» »

Pritožbe

Pritožbe

Temo vidijo: vsi
««
67 / 71
»»

mojsterleo ::

Pozdravljeni, ponovno se oglašam glede teme o Rusiji in vojni v Ukrajini.
https://slo-tech.com/forum/t767997/konec

Tema je ponovno zaprta.

Menim, da bi bilo potrebno narediti novo temo samo o vojni v Ukrajini, saj je trenutno tematika preširoka (Rusija - splošno, politika v Rusiji, zgodovina Rusije, Putin IN vojna v Ukrajini) in je tema povsem nepregledna.

Mene osebno npr. zanima samo vojna v Ukrajini in dostikrat se moram prebiti čez par ducatov postov o Putinu, Rusiji, ruski zgodovini in raznim takim zadevam, da najdem karkoli, kar se navezuje na vojno. Tudi odgovori ali citati na objave drugih uporabnikov se izgubijo v poplavi postov.
Predlog dajem v upanju na to, da zaradi nekih nacionalističnih komentarjev in komentarjev ki kršijo pravila foruma, uporabniki ne bomo neprestano lockani iz teme vojne v Ukrajini, ki je tekoča tema.

Hvala za obravnava predloga in lp,

fikus_ ::

Prosim moderatorja Bluefish, da mi spet omogoči komentiranje v temi "Rusija vs. Ukrajina ...."

Rusija vs. Ukrajina aka. "Putin - še sladkih 16 let na oblasti?"
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

fikus_ ::

čri, čri, čri,....

fikus_ je izjavil:

Prosim moderatorja Bluefish, da mi spet omogoči komentiranje v temi "Rusija vs. Ukrajina ...."

Rusija vs. Ukrajina aka. "Putin - še sladkih 16 let na oblasti?"


Ali moram narediti nov uporabniški račun kot mnogi v tisti temi?!
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

fikus_ ::

Bluefish, čri, čri, čri, ...


fikus_ je izjavil:

čri, čri, čri,....

fikus_ je izjavil:

Prosim moderatorja Bluefish, da mi spet omogoči komentiranje v temi "Rusija vs. Ukrajina ...."

Rusija vs. Ukrajina aka. "Putin - še sladkih 16 let na oblasti?"


Ali moram narediti nov uporabniški račun kot mnogi v tisti temi?!
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

WizzardOfOZ ::

ni ravno pritožba, ampak se mi zdi da zadnjih par dni forum dela mnogo počasneje. so kaki problemi s forumom/serverji/...?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

fikus_ ::

Tudi jaz sem to opazil. Sem mislil, da je napake nekje na moji strani in nisem zganjal panike.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

FireSnake ::

Prosim, če se mi lahko odpre tema:
https://slo-tech.com/forum/t498146/5749
če ne bi imel predolgega jezika bi lahko še vedno pisal tja notri.

Če se odklene (že vnaprej boglonej) pa obljubim, da bom od sedaj objavil samo povezavo in se bom vzdržal vsakega nadaljnjega besedičenja.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FireSnake ::

FireSnake je izjavil:

Prosim, če se mi lahko odpre tema:
https://slo-tech.com/forum/t498146/5749
če ne bi imel predolgega jezika bi lahko še vedno pisal tja notri.

Če se odklene (že vnaprej boglonej) pa obljubim, da bom od sedaj objavil samo povezavo in se bom vzdržal vsakega nadaljnjega besedičenja.


Vidim, da je bila moja prošnja obravnavana pozitivno.
Hvala lepa in res bom priden!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Unchancy ::

Lepo prosim bluefisha za pojasnilo, kje naj bi se jaz v ruski temi na postu, ki ga je izbrisal in modificiral s svojim komentarjem (tema je zaklenjena in zato ne morem podati povezave na post, lahko pa prilepim čas izbrisa in modifikacije), "spustil na osebni nivo". Dejansko se nisem.

spremenil: bluefish (danes ob 09:00:24)
izbrisal: bluefish (danes ob 08:59:41)
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

PrihajaNodi ::

Brez opozorila me je Perci zaklenil iz teme o kriptovalutah!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Slopek ::

Moderator zakaj zaklep WEF teme. So to nova pravila?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

kamiKaZaA ::

Bi se dalo izvedeti, kaj je vzrok za zaklep teme: WEF - World Economic Forum?

https://slo-tech.com/forum/t810765/199

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

jest10 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Bi se dalo izvedeti, kaj je vzrok za zaklep teme: WEF - World Economic Forum?

https://slo-tech.com/forum/t810765/199


Tvoje trollanje in nezmožnost argumentiranega odziva

SolarStreha ::

Moj prejšni račun https://slo-tech.com/profili/132472 je mrtev oz. z njim ne morem več pisati ?

Zakaj ? Je to pomota oz. kaj sem naredil narobe ?

Ne delam reklame za kako podjetje, ki dela SE.

kamiKaZaA ::

Zakaj se je ta tema zaklenila?
WEF - World Economic Forum 2. del

Že vnaprej hvala za odgovor.

Zakaj se mi je onemogočilo odpiranje "novih tem"?

od 21:54h

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

@bluefish - lahko mi tudi na ZS odgovoriš, čemu se zaklepajo te moje teme in zakaj si mi onemogočil odpiranje novih tem, če že ne misliš javno pisati odgovora v to temo. Hvala.

kamiKaZaA ::

kamiKaZaA je izjavil:

Zakaj se je ta tema zaklenila?
WEF - World Economic Forum 2. del

Že vnaprej hvala za odgovor.

Zakaj se mi je onemogočilo odpiranje "novih tem"?

od 21:54h

Ker se mi ni odgovorilo zakaj se je tema zaprla, sem posledično odprl novo temo (vzrok-posledica). Od takrat več ne morem odpirati novih tem (dobil sem blokado od moderatorja). Prosil bi, če se mi lahko nazaj omogoči odpiranje tem in obljubim, da več ne bom odprl "nove teme" v povezavi z WEF, Bill Gates in korona virus. Obljubim.

BRBR ::

BTW, oćitno imajo nekateri (al pa gotovo administracija), čast brisanja postov. In če se ga zbriše, naslednji komentar nima ne repe ne glave.
AFAIK - niti svojega posta ne morem zbrisat, niti če je zadnji v temi. Pa fino bi bilo, da bi bil kak tooltip nad knofi - recimo "predlog za izbris", ne pa da ugibamo kaj hudiča knof dela.
Edit - kako je tale moj post prišel pred tega od kuglvinkla mi ni jasno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BRBR ()

Carbs123 ::

@bluefish
Ker se v temi spet pojavljajo muhe enodnevnice z enovrstičnicami (na obeh mnenjskih straneh - vem, šokantno), gre začasno pod ključ.

To je skrajno neumen argument in to težavo si povzročil ti sam z neumnim "moderiranjem".

Sam imam račun na ST, ki je star že 10+ let in brez persona naziva, pa mi je bilo pisanje v temo Rusija vs. Ukrajina aka. "Putin - še sladkih 16 let na oblasti?" onemogočeno brez podeljenega naziva ali argumenta, kaj sem naredil narobe.
Definitivno nisem spodbujal nasilja ali žalil na osnovi narodnosti, vere, spola, itd... Sem pa zagotovo napisal nekaj enovrstičnih komentarjev na neumne poste in prilepil nekaj slik.

Skratka, ker se tema neumno moderira to vodi v kreiranje svežih računov, da se zaobide te neumnosti!

fikus_ ::

Podobno je mene doletelo. Ne pricakuj odgovora.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

RobertoH ::

Tudi mene je zatrl iz neznanih razlogov. Zelo grdo in ni primeren za tako močno funkcijo. Vse te prijave to tudi potrjujejo. Potrebne so spremembe.

kamiKaZaA ::

Zakaj imamo temo Pritožbe, če potem odgovorni moderator ne odgovori zakaj mi je zaprl temo in še več, ne odgovori zakaj več ne morem odpirati novih tem?

Kaj je potrebno storiti, da bi spet lahko odpiral nove teme?

Torej v real life narediš napako in sledi kazen (magari zapor), ter ko kazen odslužiš živiš naprej in gledaš, da več ne ponoviš (delaš) napake za katero si bil kaznovan. Kaj pa tukaj na Slo-tech? Kazen je za celo življenje? To je bolj ali manj isto kot smrtna kazen v real life. Torej jaz več do konca svojega življenja več ne bom mogel odpirati tem, ker sem naredil napako? Dejansko nisem niti dobil pojasnila kje sem naredil napako, da sem si prislužil to "smrtno" (doživljensko) kazen prepovedi odpiranja novih tem.

Bo si odgovorni moderator tokrat vzel čas in odgovoril na zastavljena vprašanja?

kamiKaZaA je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Zakaj se je ta tema zaklenila?
WEF - World Economic Forum 2. del

Že vnaprej hvala za odgovor.

Zakaj se mi je onemogočilo odpiranje "novih tem"?

od 21:54h

Ker se mi ni odgovorilo zakaj se je tema zaprla, sem posledično odprl novo temo (vzrok-posledica). Od takrat več ne morem odpirati novih tem (dobil sem blokado od moderatorja). Prosil bi, če se mi lahko nazaj omogoči odpiranje tem in obljubim, da več ne bom odprl "nove teme" v povezavi z WEF, Bill Gates in korona virus. Obljubim.

arnecan1 ::

Zakaj se je zaprla tema Pozitivna diskriminacija

Ni bilo nekega rasizma, šovinizma... samo debata o uradnih podatkih FBI-ja.

Če je že prepovedano komentirati uradne statisitke uradnih državnih organov, kaj še nam potem ostane?

Prosim premislite, to resnično ne vodi nikamor in spet sprostite debato o uradnih podatkih uradnih služb demokratičnih držav.

kamiKaZaA ::

Zakaj se je zaprla tema WEF - World Economic Forum

Ni bilo nekega rasizma, šovinizma... samo debata o uradnih podatkih FBI-ja in MSM.

Če je že prepovedano komentirati uradne statisitke uradnih državnih organov, kaj še nam potem ostane?

Prosim premislite, to resnično ne vodi nikamor in spet sprostite debato o uradnih podatkih uradnih služb demokratičnih držav in Main Stream Medijev.

Unchancy ::

Bravo ST, zaprite temo o Golobu in pred tem o njegovi vladi. Bi se lahko porušila Potemkinova vas in bi postalo očitno, kako kriminalno nesposobna, objestna in škodljiva je ta vlade s pritiklinami.
Enako kot ste zaklenili temo o predsedniških volitvah teden ali dva pred volitvami.
30 srebrnikov je prišlo?

Kaj se gre naš Golob?
https://slo-tech.com/forum/t800067/konec

Sploh je problem to, ker se kaže, da vladi podpora pada in to ne med nekimi vaškimi posebneži ampak v mainstreamu. To pa morate skriti, ka-ching.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

k4vz0024 ::

Prosim, da moderator utemelji zakaj je zaklenil mojo temo Telekom vsiljuje nov priključek. Tema je aktualna, saj se podobno izsiljevanje s strani Telekoma dogajajo po celotni Sloveniji. Tudi ni bilo nobenega trolanja, nisem nikogar žalil, ampak pojasnjeval dejansko stanje ter iskal pragmatične in pravne rešitve. Zato zahtevam, da se tema odklene.

k4vz0024 ::

k4vz0024 je izjavil:

Prosim, da moderator utemelji zakaj je zaklenil mojo temo Telekom vsiljuje nov priključek. Tema je aktualna, saj se podobno izsiljevanje s strani Telekoma dogajajo po celotni Sloveniji. Tudi ni bilo nobenega trolanja, nisem nikogar žalil, ampak pojasnjeval dejansko stanje ter iskal pragmatične in pravne rešitve. Zato zahtevam, da se tema odklene.


In kdaj bom dočakal odgovor?

Mr.B ::

Lahko obrazlozite fantje, zakaj sem zaprt v temi..
https://slo-tech.com/novice/t812613#crta
Hvala, ker sds trolu pa vseeno pustite komentirat.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Unchancy ::

Kul, ker sem kulturno odgovarjal na poste levajzarskega provokatorja lyssa , so bili skupaj z njegovimi posti pobrisani tudi moji in me je BF zaklenil iz teme:

https://slo-tech.com/forum/t801136/0

Če mu ne bi odgovarjali, moderator njegovega BSa sploh ne bi opazil in bi vse njegove smeti ostale na temi.
Lepo, en nasprotnik hunte na temi manj, ST dobi od hunte priznanje. Lyssa ima pa gotovo že nov nick.
Kot pravi moj podpis.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

arnecan1 ::

Kaj zdaj, bo kakšen odgvoor ali nič?

sbawe64 ::

2020 is new 1984
Corona World order

Unchancy ::

Best Koreje se ne sme šimfat, medtem ko hvali se jo pa lahko? Pomilovanja vredno.

https://slo-tech.com/forum/t813032/p786...
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Unchancy ::

Ker? Lišpanje lika in dela Poldi112? Nisi resen in dejansko moderiraš pristransko. V najboljšem primeru nimaš časa za bolj kvalitetno delo in je rezultat neumen.

https://slo-tech.com/forum/t767997/p786...
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

coffeetime12 ::

Carbs123 je izjavil:

Sam imam račun na ST, ki je star že 10+ let in brez persona naziva, pa mi je bilo pisanje v temo Rusija vs. Ukrajina aka. "Putin - še sladkih 16 let na oblasti?" onemogočeno brez podeljenega naziva ali argumenta, kaj sem naredil narobe.
Definitivno nisem spodbujal nasilja ali žalil na osnovi narodnosti, vere, spola, itd... Sem pa zagotovo napisal nekaj enovrstičnih komentarjev na neumne poste in prilepil nekaj slik.
Skratka, ker se tema neumno moderira to vodi v kreiranje svežih računov, da se zaobide te neumnosti!

Enako. V omenjeni temi sem pisal o ekonomskem vidiku oz. posledicah le-tega, pa mi je lik onemogočil sodelovanje. Sem postavil podobno vprašanje kot ti, tu, odgovor je še vedno nekje v zoni somraka.
Kakor koli, fantin je izgleda CEO slotecha-a in demolira vsepovprek. Kdo bo pobiral ostanke, ne vem

Socrates ::

Kaj se dogaja z moderiranjem na slo tech? Vse zanimive teme se zapirajo. To, da se zapirajo demografske, migrantske, LGBT teme, mi je nekako jasno. Pač živimo v časih politične korektnosti. Strah pred drugačnimi mnenji pač.

Včeraj pa zaprta tema Azijke vs Slovenke, danes zaprta tema o avtomobilih?

Skratka, ženske in avti, nova tabu tema na slo techu?

Če bo šlo zatiranje tako naprej, bodo teme samo še o kvačkanju in pletenju.

Unchancy ::

OP je dobil odgovor na domnevo o svobodi kritiziranja levajzarskih medijev na ST, ajetko?

RTV portal je ugrabljen s strani zblojenih Jugo boomerjev (kremeljski dvorni norčki na pohodu)
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

133127 ::

Vljudno naprosam, manj zblojeni del moderatorske ekipe, da te pravice odvzame moderatorju bluefish.

Vedno znova in znova, se izkazuje, da njegovo "moderatostvo" nima nobene veze z varovanjem pravil ampak z njim forsira svoje osebno mnenje in unicuje kakrksnokoli konstruktivno debato, kar dokazujejo kupi izbrisanih komentarjev, ki v nicemer ne krsijo pravil foruma ampak preprosto njemu niso vsec.

Si tako predstavljate slo-tech? Enoumje nekega precej vase zagledanega zafrustriranaca, kjer se lahko slisi samo objave, ki so njemu po volji?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Okapi ()

kamiKaZaA ::

Prosim za odgovor zakaj se je tema zaklenila, namesto, da bi se 2 trola odstranilo iz nje?

Hvala

https://slo-tech.com/forum/t809548/949

Ko pridem domov bom naredil print screen, zaenkrat pa lahko dam samo citate groženj na ZS:

Conqueeftado je izjavil:

Najebal si, pol foruma zbira denar za nasilneža, ki te bo obiskal. Uživaj, zdaj si našel to kar isčeš - zakon jungle. Zmaugy je prišel do vseh tvojih podatkov včeraj!!

Pazi!!!


kamiKaZaA je izjavil:

>:D


Conqueeftado je izjavil:

KDOR SE ZADNJI SMEJE SE NAJSLAJŠE POKVARJENEC SKRIT ZA RAČUNALNIKOM PC!!!!


kamiKaZaA je izjavil:

Cmok!


Conqueeftado je izjavil:

Ti kar cmokaj, kmalu bo vsaj 2 meseca slamice in tekoče hrane..


Še enkrat, zakaj se je tema "Pandemija presežene umrljivosti" zaklenila?

kamiKaZaA ::

Trol Silvo12 v naveti trolom Whomf-Bwomf potrola temo "Pandemija presežene umrljivost"
https://slo-tech.com/forum/t809548/949

Hkrati ob istem času mi še trol Silvo12 grozi preko ZS (slika od spodaj). Rezultat pa je, da se tema zaklene? Zakaj se je tema zaklenila? Na tak način se lahko vse teme zaklenejo, če se v njo prijavita 2 trola z računi izpred tedna ali dva in portolata celo temo. Zakaj se trole ne izločuje iz takšnih tem in se pusti temo odklenjeno?

Še enkrat prosim, če se da razlaga zakaj se je tema zaklenila ali pa da se tema nazaj odklene. Hvala.

Še print screen groženj in še več: Silvo12 je v temi "opozori moderatorja" napadel mene, da mu jaz grozim preko zasebnih sporočil. Spodnja slika pove resnico:

Pa me ne gane za te grožnje, ker pes kateri laja (internetni trol) ne grize.

mojsterleo ::

Pozdravljeni,

tema o vojni v Ukrajini je zaklenjena že 10 dni. https://slo-tech.com/forum/t767997/konec

Menim, da s takim zaklepanjem prihaja do kršitve pravil foruma s strani moderatorja, saj uporabniki nimajo možnosti podajati svojega mnenja, še posebej o tekoči temi.

'Začasen' zaklep teme v pravilih foruma ni definiran in posledično prihaja do zlorabe začasnega zaklepanja tem, ki se zaklepajo brez konkretnega razloga, niti ni opredeljeno za koliko časa.

Poleg tega bi morala obstajati omejitev, za koliko časa se lahko teme začasno zaklepa.

Lp,

SeMiNeSanja ::

@Bluefish -

Tega sem sam hotel prositi, če ga lahki pobrišete: https://slo-tech.com/forum/t814109/p788...

si me prehitel.... (zakaj vraga ni gumba za brisanje lastnega članka?)

Ampak pri https://slo-tech.com/forum/t814109/p788... si ga pa polomil, ko si ga izbrisal - ta Gilfoyle-ova izjava / meme izvrstno spada pod to temo, saj pove bistvo vse zgodbe - IT sucks, when leadership fails to stop them sucking.....
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

Poldi112 ::

Smem vprašati, katera pravila sem kršil, da mi ni dovoljeno komentirati v Ukrajinski temi?

Ker moji prispevki, kolikor opažam, se brišejo zgolj v sklopu avtomatike, ko se brišejo odgovori, na katere odgovarjam.

Hvala.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

bciciban ::

Zakaj ne morem več pisat v temo
Rusija vs. Ukrajina aka. "Putin - še sladkih 16 let na oblasti?"


Zaradi parih šaljivih komentarjev, mislim da mi je mod pobrisal 3 ali 4 poste mi je mod blokiral pisanje. Sem mu užalil čustva? Če je preveč navezan na eno stran v konfliktu pa itak ni primeren za biti moderator tiste teme.

bciciban ::

bciciban je izjavil:

Zakaj ne morem več pisat v temo
Rusija vs. Ukrajina aka. "Putin - še sladkih 16 let na oblasti?"


Zaradi parih šaljivih komentarjev, mislim da mi je mod pobrisal 3 ali 4 poste mi je mod blokiral pisanje. Sem mu užalil čustva? Če je preveč navezan na eno stran v konfliktu pa itak ni primeren za biti moderator tiste teme.


Če pogledamo ST pravila piše:
27. člen

(obrazložitev ukrepa)

Administrator ali moderator mora ukrep obrazložiti, razen v primerih iz 2. točke 25. člena.


Torej prosim za razlago zakaj ne morem pisat v temo, saj nimam nobenega naziva.

bciciban ::

bciciban je izjavil:

bciciban je izjavil:

Zakaj ne morem več pisat v temo
Rusija vs. Ukrajina aka. "Putin - še sladkih 16 let na oblasti?"


Zaradi parih šaljivih komentarjev, mislim da mi je mod pobrisal 3 ali 4 poste mi je mod blokiral pisanje. Sem mu užalil čustva? Če je preveč navezan na eno stran v konfliktu pa itak ni primeren za biti moderator tiste teme.


Če pogledamo ST pravila piše:
27. člen

(obrazložitev ukrepa)

Administrator ali moderator mora ukrep obrazložiti, razen v primerih iz 2. točke 25. člena.


Torej prosim za razlago zakaj ne morem pisat v temo, saj nimam nobenega naziva.



Torej?

Ali bomo glavo v pesek?

bciciban ::

bluefish očitno patruljira to temo, ker mi je pobrisal post.

Še vedno pa ni odgovoril na pritožbo v skladu s pravili formua.

***********************

bciciban je izjavil:

bciciban je izjavil:

Zakaj ne morem več pisat v temo
Rusija vs. Ukrajina aka. "Putin - še sladkih 16 let na oblasti?"


Zaradi parih šaljivih komentarjev, mislim da mi je mod pobrisal 3 ali 4 poste mi je mod blokiral pisanje. Sem mu užalil čustva? Če je preveč navezan na eno stran v konfliktu pa itak ni primeren za biti moderator tiste teme.


Če pogledamo ST pravila piše:
27. člen

(obrazložitev ukrepa)

Administrator ali moderator mora ukrep obrazložiti, razen v primerih iz 2. točke 25. člena.


Torej prosim za razlago zakaj ne morem pisat v temo, saj nimam nobenega naziva.



Torej?

Ali bomo glavo v pesek ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bciciban ()

fulk ::

V oddelku "problemi človeštva", mi je uporabnik pegasus izbrisal celotno temo.
Uporabnik pegasus ni naveden kot moderator oddelka.

Vprašam torej, kako je to mogoče oz. kaj pomeni to birokratsko?
Istočasno bi še vprašal, kaj to to pomeni vsebinsko?

kuglvinkl ::

fulk je izjavil:

V oddelku "problemi človeštva", mi je uporabnik pegasus izbrisal celotno temo.
Uporabnik pegasus ni naveden kot moderator oddelka.

Vprašam torej, kako je to mogoče oz. kaj pomeni to birokratsko?
Istočasno bi še vprašal, kaj to to pomeni vsebinsko?


ti imaš probleme. Drugače se ne bi vprašal sledečega:

Kdo mi garantira, da pedri v znanosti prek mRNA cepiv ne bi na "ups" spravile skozi fag-gene v populacijo?
Your focus determines your reallity

fulk ::

Oprosti, ne vidim, kje sem pogrešil?
Beseda peder je povsem korektna. Pederastija je recimo uraden termin, ki jo vključuje.
Fag-gene pa je zgolj angleška praktična zloženka.

Predvsem me zanima, zakaj me je nekdo, ki naj ne bi bil moderator, izbrisal.

GregiB ::

Predlagam izbris uporabnika fulk v celoti... Nobene potrebe namreč ni, da se daje oder anti-semitizmu...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!
««
67 / 71
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 470 71 72 73 )

Oddelek: Slo-Tech
3644485228 (3861) Ishiwatta

Pravila

Oddelek: Slo-Tech
92148 (1714) BigWhale

Več podobnih tem