» »

Program, ki te obvesti o spremembah na spletni strani

Program, ki te obvesti o spremembah na spletni strani

Omnian ::

Zanima me, če obstaja kak prigramček, ki bi zaznal spremembe na spletnih straneh in te o tem obvestil. Npr. na določeni spletni strani podjetja se pojavi razpis za novo prosto delovno mesto, program bi to spremembo samodejno zaznal in te opozoril s kakim utripajočim simbolčkom v start menu vrstici ali kje drugje na namizju PC-ja, da je oblika, vsebina dolečene spletne strani drugačna kot prejšni dan.

NeMeTko ::

V google vpiši: track web page changes

Boš dobil kup rešitev tvojega problema.

mitja_i ::

kucho ::

Za Chrome Page Monitor.

Omnian ::

Super hvala.

Zdaj nisem še vsega pogledal pa bi vprašal še to, a gre pri kakem od teh programov tudi tako, da zaznajo samo točno določene besede in te o tem obvestijo, vse druge spremembe pa ignorirajo. Naprimer na neki spletni strani se pojavi en kup oglasov za prodajo avtov, ampak mene zanima samo beseda "Golf VI 2.0 TDI" recimo, ko se pojavi. Zdaj gledam tale Page Monitor in ne najdem kake take funkcije, ampak vseeno super zadeva, no če bi se dalo še to kako zrihtat bi pa bila popolna zmaga. Sedaj verjetno zahtevam že preveč =)

kixs ::

Probaj tega:

Check&Get:
http://activeurls.com/

Monitors Web sites for changes and updates, captures and highlights the changed contents


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dropbox, Onedrive, Google drive,...? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7614182 (7757) crniangeo
»

Virus ki zahteva 100 eur za odblokirat windowse (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Informacijska varnost
15443070 (25110) BorutK-73
»

Spletna trgovina (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8316207 (13626) neoserv
»

Facebook presenetil z velikim dobičkom, delnica v nebo

Oddelek: Novice / Rezultati
2810274 (7829) Lion29
»

Ocena moje spletne strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
687917 (4653) Goran's Blog

Več podobnih tem