» »

Pritožbe

Pritožbe

Temo vidijo: vsi
««
34 / 71
»»

bluefish ::

Tvoji zaradi trolčkov, rožic,...

Pithlit ::

bluefish je izjavil:

Tvoji zaradi trolčkov, rožic,...

In trolanje? A to je pa kul al kako? A je zdaj narobe že to da se trolu reče trol?
Life is as complicated as we make it...

bluefish ::

Če meniš, da trola, ga lahko mirno ignoriraš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Pithlit ::

bluefish je izjavil:

Če meniš, da trola, ga lahko mirno ignoriraš.

Seveda... tko kot ti lahko ignoriraš to da jaz ne ignoriram trolanja. Sploh pa ne takrat ko se mi polagajo besede v usta.

Lahko pa seveda špilaš slabega moda in dovoliš trolanje, ne dovoliš pa odgovorov nanj. Očitno ti je to lažje.

Še glede "rožic", ker vidim da je letelo previsoko.
Life is as complicated as we make it...

BivšiUser2 ::

Je bil oglas izbrisan zaradi "cena po dogovoru"?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

bluefish ::

Ja.

BivšiUser2 ::

bluefish je izjavil:

Ja.

Aja,ok hvala, bom naslednjič pogledal, preden samo prekopiram. :)
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

bluefish ::

Sicer s "po dogovoru" ni nič narobe, samo naj bo navedena neka okvirna cena.

BivšiUser2 ::

bluefish je izjavil:

Sicer s "po dogovoru" ni nič narobe, samo naj bo navedena neka okvirna cena.

Ne, pa ok saj po eni strani dobro,ker sem direktno skopiral iz bolhe, tam pa sem imel postavljeno ceno, textu pa "po dogovoru".:)) Ni problema.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

filigranolog ::

Pozdravljeni,

sem nov član foruma in se nekako ne znajdem...

Moja "pritožba" je končno prešla na "prejšnjo" stran (33) in navadnemu forumašu, ki pregleduje samo tekoče strani, ni več vidna. Počasi bodo prišle nove strani in se bo nanjo pozabilo.
Verjamem, da je Primoz, ki je zaklenil mojo prvo temo, polno zaposlen z bolj pomembnimi zadevami, kot je zaklep moje teme. Vendar obstaja sigurno na forumu nekdo, ki ga nadomešča.... Nekdo mora imeti zadnjo besedo oz. usmerja administratorje (upravljavce) in moderatorje.

Torej: še enkrat prosim za obrazložitev zaklepa.
Pravzaprav ugotavljam, da nisem kršil nobenega člena Slo-Tech pravil, napovedal sem celo izboljšanje kvalitete ene izmed zaklenjenih tem in to z dokumenti. Torej je na potezi Slo-Tech, da odklene mojo prvo temo!

Lep pozdrav
Darko

xxxul ::

Mato989 ::

Brisanje prispevkov v katerem ni NIČESAR rasističnega, ali žaljivega napram uporabnikom presega vse meje, prednjači pa bluefish, ki me je kar zaklenil iz teme, ker sem napisal resnico...

To delno brisanje, ko nekateri lahko pišejo veliko, drugi pa smo takoj brisanji je res neokusno :)

Mavrik ::

filigranolog je izjavil:

Pozdravljeni,

sem nov član foruma in se nekako ne znajdem...

Moja "pritožba" je končno prešla na "prejšnjo" stran (33) in navadnemu forumašu, ki pregleduje samo tekoče strani, ni več vidna. Počasi bodo prišle nove strani in se bo nanjo pozabilo.
Verjamem, da je Primoz, ki je zaklenil mojo prvo temo, polno zaposlen z bolj pomembnimi zadevami, kot je zaklep moje teme. Vendar obstaja sigurno na forumu nekdo, ki ga nadomešča.... Nekdo mora imeti zadnjo besedo oz. usmerja administratorje (upravljavce) in moderatorje.

Torej: še enkrat prosim za obrazložitev zaklepa.
Pravzaprav ugotavljam, da nisem kršil nobenega člena Slo-Tech pravil, napovedal sem celo izboljšanje kvalitete ene izmed zaklenjenih tem in to z dokumenti. Torej je na potezi Slo-Tech, da odklene mojo prvo temo!

Lep pozdrav
Darko


Živjo,

se opravičujem. To kar se je tebi zgodilo je zgodovinska posebnost S-Tja (ena od dveh ko se ju spomnim) - namreč zaradi (pred časom) ogromne količine tem o partizanih vs. domobrancih in količine (tudi plačane!) politične propagande v njih smo na neki točki pustili eno temo o tej tematiki (gre se za https://slo-tech.com/forum/t237476/0) in po tistem tem o partizanih in domobrancih več ne dopuščamo. Oz. kot se je Primož izrazil - "vprašanje je bilo dokončno rešeno". Gre se za to da se te teme vrtijo v krogih in se zlorabljajo za politično reklamo, česar tule vseeno nočemo imeti. Žal.

(Druga posebnost je to, da se zelo podobno tretirajo teme, ki so izključno tarnanje čez stanje v državi brez kakršnega konstruktivnega doprinosa).

xxxul je izjavil:

zakaj je bilo to brisano?
https://slo-tech.com/forum/t621516/p530...


Osebno napadanje drugih ni zaželjeno. Saj se znaš pogovarjati brez da drugim podtikaš izjave in jih zmerjaš a ne?

Mato989 je izjavil:

Brisanje prispevkov v katerem ni NIČESAR rasističnega, ali žaljivega napram uporabnikom presega vse meje, prednjači pa bluefish, ki me je kar zaklenil iz teme, ker sem napisal resnico...

To delno brisanje, ko nekateri lahko pišejo veliko, drugi pa smo takoj brisanji je res neokusno :)


Tvoje sporočilo je žalilo druge na Slo-Techu. Ne vem kaj so tebe doma učili, sam na Slo-Techu pa se tako pač ne pogovarja.

V kolikor boš še enkrat copy/pastal izbrisano sporočilo ti bom prilepil naziv. Ko je sporočilo izbrisano, je izbrisano Z RAZLOGOM in zajebavanje moderatorjev s ponovnim postanjem ne bo tolerirano.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Mato989 ::

Tvoje sporočilo je žalilo druge na Slo-Techu. Ne vem kaj so tebe doma učili, sam na Slo-Techu pa se tako pač ne pogovarja.

V kolikor boš še enkrat copy/pastal izbrisano sporočilo ti bom prilepil naziv. Ko je sporočilo izbrisano, je izbrisano Z RAZLOGOM in zajebavanje moderatorjev s ponovnim postanjem ne bo tolerirano.


Oh, koliko sporočil vsak dan preberem ki žalijodruge ali mene osebno pa so še danes vidne, ker so pač vaša merila preveč subjektivna, kolikokrat mi je kdo napisal DIREKTNO žalitev, recimo Smrekar pa še danes obstaja...

Sicer pa besede ne žalijo, našo dojemanje le-teh naredi besedo žaljivo, če putiš, te lahko vse užali :)

shadeX ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

bluefish ::

Nanašanje na brisan prispevek (debata o rovtah,... je bila offtopic).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

filigranolog ::

Mavrik, pozdravljen,

moram reči, da sploh nisem gledal tem o partizanih vs. domobrancih.

Jaz sem pregledal temo: Število mrtvih nemcev v drugi svetovni vojni (na slovenskem ozemlju) in ugotovil, da ljudje (forumaši Slo-techa nimajo pojma o resničnem stanju, zato pretiravajo s faktorjem 10 ali več na eno ali drugo stran.
Seveda niso vsi krivi za takšen pristop. Podatkov ni na voljo in potem pač lahko vsak po svoje "nabija".

Želel sem samo postaviti točne številke (vsaj za Gorenjsko), tako da bi bilo potem konec diskusij.
Tako kot jih je sedaj konec o žrtvah slovenskih državljanov med aprilom 1941 in januarjem 1946. Raziskava je na voljo na sistory.si. Zadnja številka (skoraj dokončna je 99.841 (Zadnja posodobitev zbirke žrtev: 14.10.2016)
link: http://www.sistory.si/zrtve

Kar me moti je to, da ste neke teme "furali" in potem zaklenili in nikoli zraven zapisali: to so izjave posameznikov, vse brez dokaznega gradiva, ki se da preveriti. Torej s citati in možnostjo kontrole. Vse ostalo je zavajanje.

Ena od variant pa je, da pobrišete vse kar se je doslej pisalo o zgodovini in se znebite neugodnih pritožb in vsake toliko časa zaklepanja tem. Pa v naslov se da: teme WW2 niso zaželjene niti dovoljene.

Moja tema ni bila o partizanih vs. domobrancih, ampak o padlih pripadnikih oboroženih okupacijskih sil in pripadnikov okupacijske uprave. Želel sem samo s podatki, ki so neizpodbitni spraviti eno temo, ki nas deli, "pod streho". Naletel sem pač na brskalniku temo na tem forumu, ki ni bila na nivoju, ki se pričakuje od izobražencev in jo želel izboljšati. Na žalost to ni možno in bo pač tako ostalo.

Opažam pa, da tehniki (in inženirji, pa magistri ter doktorji) v glavnem nimajo pojma o naši nedavni zgodovini.
Po drugi strani pa vas popolnoma razumem, da je zelo težko moderirati ljudi, ki nimajo pojma in pač nakladajo v eno ali drugo stran.

pozdrav
Darko

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

https://slo-tech.com/forum/t494699/6749

bluefish mi zaklene komentiranje v temi, medtem, ko ostali veselo spamajo nekaznovano naprej.

Mavrik ::

scipascapa je izjavil:

https://slo-tech.com/forum/t494699/6749

bluefish mi zaklene komentiranje v temi, medtem, ko ostali veselo spamajo nekaznovano naprej.


Nismo več v vrtecu, posledično kazanje s prstom na druge ne bo prikrilo tvojega spamanja.
The truth is rarely pure and never simple.

next3steps ::

https://slo-tech.com/novice/t686036
Popravite, tako da bo
Uporabniki Facebooka naj bi živeli dlje

Ni za kaj, pa še kdaj.

shadeX ::

Resno Mavrik? Tale post si ti razlagaš kot seksizem, ker jaz si ga ne.

Seksizem je izraz za spolno diskriminacijo ali sovraštvo.

Seksizem je predsodek ali diskriminacija, ki temelji na spolu osebe. Seksistično obnašanje lahko izhaja iz tradicionalnih stereotipov o spolnih vlogah in lahko vključuje prepričanje, da so osebe enega spola po naravi boljše kot osebe drugega spola.


Sicer ne vem kaj si ti razlagaš ampak mene zanima točno kje v mojem stavku lahko razbereš da sem bil diskriminanten oz. sovražen do nasprotnega spola?


https://slo-tech.com/novice/t686229/p53...

scipascapa ::

https://slo-tech.com/forum/t686694/p533...

Pritožba nad brisanjem, zakaj potem drugim ne brišete?

bluefish ::

Pridejo na vrsto, do takrat pa:

Mavrik je izjavil:

Nismo več v vrtecu, posledično kazanje s prstom na druge ne bo prikrilo tvojega spamanja.

scipascapa ::

[izbrisana tema]

Zakaj je tole brisano? Vir je lepo naveden.

Berserker ::

Kakšen je razlog da se tolk briše v problemih človeštva?

Gre za izbo ki ni ravno jedro slo techa in dokler ne pride do osebnih napadov, ni potrebe po takšni cenzuri.

scipascapa ::

še enkrat, zakaj ste pobrisali temo in zakaj v 24 urah ni odgovora? tema se pobriše v minuti, brez razloga.

bluefish ::

Povezava ter enovrstičen komentar ne predstavlja začetka argumentirane debate na dano tematiko.

Berserker ::

A bi moderatorji lahko podali razlog za masivno cenzuriranje in zapiranje tem v loži in problemih človeštva?

jtothek ::

Tema "Dating scene 2016" je bila prehitro zaklenjena.
Če je bila moja izjava neprimerna in tistih petih, ki jih mod omenja neprimernih predlagam, da se izbriše in magari poda neko opozorilo uporabnikom. Zaklep teme po pol ducatu objav se zdi prestrogo. Še posebaj v primerjavi z drugimi temami, kjer se v veliko bolj agresivni meri kritizira ali pa celo napada osebna prepričanja. Obstaja rek v angleščini: "The punishment must fit the crime". Ta kazen pa ni bila sorazmerna s zločinom.

Aja, to ni prošnja za odprtje tema, ampak bolj prošnja za manj generaliziranega moderiranja, ampak mogoče bolj user specific moderiranja. Pač ne cele skupnosti kaznovat zaradi nekaj budal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jtothek ()

BigWhale ::

Berserker je izjavil:

A bi moderatorji lahko podali razlog za masivno cenzuriranje in zapiranje tem v loži in problemih človeštva?


Off-topic rantanje, neargumentirana debata, primitivno obnasanje in zmerjanje ostalih udelezencev. Po trikratnem pucanju nekaterih tem je pac dovolj vsega skupaj.

zmaugy ::

BigWhale je izjavil:

Berserker je izjavil:

A bi moderatorji lahko podali razlog za masivno cenzuriranje in zapiranje tem v loži in problemih človeštva?


Off-topic rantanje, neargumentirana debata, primitivno obnasanje in zmerjanje ostalih udelezencev. Po trikratnem pucanju nekaterih tem je pac dovolj vsega skupaj.


Da pa bi nekaterim bolj problematičnim onemogočili komentiranje v določenih sklopih za kakšen teden pa ne gre?
Raje mass lockdown in s tem sankcije proti vsem sodelujočim?

Berserker ::

BigWhale je izjavil:

Berserker je izjavil:

A bi moderatorji lahko podali razlog za masivno cenzuriranje in zapiranje tem v loži in problemih človeštva?


Off-topic rantanje, neargumentirana debata, primitivno obnasanje in zmerjanje ostalih udelezencev. Po trikratnem pucanju nekaterih tem je pac dovolj vsega skupaj.


Primitivno obnašanje in zmerjanje še razumem.

Ampak offtopic in neargumentirana debata?

Še v podnaslovu imaš napisano, da gre za splošno debatiranje.

In kaj dobimo? Strogo brisanje in zaklepanje tem z strani štirih moderatorjev.

Skratka najbolj casual del foruma se strožje moderira kot glavni del foruma.

Res, dejansko ne razumem kaj točno te moti če tema steče v svojo smer.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Mavrik ()

Mavrik ::

Berserker je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Berserker je izjavil:

A bi moderatorji lahko podali razlog za masivno cenzuriranje in zapiranje tem v loži in problemih človeštva?


Off-topic rantanje, neargumentirana debata, primitivno obnasanje in zmerjanje ostalih udelezencev. Po trikratnem pucanju nekaterih tem je pac dovolj vsega skupaj.


Primitivno obnašanje in zmerjanje še razumem.

Ampak offtopic in neargumentirana debata?

Še v podnaslovu imaš napisano, da gre za splošno debatiranje.

In kaj dobimo? Strogo brisanje in zaklepanje tem z strani štirih moderatorjev.

Skratka najbolj casual del foruma se strožje moderira kot glavni del foruma.

Res, dejansko ne razumem kaj točno te moti če tema steče v svojo smer.


Bojim se da si na napačnem forumu če pričakuješ da se bo pustilo offtopic nabijanje v temah. Tudi v Loži in ostalih temah, forumov kjer lahko pišeš karkoli te srce poželi kamorkoli je v Sloveniji čisto dovolj da imaš izbiro. V PČ je zaradi vrste tem in prejšnjega obnašanja uporabnikov kriterij za izbris še ohlapnejši.


Zdaj pa, a imaš kakršen koli ukrep proti kateremu bi se rad pritožil in si prepričan da krši Pravila in ne tisto kar ti misliš da bi moralo biti?

zmaugy je izjavil:


Da pa bi nekaterim bolj problematičnim onemogočili komentiranje v določenih sklopih za kakšen teden pa ne gre?
Raje mass lockdown in s tem sankcije proti vsem sodelujočim?


Ne, res ne. Samo če ima tema v dveh urah 150 neumnih sporočil od 30 butastih uporabnikov pa to pač ni smortno koriščenje časa moderatorske ekipe.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

johan05 ::

Čemu izbris moje teme na spodnjem linku? Od tega je minilo že nekaj časa in verjetno bi marsikdo rad vedel, kako se zadeva razpleta.

https://slo-tech.com/forum/t571191/p532...

Berserker ::

Zgodba se ponavlja, takoj ko pridejo nekateri člani v določeni temo, se začnejo osebni spopadi in zopet sledi zaklep teme.

Pithlit ::

Zee: Kje si pa ti diskriminacijo našel v tej temi? Science Confirms Men Are Terrified Of Smart Women Gre se za dejansko študijo... http://psp.sagepub.com/content/41/11/14... Je težko pustit debato na to temo?
Life is as complicated as we make it...

zee ::

Dva razloga:

0. Oba spola sta enakovredna.
1. Ena sila kratka poved ni dovolj za temo.
2. Vsa sporocila po tvojem so bila predvsem jamranje butthurt uzaljenih moskih egov in dezurnih trolov.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

kixs ::

Zakaj je bil moj komentar izbrisan? In ne tudi neumnost, ki sem jo komentiral?
https://slo-tech.com/forum/t688859/p536...


Utk je 7. dec 2016 ob 20:27:01 izjavil:

Ležaje se menja skoraj preventivno. Kakšna je verjetnost, da boš dobil to porihtano pri rabljenem avtu? Veliko verjetneje je, da je menjalnik že hin, in boš menjal praktično celega.

Na opel forumu ali spletu nisem zaznal, da bi bili menjalniki težavni oz. iz "putra", imaš kar veliko teh Aster letnik 2010 s 350.000+km.


Potem si bolj slabo naredil domačo nalogo. 350,000 km lahko naredijo (samo) po avtocesti, kjer menjalnika skoraj ne rabiš. Ali so ga pa menjali, pa to tudi ni nek strošek na 350,000 km. Ali je pa glihkar pri koncu in se zato prodava. 100 možnosti je.




Se pravi menjalnik rabis samo, ce menjas prestave? Kaj vse ne slisim :))

zmaugy ::

Zakaj je bilo pobrisano to:

https://slo-tech.com/forum/t689203/p536...

Ne pa tudi enako relevanten post na katerega se je nanašal moj odgovor?

garamond ::

Med zaposlitvenimi oglasi sta se pojavila dva heretična oglasa, ki kršita zee-jev 0. razlog, tako kot prejšnja izbrisana tema od Pitlih. V naslovu vsebujeta močno spodbujanje k spolni neenakopravnosti (kršitev 1. člena ST pravil).

Prosim za konsistentno držanje pravil pri brisanju tem.

Pithlit je izjavil:

Zee: Kje si pa ti diskriminacijo našel v tej temi? Science Confirms Men Are Terrified Of Smart Women Gre se za dejansko študijo... http://psp.sagepub.com/content/41/11/14... Je težko pustit debato na to temo?

zee je izjavil:

Dva razloga:

0. Oba spola sta enakovredna.
1. Ena sila kratka poved ni dovolj za temo.
2. Vsa sporocila po tvojem so bila predvsem jamranje butthurt uzaljenih moskih egov in dezurnih trolov.
A parody of extremism is impossible to differentiate from sincere extremism.

zmaugy ::

Predpostavljam da ne bo odgovora.

scipascapa ::

zakaj zaprtje teme?

https://slo-tech.com/forum/t681576/799

lahko pustite kdaj kako temo do konca?

bluefish ::

Tema se je že nekaj strani nazaj zaciklala, naslovne debate je pa tudi malo.

scipascapa ::

potem je brezveze odpirat nove, če je vedno nevarnost zaprtja in to vedno samo tukaj, povsod na vseh ostalih forumih je višja toleranca.

bluefish ::

Potem pač sodeluj na izključno "ostalih forumih".

kuglvinkl ::

scipascapa je izjavil:

potem je brezveze odpirat nove, če je vedno nevarnost zaprtja in to vedno samo tukaj, povsod na vseh ostalih forumih je višja toleranca.


In nižji nivo. Načeloma (razen enega dela volilnega telesa) si človeštvo ne želi nazaj v jamo.
Your focus determines your reallity

Oldi ::

Počasi imam dovolj tega foruma, z Androtom s Chromo sem danes že drugič natapkal dolg odgovor, nato pa prijavite se in vse gre v maloro. Nikjer pa možnosti ostani prijavljen. Kup forumov je, kjer mi lahko zmanjka baterij med zipkanjem in ko se vrnem, natipkano ostane.

MrStein ::

Oldi je izjavil:

Počasi imam dovolj tega foruma, z Androtom s Chromo sem danes že drugič natapkal dolg odgovor, nato pa prijavite se in vse gre v maloro. Nikjer pa možnosti ostani prijavljen. Kup forumov je, kjer mi lahko zmanjka baterij med zipkanjem in ko se vrnem, natipkano ostane.

Lazarus plugin.
Saving the internet since 2007.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Meizu ::

Dzinks ga serje:

Bistra dekleta in njihovi ekosistemi

Brise moje poste (upraviceno, ceprav si zasluzijo moje napizdovanje, besedam navkljub), ne pobrise pa postov, nad katerimi sem se osebno razhudil.

Natancneje tipicnem kurcenju tehnicarjev (FRI, matematiki in ostali egoisticni superiorniki) in posmehovanju oz. zaljenju pripadnikov ne-tehnicnih faksov.

Gre za enoznacno generaliziranje forumasev in hkrati etiketiranje studentov kot neumne oz. ne brihtne. Kar dzinks lepo dopusca.

Izbris tistih postov, kjer generalizirano zalijo profesije ali pa odvzem moderatorstva dzinksu, ki nekorektno moderira in se povrh ignorira moje pozive k obrazlozitvi svojih dejanj.

Da sm jst tule na ST glavni... Pol bi vas letelo skozi okno taprvi dan, verjemte. Mam dosti izkusenj skozi 10 let bivanja na tem forumu, da me se vedno vsakic to enostransko moderiranje razpici do nebes in nazaj.

Pa zmoderirajte se to ajde.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

dzinks63 ::

Odgovoril sem ti v zadnjem izbrisanem postu.
««
34 / 71
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 470 71 72 73 )

Oddelek: Slo-Tech
3644485213 (3846) Ishiwatta

Pravila

Oddelek: Slo-Tech
92148 (1714) BigWhale

Več podobnih tem