Ray in Live with Walkman, tako da bo v roku enega tedna pomojem tudi za ostale. Odzivnost je precej izboljšana, glede baterije pa še ne morem nič reči.
Še link

SmeskoSnezak ::

No, sprobal sem oba. Uradniga in od Sonyja ... ugotovil sn, da uradni manj baterije žere. Je kdo, ki dela na izbolsanju tega s kakim custom romom? Pa da nima sonyjeve navlake gor. Stalno se Video Unlimited pa OfficeSuite samodejno zaženeta. Niti ne morm zbrisat Video Unlimited... pa kak lahko človek zbriše kitajsko tipkovnico vun iz nastavitev?!?
@ Pusti soncu v srce... @

SmeskoSnezak ::

Ja kakšen Custom Rom odzunaj, ki je čist? Optimiziran za performance in mogoče za bolj dolgoživo baterijo? Kamera od 4ke dalje nagaja, sploh panorama view zgleda kot da ne zmore sfolgat narest normalne slike. Plus zgoraj naštete težave... Ali pa povejte, kateri Rom vi uporablate s tem telefonom in kak se obnese?
@ Pusti soncu v srce... @

zajovic ::

Je že kdo našel kakšen res dober ROM po katerem sprašuje SmeškoSnežak???

Primož1 ::

Jaz uporabljam cyanogenmod 9.1.
Zadeva deluje precej hitreje kot z stock ROM-om.
Na spletu je dostopna tudi 10.1 verzija,vendar še ni v stable fazi...

SmeskoSnezak ::

Hitreje... kaj to pomeni? Bolj tekoče?
@ Pusti soncu v srce... @

primoz_b89 ::

Da,ni nobenega zatikovanja med prehodi menijev in tako dalje :)
Pa še naviješ lahko do 1,6 Ghz :)

SmeskoSnezak ::

Kak se obnesejo panoramske slike? In kak dugo zdrži baterija?
@ Pusti soncu v srce... @

primoz_b89 ::

Če ti toliko pomenijo panoramski posnetki,potem najbolje da poiščeš namensko aplikacijo v google-playu,so veliko boljše od teh privzetih;)

Glede baterije pa čisto odvisno od same uporabe...glede na to da lahko tudi downclockaš procesor,potem zdrži dlje:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LG Optimus G2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8714251 (8585) matjash
»

LG Optimus 4X HD (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
43191559 (41495) dr.Akula
»

Nakup HTC EVO 3D

Oddelek: Mobilne tehnologije
445087 (2524) Master_Yoda
»

Custom ROM za Nexus S pomoč

Oddelek: Mobilne tehnologije
6870 (704) klinker
»

HTC HD2 in Android (FroYo 2.2) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
574646 (2942) r0ks0n

Več podobnih tem