» »

Pritožbe

Pritožbe

Temo vidijo: vsi
««
42 / 71
»»

zmaugy ::

Mavrik je izjavil:

BladE_ je izjavil:

Lahko prosim zadnji del offtopica in prepucavanja nekdo izbriše(nuphilucle vs Machete)

https://slo-tech.com/forum/t724702/49


Done.

zmaugy je izjavil:

"Rasizem, ksenofobija, zmerjanje sodržavljanov s hlapci,...Zaklepam"

Resno? Vse to? Vsega tega je v vsaki "običajni" temi veliko več. Ne se čudit, če bo na predčasnih volitvah izvoljena slovenska varianta Trumpa ob vsej tej pretirani PC vnemi vsepovsod.


Rasistični ksenofobi se komot lahko poberete na drug forum. Obstaja razlog zakaj je 1. člen pravil PRVI.


Kje točno sem pisal rasistično-ksenofobno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Markoff ::

Mene sicer ne zanima, zakaj je tale komentar izbrisan:
https://slo-tech.com/forum/t725648/p597...
temveč bolj, zakaj je cel kup drugih off-topicov nedotaknjenih? Pa to niti približno ni prvi primer.

Moderatorji bodite vsaj konsistentni, če se že nečesa lotevate, m'kay?

zmaugy je izjavil:

Kje točno sem pisal rasistično-ksenofobno?

Za Mavrika je vse, kar ni po njegovi liniji, rasizem. Sem že doživel na lastni koži. Čista PC svinjarija.
In, ja, ne samo da poznam pravilo no. 1, temveč se ga tudi držim on in off forum. In da se nek moderatorček postavlja v vlogo moralno superiornega boga, je prav patetično.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Markoff ()

msjr ::

No, ko se je glih pojavila sem se spomnil, da mi Marvik ali pa kdo drug ni odgovoril na mojo pritožbo: https://slo-tech.com/forum/t530830/p592... (+ dodatno obrazložitev).

Saj ne, da bi še kaj odgovarjal na tisto temo, ampak princip je princip.

branimirII ::

perci je izjavil:

Priblizno 90 % postov je brisanih. Ce nimate nic koristnega za napisat...potem naj tema raje umre. Za kripto jokes in trollanje si odprite namensko temo.

Na predlog kripto moderatora odpro temu. Tilen i Hockey predlagali izbris. Zee izbrisal ceprav ni zaduzen moderator za kriptovalute. I zato se jaz zdaj normalno pritozim.

zmaugy ::

Markoff je izjavil:

Mene sicer ne zanima, zakaj je tale komentar izbrisan:
https://slo-tech.com/forum/t725648/p597...
temveč bolj, zakaj je cel kup drugih off-topicov nedotaknjenih? Pa to niti približno ni prvi primer.

Moderatorji bodite vsaj konsistentni, če se že nečesa lotevate, m'kay?

zmaugy je izjavil:

Kje točno sem pisal rasistično-ksenofobno?

Za Mavrika je vse, kar ni po njegovi liniji, rasizem. Sem že doživel na lastni koži. Čista PC svinjarija.
In, ja, ne samo da poznam pravilo no. 1, temveč se ga tudi držim on in off forum. In da se nek moderatorček postavlja v vlogo moralno superiornega boga, je prav patetično.


No, jaz sem zgolj postavil vprašanje, korektnega odgovora pa od njega ne pričakujem.

perci ::

branimirII je izjavil:

perci je izjavil:

Priblizno 90 % postov je brisanih. Ce nimate nic koristnega za napisat...potem naj tema raje umre. Za kripto jokes in trollanje si odprite namensko temo.

Na predlog kripto moderatora odpro temu. Tilen i Hockey predlagali izbris. Zee izbrisal ceprav ni zaduzen moderator za kriptovalute. I zato se jaz zdaj normalno pritozim.

Maš prav. Pomojem je zee spregledal. Ti objavljam nazaj.

Pa vseeno previdno, Branimir, lamborđini al kaj si že.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

zee ::

Nisem brisal, zgolj predlagal izbris, ker nimam posebnih pravic na kriptovalutami oddelku.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Machete ::

Dajte tega pacienta, ki ima vsake nekaj tednov nov nick, že odstranit z obličja STja. Čemu mu dovolite shitpostat ne vem.
Target: maribornr1
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

zmaugy ::

Wow, moderiranje povsem legitmnega mnenja. Bravo.

https://slo-tech.com/forum/t726021/kone...

Žal ne morem linkati, ane. Razlog za izbris? Moj nickname? Socialno inženirska agenda?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Dimnik ::

Imam eno vprašanje? Naprimer v temi samsung s9,s9+ nimam možnosti komentiranja...
A je to maslo kakega moderatorja? Hvala za odgovor

Mavrik ::

Dimnik je izjavil:

Imam eno vprašanje? Naprimer v temi samsung s9,s9+ nimam možnosti komentiranja...
A je to maslo kakega moderatorja? Hvala za odgovor


Da, izključen si bil zaradi nabijanja in offtopic prepiranja v temi. Sem ti vklopil pravice nazaj, dajte nehat z neumnimi flamewari v temah o eni sami napravi.
The truth is rarely pure and never simple.

Mavrik ::

Markoff je izjavil:

Mene sicer ne zanima, zakaj je tale komentar izbrisan:
https://slo-tech.com/forum/t725648/p597...


Autodelete skripta ga je pobrisala ker citiraš izbrisan post.

Markoff je izjavil:


temveč bolj, zakaj je cel kup drugih off-topicov nedotaknjenih? Pa to niti približno ni prvi primer.
Moderatorji bodite vsaj konsistentni, če se že nečesa lotevate, m'kay?


Morda niso offtopici, morda moderator še ni prišel mimo... ipd. Spomni se da nisi podpisal SLAja.

zmaugy je izjavil:


Za Mavrika je vse, kar ni po njegovi liniji, rasizem. Sem že doživel na lastni koži. Čista PC svinjarija.


Ne, za mene je vse kar je rasizem, rasizem in obstaja razlog zakaj je prvo pravilo PRVO. Slo-Tech ni in ne bo kraj kjer neomejeno serjete po drugih rasah, verah in etničnih skupinah. Če ti to ni všeč, ti z izjemno velikim veseljem kažem vrata. Pod nobenim pogojem tega nismo prisiljeni prenašati.

zmaugy je izjavil:


In da se nek moderatorček postavlja v vlogo moralno superiornega boga, je prav patetično.

Tu mi ahko razložiš kaj hočeš doseči z žaljenjem in zmerjanjem. Misliš da ti bomo raje pomagali če nas zmerjaš? Da boš z zmerjanjem prepričalo koga v svoj prav? Ti je to kdaj delalo v življenju?
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

zmaugy ::

Mavrik je izjavil:

Markoff je izjavil:

Mene sicer ne zanima, zakaj je tale komentar izbrisan:
https://slo-tech.com/forum/t725648/p597...


Autodelete skripta ga je pobrisala ker citiraš izbrisan post.

Markoff je izjavil:


temveč bolj, zakaj je cel kup drugih off-topicov nedotaknjenih? Pa to niti približno ni prvi primer.
Moderatorji bodite vsaj konsistentni, če se že nečesa lotevate, m'kay?


Morda niso offtopici, morda moderator še ni prišel mimo... ipd. Spomni se da nisi podpisal SLAja.

zmaugy je izjavil:


Za Mavrika je vse, kar ni po njegovi liniji, rasizem. Sem že doživel na lastni koži. Čista PC svinjarija.


Ne, za mene je vse kar je rasizem, rasizem in obstaja razlog zakaj je prvo pravilo PRVO. Slo-Tech ni in ne bo kraj kjer neomejeno serjete po drugih rasah, verah in etničnih skupinah. Če ti to ni všeč, ti z izjemno velikim veseljem kažem vrata. Pod nobenim pogojem tega nismo prisiljeni prenašati.

zmaugy je izjavil:


In da se nek moderatorček postavlja v vlogo moralno superiornega boga, je prav patetično.

Tu mi ahko razložiš kaj hočeš doseči z žaljenjem in zmerjanjem. Misliš da ti bomo raje pomagali če nas zmerjaš? Da boš z zmerjanjem prepričalo koga v svoj prav? Ti je to kdaj delalo v življenju?


A imaš težave s citiranjem?

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

Še vedno pa nisem dobil odgovora na tole vprašanje:

https://slo-tech.com/forum/t530830/p595...

Je pa Mavrik odgovoril meni na trditve, ki jih je napisal Markoff. I guess that is progress.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Mavrik ::

zmaugy je izjavil:

Še vedno pa nisem dobil odgovora na tole vprašanje:

https://slo-tech.com/forum/t530830/p595...

Je pa Mavrik odgovoril meni na trditve, ki jih je napisal Markoff. I guess that is progress.


Aha zdaj vidim da mi je forum pobrkljal IDje postov. Se z dna srca opravičujem če ti napačen link ni dal spati :(

Tvojega topica nisem zaklenil jaz, tako da nisi dobil odgovora ker ni bilo zee-ja mimo. Če pa res hočeš odgovor od mene - zee je imel popolnoma prav da je zaklenil topic, ki se je takoj sprevrgel v nabijanje o migrantih in ostalo sranje, ki samo širi sovraštvo in nam moderatorjem dela več dela. Ni nobene potrebe po takih topicih tule.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Meizu ::

Bom se tu nalimal ker je ocitno ta tema bolj aktivna od "opozori moderatorja".

Meizu :: včeraj, 23:20:01citiraj
#
https://slo-tech.com/novice/t725947#crta

Iz nekega razloga na mojem racunu v tej temi "zasteka" diskusija na postu uporabnika Furbo :: 9. jul 2018, 08:04:27

"Moje Teme" mi javlja nove poste v tej temi, ne morem pa nikakor videti nobenega posta dlje od zgoraj omenjenega zapisa. To se mi je zgodilo prvic odkar sem prijavljen na tem forumu. Bug?

Mimogrede: Vmes sem formatiral racunalnik in zamenjal brskalnik (prej safari, zdaj firefox) in problem ostaja.


Edit: Lahko pa komentiram v temi, samo preko tega posta nikakor ne vidim, vkljucno z mojimi komentarji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

zmaugy ::

Mavrik je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Še vedno pa nisem dobil odgovora na tole vprašanje:

https://slo-tech.com/forum/t530830/p595...

Je pa Mavrik odgovoril meni na trditve, ki jih je napisal Markoff. I guess that is progress.


Aha zdaj vidim da mi je forum pobrkljal IDje postov. Se z dna srca opravičujem če ti napačen link ni dal spati :(

Tvojega topica nisem zaklenil jaz, tako da nisi dobil odgovora ker ni bilo zee-ja mimo. Če pa res hočeš odgovor od mene - zee je imel popolnoma prav da je zaklenil topic, ki se je takoj sprevrgel v nabijanje o migrantih in ostalo sranje, ki samo širi sovraštvo in nam moderatorjem dela več dela. Ni nobene potrebe po takih topicih tule.


Ob tveganju, da izpadem malenkosten, je tole tvoj odgovor na moje vprašanje (relevanten del):

"Rasistični ksenofobi se komot lahko poberete..."

Glede na to, da si uporabil drugo osebo množine, si med "rasistične ksenofobe" štel tudi mene. Vprašanje je bilo "kje sem jaz pisal rasistično-ksenofobno". Odgovora nisem nikoli dobil. Razumem, zakaj ste zaprli temo, sicer, vendar jaz nisem bil tisti, ki bi pisal karkoli rasističnega. Ker tega pač ne počnem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Mavrik ::

Meizu je izjavil:

Bom se tu nalimal ker je ocitno ta tema bolj aktivna od "opozori moderatorja".

Meizu :: včeraj, 23:20:01citiraj
#
https://slo-tech.com/novice/t725947#crta

Iz nekega razloga na mojem racunu v tej temi "zasteka" diskusija na postu uporabnika Furbo :: 9. jul 2018, 08:04:27

"Moje Teme" mi javlja nove poste v tej temi, ne morem pa nikakor videti nobenega posta dlje od zgoraj omenjenega zapisa. To se mi je zgodilo prvic odkar sem prijavljen na tem forumu. Bug?

Mimogrede: Vmes sem formatiral racunalnik in zamenjal brskalnik (prej safari, zdaj firefox) in problem ostaja.


Edit: Lahko pa komentiram v temi, samo preko tega posta nikakor ne vidim, vkljucno z mojimi komentarji.


Ja, it's broek - žal to zahteva Primoža da se zbudi pa ročno popravi stvari v bazi :)
The truth is rarely pure and never simple.

MrStein ::

Mavrik je izjavil:

Če pa res hočeš odgovor od mene - zee je imel popolnoma prav da je zaklenil topic, ki se je takoj sprevrgel v nabijanje o migrantih in ostalo sranje, ki samo širi sovraštvo in nam moderatorjem dela več dela. Ni nobene potrebe po takih topicih tule.

Zakaj potem ne brišete/zaklenete temo Volitve2018?
Je namreč točno to: (se) sprevrgel v nabijanje o migrantih in ostalo sranje, ki samo širi sovraštvo in nam moderatorjem dela več dela
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

njyngs ::

najemodajalci in njihove ideje

Tale tema se spet z enimi pa istimi patroni preveša v greznico prepiranja med tem kdo ma bolj prav. In to o subjektivni zadevi.

Reycis ::

Jaz bi rad, da se mi umakne PNG. Faza jeze že daleč za mano. Je kakšna možnost in kakšen je postopek?

PrihajaNodi ::

Reycis je izjavil:

Jaz bi rad, da se mi umakne PNG. Faza jeze že daleč za mano. Je kakšna možnost in kakšen je postopek?



Moraš se javno opravičiti in obljubiti da ghrdih stvari več ne boš počel.

Reycis ::

Hvala nodi, sem prebral pravila, nič ne piše o obljubi, pa tudi o temu kje naj bo opravičilo napisano. Bom spisal kar tule.

Jeseni 2015, ko je bil v Sloveniji vrhunec migrantske krize sem v temi o migrantih nekoliko preveč goreče branil nekatera svoja stališča. Ravno začel sem spoznavat nekatere stvari, ki so me sprva precej razjezile in ker stvari še nisem dobro razumel sem reagiral neprimerno in za to se opravičujem.

Danes sem politično še vedno zelo radikalen (socialno konzervativen, ekonomsko progresiven) vendar se pri izjavah brzdam in vem kje so meje. Treba je razumet predvsem pa se pogovarjat tudi z neon naciji in belimi supremacisti (osebno se štejem za separatista) ne pa nas odrivat kot nepopravljive obžalovanja vredne izmečke (inspiracija od clintonove "irredeemable basket of deplorables").

Hvala

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Mavrik ()

Mavrik ::

Reycis je izjavil:



Danes sem politično še vedno zelo radikalen (socialno konzervativen, ekonomsko progresiven) vendar se pri izjavah brzdam in vem kje so meje. Treba je razumet predvsem pa se pogovarjat tudi z neon naciji in belimi supremacisti (osebno se štejem za separatista) ne pa nas odrivat kot nepopravljive obžalovanja vredne izmečke (inspiracija od clintonove "irredeemable basket of deplorables").

Hvala


Nam je vseeno ljubše če se to ne počne na Slo-Techu. :/ Opravičilo sprejeto, naziv odstranjen.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Reycis ::

Debata o Oblikovanju vlade

Nekdo je o Janši zapisal, da so mu bolj pomembni domobranci in povojni poboji kot pa aktualna politika
Jaz sem zapisal, da je v povojnih pobojih umrlo več Slovencev kot pa med samo vojno in da Janša želi razčistiti ta temačen del zgodovine.

SimplyMiha me demantira, da to ni res kar podkrepi z linkom iz wikipedie.
Jaz mu odgovorim, da so tam vključene le žrtve NEPOSREDNO po vojni do 1.1.1946 da je skupno število žrtev večje.

A mi lahko kdo obrazloži zakaj je moj zadnji odgovor zbrisan, medtem ko je od SimplyMiha obstal? Deluje zelo pristransko.

kuglvinkl ::

Na splosno lahko recemo, da debate o belogardistih ne dovoljujemo, ker smo glede njih nasli koncno resitev, ce si izposodimo njihovo terminologijo. Vsaka taka debata je toksicna in obicajno deluje kot platforma za desnicarska govna. in se posebej zato, ker nima nobene veze z BDP in tako mladi ne bodo nic pomesali. now move on.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

sirjost ::

kuglvinkl je izjavil:

desnicarska govna


Lepo je videti da slo tech ni pristranski.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Mavrik ()

[D]emon ::

sirjost je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

desnicarska govna


Lepo je videti da slo tech ni pristranski.


A kje pise da bi moral bit ?

Svoboda govora ti dopusca samo to, da te vlada ne da zapreti zaradi izrazanja mnenja. Svoboda govora ne pomeni, da moramo mi poslusati tvoje drekanje. Ali pa ti dovoliti da drekas tu.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Mavrik ()

mojca ::

Prosila bi za razlago katerega drugega moderatorja, zakaj Tilen kategorično briše vse moje prispevke na temo razkrinkavanja nategunov (zadnjega danes) oz. kaj točno bi morala storiti, da prispevek ne bi sodil v kategorijo za brisanje. Vabila na kavo, kjer bi mu predložila vse dokaze, kar jih imam, zavrača. Kakšne dokaze naj bi prilepila v temi, ne vem. Dokazov o Ponziju je po mojem mnenju dovolj, osebnih dokumentov in bančnih izpiskov konkretnih ljudi kot "dokazni material" pa nekako ni primerno lepiti na javni forum.

Res pišem tako nejasno/nerazumljivo, da je nemogoče razbrati vsebino mojih prispevkov?

branimirII ::

Resno sprasujem ce je spodnja tema, post upravicen do brisanja. Ce je rabim pojasnilo. Ce ni pricakujem sankcioniranje ponavljajocih se krsiteljev brisanja. Ze veckrat sem opazil neupraviceno brisanje tem. Eni in isti se najdejo, med sabo zmenijo in predlagajo izbris zarad osebnih zamer ali celo nacionalizma. Kako resit ta problem??

Fantje, raje uporabite predlagaj izbris...




Zakaj je bila ta tema izbrisana? Ce bo izbrisana se enkrat bo dal pritozbo.



Ker obvladam oba jezika, pa tudi anglescino za sporazumet, sem se zdaj med poletjem lotil eksperimenta. Sel sem na morje. Na hrvasko obalo.

En dan sem obiskoval restavracije, kavarne in narocal v slovenskem jeziku. Drug dan sem obiskal druge lokale in narocil v hrvaskem jeziku. Tretji dan pa v anglescini.

Prvi primer sem se zelel postavit v kozo nekoga, ki zna samo slovensko, ne pa tudi anglesko. (starejsi slovenci) in mlajsi slovenci, ki znaj anglesko pa vseen narocajo v slovenscini ali nerazumljivi hrvascini. Zraven sem uposteval, da se hrvati nikoli niso ucili slovenskega jezika. Za razliko od stevilnih slovencev, ki so se ucili srbohrvascino v solah vse do devedesetih let. Logika iz tega je, da vecina hrvatov pricakuje, da slovenci razumejo njihov jezik ali pa vsaj anglesko.

Ko sem narocal v ljubljanscini, po slovenskem lokalnem narecju, slengu po domace povedano, sem imel tezave. Pri sporazumevanju. Jaz sem njega/njih razumel. Pricakoval sem da bodo hrvati razumeli tudi mene. Bilo bi logicno, kajne? No, pa me je zelo tezko razumel. Ker sem jaz vztrajal v svoji slovenski ljubljanscini in ker sem imel tudi malo vzvisenosti se je pojavila neko nelagodje in negativna energija. Stres. Vzvisenost sem imel, ker sem zelel, da spostuje moj jezik kot moram tudi jaz spostovati njegov jezik. Ce bi govoril v hrvascini bi se ponizil, saj bi tako psiholosko zmagal hrvat. Pod pogojem, da ne znam anglesko pride v postev samo slovenscina in hrvascina. Hrvat pricakuje, da jaz znam hrvasko pa nocem. Vidi, da sem malo osabno trmast kar povroci vsaj neko nelagodje ce ne ze kar nesramnost. Verjetno se mu zdi, da ga zanalasc provociram. Saj misli da naj bi jaz znal hrvasko pa nocem. Jaz dobim obcutek neprijaznosti hrvata. Pokvari mi pocitnice in pridem v slovenijo nezadovoljen z gostoljubnostjo. Drugic grem v grcijo, si pravim. Tam me bodo razumeli. (v anglescini)

Drugi primer. Narocam v hrvascini. Normalno, brez problemov in napetosti, brez obcutka provociranja.

Tretji primer. Narocam v anglescini. Tudi brez problemov. Razen nekaj bolj lokalnih prodajalcev me ni razumelo, a niso pokazali negostoljublja. Nekako smo se sporazumevali z rokami.

V grciji, tuniziji, turciji nisem niti pomislil da bi narocal v slovenscini zato jih ne morem vkljucit v raziskavo. V anglescini sem narocal povsod in so bili povsod vec ali manj gostoljubni.

izbrisalo: SloLord (danes ob 21:11:22)
predlagalo izbris: SloLord (danes ob 21:11:22)
predlagalo izbris: Ale123 (danes ob 21:05:31)
predlagal izbris: connel (danes ob 20:03:50)
spremenilo: branimirII (danes ob 18:55:58)
ustvarilo: branimirII (danes ob 18:53:31)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Kenpachi ()

49106 ::

Zee, a je res treba brisat prispevek nekoga, ki je nekoliko slabši pri komunikaciji a se vseeno da razbrati, kaj je vprašal.

Subvencija za bivanje v študentov ter cojsova štipendija

Uštimajte iskanje, pa se morda singapurčanu ne bo treba spravljati na hendikepirane.

Mavrik ::

@Mavrik

Zaradi "žaljivke" "sinko" (od kdaj je to žaljivka? A bi bilo drugače, če bi napisal "sin podjetnika"?), si mi izbrisal 2 posta in onemogočil dodajanje prispevkov v temo? No sedaj končno razumem, zakaj te imajo vsi za najslabšega moderatorja tukaj.


Žaljiv je odnos in ton, ne samo besede. Klicanje drugega sodelujočega "podjetniški sinko" je žaljivo v praktično vsakem kontekstu in kjerkoli. In ne, nisem "slab moderator" zato ker ti ne pustim žaliti drugih na tej strani (to je dejansko delo moderatorja). Tvoj odnos v tisti temi ni dobrodošel na tem forumu in ne išči zdaj problema pri drugih.


Vem da sem se ti zameril v temi o Androidu in Applu in si čakal priložnost, da mi vrneš. Mogoče še kratko vprašanje:


Sploh ne vem kako lahko racionalen človek pride do tega zaključka. Krivo je tvoje žaljenje sogovornika, ne pa neki glupi brandi.



Kaj si mislil "če mi bo ratalo preživeti večer"? Mi groziš?


Predlagam da preveriš moj predlog - greš v gostilno in se tako obnašaš do neznancev in boš hitro videl zakaj je tako obnašanje nesprejemljivo.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

shadeX ::

@Mavrik

Zaradi "žaljivke" - "sinko" (od kdaj je to žaljivka? A bi bilo drugače, če bi napisal "sin podjetnika"?), si mi izbrisal 2 posta in onemogočil dodajanje prispevkov v temo? Samo zaradi tega? A resno ti to? No sedaj končno razumem, zakaj te imajo vsi za najslabšega moderatorja na forumu.

Vem da sem se ti zameril v temi o Androidu in Applu in si čakal priložnost, da mi vrneš (ker mi z argumenti nisi znal, si mi vrnil na drugačen način). Ker si moderator, sploh pa verjetno inteligenten človek ne bi pričakoval, da si se spustil na tako nizek nivo.

Še kratko vprašanje:

Kaj si mislil "če mi bo ratalo preživeti večer"? Mi groziš?

Pa prosim ne briši mi tega posta in obrazloži zadeve, vsaj toliko človeka bodi.

shadeX ::

Žaljiv je odnos in ton, ne samo besede. Klicanje drugega sodelujočega "podjetniški sinko" je žaljivo v praktično vsakem kontekstu in kjerkoli.


Mogoče. Ampak če si mi brisal post RES samo zaradi tega, potem imaš veliko dela z brisanjem postov. Mojih preteklih in veliko postov drugih uporabnikov.

Sploh ne vem kako lahko racionalen človek pride do tega zaključka. Krivo je tvoje žaljenje sogovornika, ne pa neki glupi brandi.


Do tega zaključka sem prišel, ker se je to zgodilo 2 dni po tem, in zaradi "sinkota", si me zaklenil iz teme. Dovolj bi bil izbrisan post in mogoče opozorilo pred zaklepom iz teme. Če bi zadevo ponovil, bi se avtomatsko strinjal, da me zakleneš iz teme, ti pa si me zaklenil ven brez opozorila - in ja, to te naredi slabega moderatorja. In isto se je zgodilo, ko si mi dal naziv.

Če imaš slab dan, dvakrat vdihni in ne spravljaj svojih frustracij na ljudi, ki ti po postih ne odgovarjajo.

Predlagam da preveriš moj predlog - greš v gostilno in se tako obnašaš do neznancev in boš hitro videl zakaj je tako obnašanje nesprejemljivo.


Ne hodim po gostilnah.

Mr Y ::

Moderator "zee" mi je po fantastično hitri prijavi nekega drugega uporabnika brez opozorila (in seveda razlage) zbrisal temo o poslovnih idejah v oddelku Loža. Smem vprašat katero pravilo sem kršil?

KAVINSKY ::

Sinoči v temi "Talenti" na slovenskih cestah.



Zakaj je šel AndrejO brisati mojo sliko, kjer vozniki vozijo po travi ob avtocestnem zastoju nekje v Srbiji (nanašalo na tistega, katerega je policija dobila obračati čez travo na uvozu na AC).

Hkrati pa na zadnjih par straneh je kup dash-cam youtube posnetkov iz ameriških cest.

Zakaj dvoji standard?

AndrejO ::

KAVINSKY je izjavil:

Sinoči v temi "Talenti" na slovenskih cestah.



Zakaj je šel AndrejO brisati mojo sliko, kjer vozniki vozijo po travi ob avtocestnem zastoju nekje v Srbiji (nanašalo na tistega, katerega je policija dobila obračati čez travo na uvozu na AC).

Hkrati pa na zadnjih par straneh je kup dash-cam youtube posnetkov iz ameriških cest.

Zakaj dvoji standard?

Ker sem naredil napako in sem se tudi sam udeležil prvega deraila iz Slovenije v ZDA. Kot aktiven udeleženec debate nisem mogel preprosto izbrisati vsega, ker bi to dalo vtis še hujše pristranskosti oziroma izkoriščanja moči brisanja zgolj zato, ker smo vsaj trije udeleženci izmenjali kar nekaj zelo močnih.

Hkrati pa želim, da se bi tema vrnila v Slovenijo, zato po najboljših močeh poskušam sprotno in še preden se razvije debata odstranjevati tiste objave, ki gredo izven tega okvirja. Tvoja ni bila edina in pri vseh sem po izbrisu dodal komentar, da razložim zakaj izbris.

Menim, da sem s tem izbral manjše zlo.

KAVINSKY ::

AndrejO je izjavil:

Menim, da sem s tem izbral manjše zlo.


No, se strinjam. Zdaj pa nazaj na delo, so otroci dobili wifi geslo od mame :))

Pika na i ::

AndrejO je najbolj kul moderator na Slotechu.

To je pohvala, ne pritožba!

Mr Y ::

Mr Y je izjavil:

Moderator "zee" mi je po fantastično hitri prijavi nekega drugega uporabnika brez opozorila (in seveda razlage) zbrisal temo o poslovnih idejah v oddelku Loža. Smem vprašat katero pravilo sem kršil?

Brisete zelo hitro, vprašanje pa je kako dolgo je treba čakat na odgovor na pritožbo? Saj bo vmes že pozabil :|

maco-maco ::

PERSONA NON GRATA sem postal?
Od kje vam to?
Nikakšnega opozorila. Kar tako. Poleg izbrisa tega nepravilnega naziva pričakujem tudi opravičilo.
Kaj?

ADIJOOO1 ::

Mene zanima zakaj mi je ZEE zbrisal temo o EU volitvah ??????????????????

Mavrik ::

maco-maco je izjavil:

PERSONA NON GRATA sem postal?
Od kje vam to?
Nikakšnega opozorila. Kar tako. Poleg izbrisa tega nepravilnega naziva pričakujem tudi opravičilo.


Rasistov na tej strani ne toleriramo. Noben prilagojen človek ne rabi opozorila da ve, da grmenje nad "lenimi nigri" in podobno rasistično sranje ni sprejemljivo v moderni družbi. Tako kot ni sprejemljivo nazivanje drugih Slo-Techovcen s "kmetavzarji" v istem sporočilu.

"Persona non grata" pomeni: "želimo da spizdiš". Hvala.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

maco-maco ::

OK, sem šel pogledat zbrisano sporočilo in tvoj komentar.
// Poberi se z rasizmom in žaljenjem drugam.
A pa si mogoče prebral, kaj so ljudje pisali v tisti temi? In mogoče veš, kaj je npr. sarkazem oziroma pomen mojega sporočila? Najbrž ne.
Kakor koli, lepo da si si vzel čas, da mi odgovoriš.
Hvala.
Kaj?

Mavrik ::

Na nobeni točki tvojega sporočila ni nakazan sarkazem. Niti v sporočilih okoli tvojega. Tako da mi moraš oprostiti če "Nisem resno mislil" zgleda kot zgolj izgovor (takele izgovore dobivam presenetljivo pogosto in se potem izkaže čez manj kot dan spet izkaže da isti osebki pišejo iste stvari... čeprav "niso mislili").

29. člen pravil opisuje kako se lahko naziva znebiš - nikakor ni težko. Če nisi resno mislil potem ti ga ne bo težave uporabiti.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

maco-maco ::

Verjamem pa, da si v ZDA prihranijo precej tehtanja, če izločijo skupino, ki sestavlja 12% populacije, zagreši pa skoraj 50% umorov in bogsigavedi česa še.

glej doma, dolenc nikol VEČ ne bo prodal Romom, odkar so romi pač neka tabu tema, JIM tudi ostali ne bodo ne oddali ne prodali

Tukaj se gre za pravico posameznika, da sam določi kdo bo bival v njegovem stanovanju. Če podam primer matere samohranilke ima najemodajalec dober razlog zakaj te osebe ne želi v svojem stanovanju. Ker je pri hiši samo ena plača obstaja večja verjetnost, da ne bo mogla poravnati stroškov najemnine; ker ima otroke obstaja verjetnost, da delodajalec (ki po naključju živi v spodnjem nadstropju te hiše) ne bo mogel spati; težje je iz stanovanja izgnati samohranilko z otroci kot pa posameznika, itd. Vsak najemodajalec ima pravico presoditi koga želi za najemnika in koga ne. O tem se odloči na podlagi finančnega stanja najemnika, prejšnjih izkušenj (če so ti Romi 2x uničili stanovanje jih verjetno ne želiš še tretjič), rizičnosti glede neplačevanja najemnine... Ameriška zakonodaja ignorira dejstvo, da nekateri ne želijo v svoji hiši imeti otrok, študentov ki se ga vsak večer napijejo, živali, najemnikov z nizkimi prejemki. Zato se pa tožarijo na sodiščih za vsako stvar.

Mogoče bodo potem tudi črnci malo obračunali s svojimi težaki, ko jim bo to škodilo oz. jim že. Recimo če je v šoli nekdo naredil pizdarijo in smo bili vsi kaznovani zaradi njega je dobil potem lekcijo. Isto bi morali naresti črnci med sabo, pa v 200 letih še niso.

da se soočijo z kriminaliteto ljudi iz shithole držav.

stanovanja in jim noter naseli podsaharske "ljudi".

Kdo tukaj od vas ima pravico nekemu lastniku stanovanja govorit, da bo moral v stanovanje dat temnopoltega gang member đankija, pa če mu je prav ali ne?

Tudi jaz vedno, ko kaj prodajam in me kličejo cigani, rečem, da je stvar prodana. Diskriminatorno? Pravzaprav me BK.

Prav je da ima posameznik pravico odločat kdo bo bival v njegovi nepremičnini. Navsezadnje je nepremičnina njegova. Zakaj bi nekdo moral imeti pozitivno mnenje o vsaki naciji, o vsaki državi, o vsaki veri?

Pritožuješ se ker najemodajalec ne želi dati v najem stanovanja osebi brez redne zaposlitve?


Govorijo o tem, da država od najemodajalcev zahteva, da stanovanja oddajo črnim ''ljudem'' iz shithole držav, ki so jim že 2x razbili stanovanje, najemnin niso plačevali in so povrhu še preprodajalci drog. Članek ne govori o tem, da ti moraš oddati stanovanje ''ljudem''.

Kaj je bil moj odgovor, pa veš. Meni se pač ne zdi tako grozen in je bil nekako povzetek citiranih sporočil. Niger, len, kmetavzar,...
Kaj?

msjr ::

Še vedno čakam, da mi Marvik ali pa kdo drug odgovori na mojo pritožbo: https://slo-tech.com/forum/t530830/p592... (+ dodatno obrazložitev).

Hvala vnaprej za odgovor.

kuglvinkl ::

msjr je izjavil:

Še vedno čakam, da mi Marvik ali pa kdo drug odgovori na mojo pritožbo: https://slo-tech.com/forum/t530830/p592... (+ dodatno obrazložitev).

Hvala vnaprej za odgovor.


Nekonstruktivno sodelovanje. Al kaj si ti mislil?
Your focus determines your reallity

msjr ::

kuglvinkl je izjavil:

msjr je izjavil:

Še vedno čakam, da mi Marvik ali pa kdo drug odgovori na mojo pritožbo: https://slo-tech.com/forum/t530830/p592... (+ dodatno obrazložitev).

Hvala vnaprej za odgovor.


Nekonstruktivno sodelovanje. Al kaj si ti mislil?


Vredno izbrisa? Res? Nekonstuktivno? Ne, mislim da je post dobro povedal o tem kaj si ljudje mislijo o "programerskem" razmišljanju in kaj "programersko" razmišljanje dejansko je. Fiddle priložen pritožbi detajlno obrazloži poanto mojega posta, če nekomu iz prve odgovor ni razumljiv.

[D]emon ::

@Mavrik, ce se ze odlocis, da bos brisal moje objave in me blokiral iz lastne teme, potem le-to zakleni, ne pa da se naprej idiotki drekaci pisejo svoje slavospeve kriminalcem.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.
««
42 / 71
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 470 71 72 73 )

Oddelek: Slo-Tech
3649488988 (3035) mtosev

Pravila

Oddelek: Slo-Tech
92161 (1727) BigWhale

Več podobnih tem